Лидерът на Сектор "Б" Любомир Костадинов отново коментира случващото се в Левски. Младежа пак писа и за изпълнителния директор на клуба - Павел Колев.
"Съдбата на Левски не зависи от това дали някой задава въпроси. Тя зависи от това какво е правило, прави и ще направи ръководството на Левски и отбора. Ако Левски бъде изхвърлен от Европа или не вземе лиценз за следващия сезон и отиде във В група, това няма да е защото са задавани въпроси. Ще бъде защото са липсвали отговори и действия. А ръководството на Левски има конкретни имена.
Задаването на въпроси е единствено за доброто на Левски. То подсеща ръководителите с конкретните имена, че имат отговорност пред левскарите. Особено в моменти, когато забравят за тази отговорност.
Питам се какво ли прави днес г-н Мразя Истината Колев и какво важно нещо е свършил в последните три дни, когато не намира време за няколко елементарни въпроса? Какви са неговите приоритети за деня?
Оставям го да си отдъхне от тежкия труд до след решителния мач с Царско Село! А дотогава ще изясняваме въпроса за малката фирма с минималните лихви с друг господин!", написа той във "Фейсбук".
USD
CHF
GBP
kaspacho
на 21.08.2020 в 11:13:17 #13sineokia на 21.08.2020 в 14:04:52#19 А ти защо си мислиш, че делегация на ЦСКА-Сф, съставена от мръсната пяна на обществото може да бъде приемана в Министерския съвет и да тропа по масата на Премиера за това, че някой се е осмелил да им търси сметка за неплатените им данъци? ---------------------- Не си го мисля и не съм го писал, но като го написа да те питам: На на вековната кой е потърсил сметка за тези изброени неща? На ЦСКА потърсиха сметка и отиде в небитието, а на ВЕКОВНАТА КОЙ ще потърси?
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 21.08.2020 в 11:12:20 #12Таратанец,рогите никой не ги гледа на вън
виж тире си пълни секторите в провинцията
И адски необходими сте
да не ходите и вие на протест
абе кукли на конци
german
на 21.08.2020 в 11:10:41 #11синеокия, си противоречи логически
на властта и трябвал левски, обаче и трябвал жалък и наврян в
точно обратното, на гербавите им трябва солиден и авторитетен левски, като витрина на "великото управление"
но каквото и да направи ББ, левскарите се подиграват с труда му
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 21.08.2020 в 11:04:59 #10Духче е как,нали са държавен Обор,прав е таратанеца
естествено като такива трябва да задават въпроси на примиера
Болно говедо
kaspacho
на 21.08.2020 в 11:01:18 #9sineokia на 21.08.2020 в 13:33:26 И още нещо: Защо си мислиш, че някакъв индивид Любо /не го знам какъв е/ може да задава въпроси на държавата относно някакво ФК в несъстоятелност?
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 21.08.2020 в 11:00:33 #8Васил Иванов е предаден от свои .
ЛеЕфски също.
Насо Гъзаро и Тити Великий до гроб у ЛеЕфски
. Пафката колеф Кривогледий да иляди на ГеиАрена
Оооооо Прокобо . Чиба Къш
kaspacho
на 21.08.2020 в 10:54:29 #7sineokia на 21.08.2020 в 13:41:11 Не мисля, че се излагам. по-скоро в момента ти го правиш, но няма значение. Просто си пия бира петъчно и се разрових малко по нета и исках да споделя някои публикации и изказвания на управниците Ви. Не съм си измислил нищо, а и не съм обидил никой съфорумец /надявам се/.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 21.08.2020 в 10:51:22 #6Таратанец,шиши беше собственик на рогите нали неговия адвокат държеше акциите
,и не само чрез него а и чрез
на УБО
знам че не ти харесва истината
ама ти нали я отричаш кво ти дреме
kaspacho
на 21.08.2020 в 10:35:25 #52009г. "Близката до ДПС групировка около Корпоративна търговска банка, бившата шефка на тотото Ирена Кръстева и синът и Делян Пеевски имат желание да сложат ръка на футболния клуб Левски. Колкото до футболния клуб Левски, той е важен, за да се търси подкрепа от по-широк кръг хора и да се демонстрира, че ДПС не е етническа, а национална партия."
black_sea_sailor
на 21.08.2020 в 10:30:25 #4Джингиби, припок недорасъл! Даже Умерения не вярва в тази купа, момиче! Наредиха ви я, та дано микренския не се откаже от ЦСКА, ама той все пак се отказа. Прекръсти го на ФК Лупи, фалира го и премести Ловеч в София. Само малоумниците не можете да проумеете това!
djingibi1914
на 21.08.2020 в 10:03:10 #3Карагьол селинджър Ко шъ каиш как от 3-то ниво на БГ футбола ЦСКА вдига купа на България, Световен рекорд
djingibi1914
на 21.08.2020 в 09:58:18 #2Ако Леца трябва да избира между А и В група ,по -добре да остане в А група,защото ще бере по-малко срам...,във В група има големи биячи на Леца !
black_sea_sailor
на 21.08.2020 в 09:55:19 #1Каква В група? Истинското ЦСКА започна от областната. Бъдете честни и почтени като тях! Не като разни мизерни лоишки схемаджии ...