Феновете на Левски продължават да купуват билети в часовете преди домакинството срещу АЗ Алкмаар.
Двубоят е от плейофния кръг за влизане в основната схема на Лигата на конференциите. Срещата на Националния стадион е от 21:00 часа, а до момента са продадени над 30 000 пропуска.
Вчера "сините" привърженици изкупиха секторите А и В.
Към този час все още има около 1500 свободни билета за сектор Б, както и над 7000 за сектор Г.
USD
CHF
GBP
нешо
на 21.08.2025 в 11:10:55 #2Нормално е добитъка да не напълни стадиона.
machkai-kobra-2
на 21.08.2025 в 10:31:49 #1За купата ние бяхме 35000 И почти нямаше буферна зона. Една плюнка ни делеше от зелените ако ги заплюеш ще ги удавиш На европейски мач задължително трябва да има повече буфери. Правила на уефа. Ако телетата за купили 30 000 от де ше дойдат още 8000 Май нещо шослъхвате тука няма как да стане Телетата да са взели най мн 22-25 к