Акционерите в ПФК Левски се събраха във VIP залата на стадион "Георги Аспарухов" за годишното редовно Общо събрание, което стартира в 11 часа днес.
В залата са мажоритарният собственик на клуба Наско Сираков и изпълнителният директор Даниел Боримиров, които ще дадат пресконференция след края на събранието. Сред присъстващите са и представителите на Сдружение "Левски на левскарите".
Собственикът на "Телематик Интерактив България" Мило Борисов беше избран за член в Надзорния съвет на Левски. Това стана ясно на днешното Общо събрание на клуба "Герена". Новината беше оповестена пред репортерите от Петър Ганев, който е акционер при "сините".
Той е предложен от мажоритарния собственик на клуба Наско Сираков и заменя Венцислав Димитров, който бе член до този момент.
Другите двама членове на НС остават същите - мажоритарния собственик Наско Сираков и Антон Краус.
Други предложения за членове на съвета от залата нямаше.
USD
CHF
GBP
machkai-kobra-2
на 19.09.2024 в 15:53:08 #61Веднъж ви закрива цк на бкп 49та втори път лавчис 98ма.... Педерлооо от колкото кладенеца да извадиш вода вие не сте лефски вие сте държавния отбор динамо
seal
на 19.09.2024 в 15:32:03 #60waterloo, търся отговор на един въпрос. Сираков първо поиска концесия на стадиона , а сега суперфиция. докато при концесията нещата що годе са ясни, то при супефицията, как ще станат нещата? първо трябва да се срути старото съоръжение и тогава да се построи новото или как иначе?
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 14:11:12 #59Който го интересува мнението на този под мен, да вдигне ръка?
steiner
на 19.09.2024 в 14:00:13 #58А Шиши кога?
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 13:27:43 #57Рулзи, ти пък един Йода си намерил. Тити без инвалидна количка, не става от дивана.
seal
на 19.09.2024 в 13:18:07 #56драмата в ПФК Левски ще настъпи, когато се установи, дали клуба има "Спонсорски договор" или "Договор за реклама" с фирмите на Мило Борисов.
machkai-kobra-2
на 19.09.2024 в 13:17:45 #55Е те тука го пише http://i49.vbox7.com/o/e06/e06b1e210.jpg
chubtireaka
на 19.09.2024 в 13:14:39 #54user avatar 28657 ChernotoVlechugo на 19.09.2024 в 16:06:00 #82 Чубака, спокойно. Няма да фалира АДто на Лавчис. Тиквата ви иска в будна кома. Така сте му изгодни -------------------- Ние сме си в кома, ама и вие сте вързали. Джуджака ви обеща титли, а то се оказаха обикновени калъфки. Вие в какво здравословно състояние сте, играйкате ли или станахте страшилище със Сашко Спящия на Панчарево
tundzhaka
на 19.09.2024 в 13:11:17 #53оф... добре че нямам кредити.
ChernotoVlechugo
на 19.09.2024 в 13:06:00 #52Чубака, спокойно. Няма да фалира АДто на Лавчис. Тиквата ви иска в будна кома. Така сте му изгодни
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 13:04:38 #51По принцип, ако ще си плащам главницата, има наказателни лихви и такси. Ама ако спра да си плащам ми взимат жилището.
ChernotoVlechugo
на 19.09.2024 в 13:04:28 #50Топа да пуска статия за велик ЦСКА и новото бижу в Борисовата. Багерити влизат
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 13:01:27 #49Да платим само главницата, тия от Барклейс ми се изсмяха.
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 12:59:01 #48Ванка стига се газира и ти, кажи тука как да направим врътката.
chubtireaka
на 19.09.2024 в 12:58:50 #47Кобрети какво се е развълнувал за нашите дългове, които ЩЕ бъдат погасени? Липсва ми Изгрева с тиктакащия часовник и Газирания Пикоч, който да обясни, че сме фалирали и дългът на клуба към него ще ни прати при кака Дора и ЦСКА. Явно е бил доставчик на краставици и нитратни марули, раснали в Сливница под пушеците на дизелаците на турците от Германия
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 12:58:22 #46В Булгаристан са егати и крадците. А някакви газирани после да ми разправят, как всичко било супер и ние сме избягали от хубавото.
seal
на 19.09.2024 в 12:55:22 #45според последните изменения в ДОПК, първо се погасява главницата, после лихвата и накрая разноските.
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 12:54:52 #44Абе ти на мен не ми ги разправяй някакви в бг, дето си обновяват данните веднъж на 10г. Кажи тука как да направим далаверата.
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 12:51:30 #43Ся звънях в Барклейс и ги питам да си платя само главницата по ипотеката, а лихвата разсрочено. Тия ме питаха дали съм наред?
machkai-kobra-2
на 19.09.2024 в 12:46:07 #42Ванкер чакам да обясниш защо съм прехвърлихте 17 мелеона в кухата фирма на Божков Факт! Преди това идва Бай Спас и казва 2г не е плащане на НАП Факт! Как имате лиценз? Ако не беше Перуката да ви прикрива сега щяхте да сте фалирали и да сте се Отървали от прокобата