Акционерите в ПФК Левски се събраха във VIP залата на стадион "Георги Аспарухов" за годишното редовно Общо събрание, което стартира в 11 часа днес.
В залата са мажоритарният собственик на клуба Наско Сираков и изпълнителният директор Даниел Боримиров, които ще дадат пресконференция след края на събранието. Сред присъстващите са и представителите на Сдружение "Левски на левскарите".
Собственикът на "Телематик Интерактив България" Мило Борисов беше избран за член в Надзорния съвет на Левски. Това стана ясно на днешното Общо събрание на клуба "Герена". Новината беше оповестена пред репортерите от Петър Ганев, който е акционер при "сините".
Той е предложен от мажоритарния собственик на клуба Наско Сираков и заменя Венцислав Димитров, който бе член до този момент.
Другите двама членове на НС остават същите - мажоритарния собственик Наско Сираков и Антон Краус.
Други предложения за членове на съвета от залата нямаше.
USD
CHF
GBP
tundzhaka
на 19.09.2024 в 11:28:34 #21ама несе ли пише утрепка?
tundzhaka
на 19.09.2024 в 11:28:28 #20oтрепка ли цензурира, това е доста често спряган дума от мен.
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 11:27:08 #19Иначе, благодаря за комплиментите, че съм Арменец. Между другото имам и българско и гръцко. Запишете си!
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 11:25:42 #180тпрепката бре
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 11:25:14 #17***, ти не май не си по далеч от вотното говнo!
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 11:24:32 #16Педерyнгел смотан, казах ти да не ме споменаваш. Ходи да лапаш уйове.
Love6ki_otrepki
на 19.09.2024 в 11:23:00 #15Гризли беър е глупавичък и пълничък. Да не говорим, че на всичкото отгоре е и микренец.
tundzhaka
на 19.09.2024 в 11:18:10 #14не нито кобра, нито смок, а обикновенн слепок (вид безкрак сляп гущер)
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 11:18:06 #13И сеще падне едно лизане, срещи и
tundzhaka
на 19.09.2024 в 11:14:56 #12а като спец да ви светна. Кълнете се възможно най-гнусно и на цяла (гнусна) рода до 12то коляно.
tundzhaka
на 19.09.2024 в 11:13:45 #11абе поне започнете да се кълнете на РАК, Ебола, Бубонна чума или на ХОЛЕРА.... баси скучните безсмислени спорове.
machkai-kobra-2
на 19.09.2024 в 11:10:38 #10Съвсем черно на бяло си го пише... ЗАКРИТ Айде свалете си сините очила
tundzhaka
на 19.09.2024 в 11:10:10 #9немога да разбера що се дъвчат едни и същи неща от как литекс беше преименуван и си смени седалището.
OrangeHog
на 19.09.2024 в 11:05:38 #8кобрю, а и сичкото камунист, се е превъзбудило споко, товорищи, никога няма да сме като вас, колкото и да се опитвате да ни обвините в собствените си простотии
machkai-kobra-2
на 19.09.2024 в 11:00:42 #7Педерлооо оная ми работа да хванеш по кадърно ще го напишеш Всички знаят кога е закрит смешни ви клуб
machkai-kobra-2
на 19.09.2024 в 10:41:00 #6Педерлооо Педерлооо кълвеш на гола кука.
Щом и ти си съгласен че е ЗАКРИТ на мен друго не ми трябва
tundzhaka
на 19.09.2024 в 10:29:42 #5я виж на ПутяфЪ данните че ми е интересно.
Blade_Reloaded
на 19.09.2024 в 10:27:55 #4Топспортя пак се е усмърдял на лaйна.
machkai-kobra-2
на 19.09.2024 в 09:52:12 #3Да! Баш! Точно като 49та когато са ви закрили
baloteli
на 19.09.2024 в 09:47:03 #298г всички Фк-та трябваше да се пререгистрират в Ад-та по новия закон вкл. и Цска. Нещо съвсем различно от Литекс да стане Цска тире София за да не се платят 14 млн на държавата и още толкова на футболисти, мениджъри треньори и т.н.