Левски гостува на Ботев (Враца) в мач от 21-ия кръг на efbet Лига. Срещата започва в 16,30 часа. Евентуална загуба на "сините" ще означава, че врачани ще ги изместят от деветото място в класирането. Столичният гранд е в поредица от три равенства, като за последно позна вкуса на победата именно при гостуване в Северозапада - 2:0 над Монтана. Врачани пък прекъснаха негативната си серия от четири поредни загуби в миналия кръг, когато надвиха Монтана с 1:0 в регионалното дерби.
Треньорът на Левски Славиша Стоянович има много кадрови проблеми за решаване. От сметките му отпаднаха Ребин Сулака, Драган Михайлович и Файсал Рерас, които се възстановяват от контузии. С травми са още Стаматов, близнаците Цоневи, Краев и Стивън Петков.
За капак и универсалният играч Мартин Райнов е наказан.Очаква се Стоянович да заложи на Микулич на вратата, а отбраната пред него да е съставена от Ивайло Найденов, Патрик-Габриел Галчев, Живко Атанасов и Начо Монсалве. В средата на терена ще започнат Тома Даске и Илия Юруков, а по фланговете ще връхлитат Насиру Мохамед и Здравко Димитров. В предни позиции Стоянович ще заложи на Найджъл Робърта и Мартин Петков, които се разписаха в миналия кръг срещу Ботев.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.
Колегата му Антони Здравков също има казуси за решаване. Той ще трябва да прекроява изцяло халфовата линия, след като поради наказания двубоя пропускат Христо Златински и Даниел Гаджев. Капитанът Валери Домовчийски навлиза във форма, но едва ли ще се рискува с пускането му от първата минута на тежкия терен във Враца.
USD
CHF
GBP
Akademik
на 13.03.2021 в 15:54:17 #57bernal
на 13.03.2021 в 15:53:34 #56Холмаре от кой храст изкочи къде се беше скрил досега.
бате ВИ
на 13.03.2021 в 15:53:26 #55Враца второто полувреме са неузнаваеми, може и говедата да са пък класа
Ol' Dirty Bastard
на 13.03.2021 в 15:53:08 #54Този мач е за след 23:00, чисто порно...
DrINKO
на 13.03.2021 в 15:50:17 #53Бернал, лъв беше коефицента?
Ol' Dirty Bastard
на 13.03.2021 в 15:50:07 #52Цирка продължава във Враца
bernal
на 13.03.2021 в 15:49:31 #51Хаха палачинката се обърна честито на печелившите като мене.
Paul
на 13.03.2021 в 15:48:47 #50Айде Левски!!!
DrINKO
на 13.03.2021 в 15:43:39 #49shadow на 13.03.2021 в 17:34:40 #86 Аз не видях някой левскар тук да пише нещо за съдията в този мач. Виж, припса досега да беше оревал орталъка за дузпата и за неотсъдена такава ................ Сянка, първо няма за какво да се оплаквате в този мач. А за капак нямате от какво да се оплаквате и през сезона. Ако е имало грешки във вашите мачове, гарантирано са били 90 на 10 във ваша полза. Но най-важното е, че и не се борите за нищо!!! Ако имахте амбиции и се гоните с делиорманската мастия, много бързо ще започнат да ви правят впечатления как подпират онея отбрЯзград.... П.П. Преди 3 години се скъсахте да ревете против съдията на мача ви за купата срещу Моряците, за дето не ви бил дал дузпа(удар в ръката от близко разстояние. Същият не ни бе даден на нас срещу вас в последният мач ЦСКА-леЦа), нищо че бяхте открили резултата след като ваш играч видимо си спря топката с ръка!!! Даже искахте смяна на шефа на съдиите и го получихте. Много къса памет имате бе...
nick-krastev
на 13.03.2021 в 15:42:56 #48Дръж за гащите, че иначе ще има дупене !
dimitar-bozhilov
на 13.03.2021 в 15:42:15 #47Викторе, да те таков@м и кухорогото същество, къде видя дузпа? Тъпо парче си и това си е, свали сините очила!
ChernotoVlechugo
на 13.03.2021 в 15:41:01 #46Спестен червен картон на футболист на ФК Пеевски пред погледа на съдията за ритник без топка
DrINKO
на 13.03.2021 в 15:36:51 #45А бе, на тея у Враца Баце да не им е дал пари за стадион? Гледам леят яко бетон, има и разкъртени сектори...0
Мик Джагър
на 13.03.2021 в 15:36:10 #44Отново кърваво дерби между дънните риби
Никаква дузпа нямаше, ама тоя олигофрен Генов какво положение изпусна
аре дузпата си беше малшанс, ама това дето пт 2 метра не оцели вратата беше ужас.
nick-krastev
на 13.03.2021 в 15:33:56 #43Каквото и да си говорим лески имат голям шанс да се докопат до седмото място в крайното класиране
mottorrhead
на 13.03.2021 в 15:33:52 #42user avatar 51298 СЛЕДВАЙ Triono на 13.03.2021 в 17:25:47#69 Матор Стоянович е тренер, но са му дали да прави отбор с породата чихуахуа. И господ да е максимум да ги научи да играят в цирк “Балкански, не знам къв треньор е ма ти що си решил че ботев имат по добър отбор
ако днес славиша беше треньор на ботев, и лески биеха, щехте да викате бе треньор е ама лески са си лески....
red_phoenix
на 13.03.2021 в 15:31:52 #41Това ако е дузпа...не знам тогава какво трябваше да е бухането на вратаря в корема на Кайседо, който беше скочил 1 метър над него преди това... И видяхме култовото отсъждане тогава - фаул в атака...!
Голям рев, голямо чудо!
mottorrhead
на 13.03.2021 в 15:30:45 #40Адаш не е така, ти си лески, а шо се отнася до контузии и травми има нвколки версии, да ги мачкат от тренировки или да не са достатъчно тренировките или пък да са много чупливи, и всяка тренировка да им идва в повече.... Но в повечето случаи тук пак са виновни треньорите, кондиционни или квито и да са , ти да си чул в ЦСКА за некви сериозни контузии, ей го пак закараха некъв от вашите с линейка..... А дефакто срещу нас всички играят многи грубо.... Славиша е виновен, за много... ..
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 13.03.2021 в 15:29:57 #39Много добре си играят говедцата . Ко се косите ...Нали искате Спасение
Ми ето ви го Резултата .Ко ревете ...Нали нямате Тире
Насо СпасителЬО
Тити Съакционерино
Божинката .....Спасител
Обединител
Донесъл 1та Титла на Левски след 11 години
Кокале ....Ти си Бела Гудман за Левски
Ква проклятие им метна
DrINKO
на 13.03.2021 в 15:29:07 #38ЖелЮ, Костадин се казвам. А като знаете, че сте слаби, ми мълчете си бе! Иначе само ни разсмивате тука....