Сериозни пропуски "има в охраняването на италианския премиер Силвио Берлускони".
Това заяви в понеделник Кармело Бригулио, заместник-председател на парламентарната комисия за контрол на тайните служби.
"Много тежкият епизод, в който жертва бе премиерът Силвио Берлускони, доказва, че системата за гарантиране безопасността на премиера е неадекватна и има пропуски", каза Бригулио.
Парламентарната комисия за контрол на тайните служби скоро трябва да се срещне, за да обсъди проблемите във функционирането на службите за сигурност.
Припомняме, италианският премиер Силвио Берлускони в неделя бе хоспитализиран, след като бе ударен в лицето със статуетка.
Kurin
на 15.12.2009 в 05:55:07 #4sg, спермояд застрелян, да го набия на майка ти у сред у гъзо! А после да и го сложа в беззъбата паст! Да те еба в загубения селяндур!
sg
на 15.12.2009 в 04:09:08 #3Kurin, да ми джвакате с майкати кура, теебем у професоро, педеруга и куросмук
Kurin
на 15.12.2009 в 00:16:31 #2Охраната на Берлускони са негови екс частни семейни охранители. След 1994-а, когато влиза във политиката, те вече не могат да го придружават на теория, защото часни въоръжени лица не могат да влизат във институционни сгради като Парламент, Сенат, Министерски съвет, Президентство и т.н. Проблемни са и пътуванията в Чужбина... Берлускони вкарва в полицията неговите часни гардове директно като старши офицери (това, което съответства на такива, тъй като в Италия полицията не са военни, както карабиниерите или финансовата гвардия). Хора без нужната кваликация, както например Бат Бойко от капитан-пожарникар на Генерал-лейтенант и Главен секретар на хора, които като специалисти ще си го сложат в малкия джоб! Охраната беше само около него, а в дълбочина нямаше нито цивилен, нито униформен, тоест между самите наобиколили го хора.Това не може да стане във враждебна тълпа, но тази не беше такава... Оня със сувенира беше вдигнал ръка високо и замахвайки 4-5 пъти се целеше, а никой не го видя, въпреки, че беше на 2 метра от него! Цяла тумба хора на по 10 000 евро на месец средно, а един път с триножник в главата го уцелиха в Рим, а сега му разбиха лице, нос и два зъба...
danys
на 15.12.2009 в 00:02:13 #1http://www.countdownclockcodes.com/cd/ccc-countdown/show.swf?clickURL=http://www.countdownclockcodes.com/&clickLABEL=MySpace-Countdowns&flashLABEL=CountdownClockCodes&skin=http://www.countdownclockcodes.com/cd/ccc-countdown/skins/m2.swf&text=Happy%20new%20year%21%0D%20from%20DANYS&untilColor=16711680&textColor=255&datesColor=26265&year=2010&month=0&day=1&hour=1&minute=20&second=1&x=6&y=77