Левски ще изиграе днес последната си контрола от зимната подготовка. "Сините" ще се изправят срещу сръбския Чукарички. Двубоят ще се играе от 17:15 часа в Пиргос.

Проверката трябваше да се проведе в Ларнака, но поради наводнен терен бе преместена в друго градче.

Срещу четвъртия в Сърбия голяма част от футболистите ще играят по 90 минути. Срещата е генерална репетиция за тима на Георги Дерменджиев преди мача с Локомотив (Пловдив) от първия кръг на пролетния дял в Първа лига.

Георги Дерменджиев и Иван Горанов ще говорят за Левски

Отборът се прибира утре от Кипър

Двете нови попълнения Валери Божинов и Мартин Райнов ще са на терена минимум по едно полувреме. Халфът вече направи неофициален дебют по време на нулевото равенство с УФА.

"Сините" все още нямат победа в контролите в Кипър. Тимът записа три равенства и три загуби до този момент.

Общината в Лимасол забрани на Левски и Чукарички да играят на стадион "Пареклисия"