Старши треньорът на Левски Станислав Генчев даде специално интервю пред "Спортен нюзрум" на бТВ. Той си пожела да му бъде връчена титлата пред пълен стадион през май следващата година, а медиите да направят обзор на "синия" сезон с "Левски успя!". Наставникът отписа ЦСКА от борбата за титлата. Пред "Спортен нюзрум" на бТВ 43-годишният специалист коментира:
"Имах няколко срещи с Наско Сираков и Даниел Боримиров преди да си стиснем ръцете. Те са останали впечатлени от начина, по който играеше Крумовград. За мен дисциплината и постоянството са много важни. След това идват и високите цели. Говорихме доста неща, свързани с футбола - системи на игра, начин на подготовка, начин на водене на мачовете", коментира той.
"В Левски след една грешна стъпка, се появяват критици. Уча се от тях. Значи нещо не сме направи, противникът е бил по-добър от нас. Не се притеснявам от критиките. Не бягам от тях", увери Генчев и потвърди, че титлата е напълно реалистична цел пред Левски.
"Ние сме отбор на три месеца, с нова схема на игра. През втория полусезон и след още една подготовка, ще играем още по-добре, ще надградим физически и тактически", допълни още Генчев.
Според него Лудогорец, ФК ЦСКА 1948, Ботев (Пловдив) и Черно море ще са основните конкуренти на левскарите за първото място.
"Не смятам че отбор, записал от първите си 6 мача 5 загуби, може да се пребори за титлата", каза Генчев, визирайки катастрофалния старт на ЦСКА в Първа лига.
А какво би искал да пишат медиите за отбора му през май 2025 г.?
"Първо искам да стадионът да е пълен, да ни връчват титлата и във вестниците на следващия ден да пише "Левски успя!", завърши "синият" старши треньор.

USD
CHF
GBP
panayot_stamenov
на 23.09.2024 в 12:51:12 #4Според него Лудогорец, ФК ЦСКА 1948, Ботев (Пловдив) и Черно море ще са основните конкуренти на левскарите за първото място. Конкуренти за първото място може да имат Лудогорец, Левски е единственият такъв до момента. Останалите три са вмъкнати от някакъв вид глупава куртоазия, нищо повече. Правеше ми добро впечатление в Локо Сф и в Крумовград, сега също в Левски донякъде, но си мисля, че за момента изстисква максимума, а с тия приказки направо си слага въжето и затяга примката. Чисто като качество, в този състав на Левски, мисля че има само един или двама, които биха били титуляри в ЦСКА.
sssauron
на 23.09.2024 в 12:43:44 #3Ми зависи какво е успял, ако става дума да влезе в тройката, дори мога да се обзаложа, че ще стане, ама не и нещо повече
niko-nesh
на 23.09.2024 в 12:19:35 #2Дряновският бастун Генчев много бързо забрави чий фен е от дете. Или не смее да го изрече, защото след два часа ще е поредният съблечен и натирен от наркоманите от Герена. Навремето от Уефски го изкушиха с повече пари, точно както и Илиян Илиев преди него. И двамата са били уговорени за ЦСКА, докато от Уефски не са им отворили куфарчето под носа. Май месец догодина най-много да пише "Генчев успя да си вземе заплатата".
Love6ki_otrepki
на 23.09.2024 в 12:11:31 #1