Днес Левски гостува на Брага в мач реванш от втория квалификационен кръг на Лига Европа. Двубоят на "Ещадио Мунисипал" е с начален час 22:00 и ще бъде ръководен от белгиеца Лотар Д'Онт.
Първата среща между двата тича завърши без попадения - 0:0, така че днес в югозападния край на Европа "сините" ще се опитат да намерят начин да продължат напред.
Победителят в сблъсъка ще се изправи срещу победителя от двойката Лугано - ЧФР Клуж, като в първия мач в Швейцария резултатът също бе 0:0.
Загубилият пък ще продължи участието си в Лигата на конференциите, където в третия кръг на надпреварата ще срещне победителя от срещата Петрокуб - Сабах, където в първия мач азерите победиха с 2:0 като гост и са значително по-близо до тази фаза.
Както е известно, за да стигнат до тази фаза "сините" успяха да отстранят в първия кръг изралеския Апоел Беер Шева.
Наставникът на Левски Хулио Веласкес ще може да разчита на всички свои основни футболисти, включително и на последното ново попълнение Мазир Сула.
USD
CHF
GBP
Мик Джагър
на 31.07.2025 в 21:14:17 #101На тия нещастници от Брага им пожелавам от сърце да бият говедата имследващия кръг да отпаднат. Дейба нещастниците
duneraaa
на 31.07.2025 в 21:07:53 #100Видех ги тия Брага не мое откинат. Ама втори мач, подготовки, техен си проблем. Да са тренирали, трея устискате, тука е ключова
Ragnar2
на 31.07.2025 в 21:05:30 #99Отбор за 173 млн. евро не може да вкара гол на свободните агенти на Левски за 180 минути. Съдията им спести дузпа. Треньорът им ми се вижда по-антипатичен и от Томаш. Тия заслужават да си отпаднат моменталически
vidovden
на 31.07.2025 в 21:05:13 #98Егати 19 годишните звезди! Иначе трябва наистина фуфа да накаже домакините за тези расистки скандирания.България не е сиганския лефски.
chubtireaka
на 31.07.2025 в 21:03:39 #97Чакаме родния средняк, където знаем кой цвят прозира
Мик Джагър
на 31.07.2025 в 21:01:33 #96Бих казал eбacи нещастният португалски средняк
chubtireaka
на 31.07.2025 в 20:59:50 #95Браво, страхотно раздаване
donaldtrump
на 31.07.2025 в 20:50:28 #94Тия ги пращаме вкъщи
oficer1
на 31.07.2025 в 20:41:34 #93ЛеЦа играе изключително правилно и бих казал хитро. Много добра защита и подредена средна линия, голямо търчане. Напред при създадените ситуации поне гол трЕАше, ама... Ако устискат физически и без нЕкоя фрапантна грешка, с която да се окендЗЪт, шансовете се увеличават. Което ме ядосва, възмущава и дразни ужасно. ПеЕраЗти.
grizzlybear1948
на 31.07.2025 в 20:34:37 #92Тука повече прасета от говяда.
oficer1
на 31.07.2025 в 20:25:47 #91Е тФа дет си писахме преди с Хахавия...
Аве има положения, ама не се реализират, ве!
Ся леЦа една грешка ще направи ще...
Мик Джагър
на 31.07.2025 в 20:24:54 #90Тия Брага сериозно ме изнервят. Верно не са Порто, Бенфика и Спортинг, ама все пак стещу толкова скъсан отбор е престъпление така да играеш.
slayer
на 31.07.2025 в 20:22:21 #89chubtireaka
на 31.07.2025 в 20:15:36 #88Сангарето можеше да влезе във фолклора
german
на 31.07.2025 в 20:11:52 #87как бе, как може, половината си стадион да оставиш на нЕкви скали и камънаци, и тези ще ми претендират да отидат нататък в ЛЕ
donaldtrump
на 31.07.2025 в 20:11:05 #86Сега второто ще натиснат първите 10-15 минути. Ще ги приспим и, ако имаме малко късмет, продължаваме напред.
Ragnar2
на 31.07.2025 в 20:09:48 #85Илиян се подготвя ментално за мача с Испания
slayer
на 31.07.2025 в 20:06:35 #84Илиян се прибира с пълна кошница.
oficer1
на 31.07.2025 в 20:05:55 #83, Спортинг и Бенфика..., какъв мач!
oficer1
на 31.07.2025 в 20:03:20 #82За да не ме обвинят отново в лицемерие, ще кажа, че братчедите играха доста добро полувреме, което ме дразни мнОООО! Аве, пЕЕраЗти