Изпълнителният директор на Левски Павел Колев отрече клубът да има запорирани сметки.
Колев говори пред камерата на bTV. Ето какво каза той:
"Не. Левски няма запорирани сметки. Изплатили сме два важни дълга. Единият от тях е към НАП.
Естествено, има текущи разходи. Някои от тях са за разплащания, за наем на стадион "Васил Левски" и други.
Когато има нещо официално, ще говорим. На този етап не мога да кажа нищо. Нямам контакт със собствениците и не съм запознат с процесите, които вълнуват аудиторията. Но скоро ще има яснота и по този въпрос, вярвам.
При нас нещата продължават по план. Тренират футболистите, провеждат се занимания и така.
Ситуацията изглежда стабилна. Задължения не ни измъчват. Но да, има известна липса на яснота, което по-скоро е обяснимо", каза Колев.
"Няколко пъти казах, че бюджетът на Левски в момента е между 1,5 млн. и 2 млн. на месец. 1,5 млн. е санитарният минимум. Понеже слушам много коментари дали това е много или малко... Бюджетът зависи от визията, от това, която търсиш, от целите, от стратегията. Ако имаш възможност да си позволиш тези цели, трябва да си готов и на по-висок бюджет. Когато нямаш бюджет, променяш целите. От тази гледна точка, ние сме гъвкави.
Предполагам и хората, които ще управляват Левски. Когато финансовите възможности са други, целите са различни. Няма да се инвестира толкова в базата, няма да се плащат толкова високи заплати в администрация, детско-юношеска школа и първи отбор. Всички тези неща, които можехме да си позволим като ремонти, ще отпаднат. Не е належащо да платим 2 млн. Просто в един момент трябва да платим заплати на играчите, което е най-голямото перо. Надявам се до тогава всичко да е ясно", добави Колев.
USD
CHF
GBP
ChernotoVlechugo
на 03.02.2020 в 11:55:41 #28Кой ще подпише сега ГФОто?
Остават по малко от 2 месеца, чакаме
ChernotoVlechugo
на 03.02.2020 в 11:54:26 #27Дай удостоверение от НАП за липса на задължения. Той ти казва, ч е са платили по споразумението, а докато има още дълг има и запор
ChernotoVlechugo
на 03.02.2020 в 11:52:45 #26Но пък собственика та авиаторите с кеф ще стане спонсор на Подуяне
ChernotoVlechugo
на 03.02.2020 в 11:48:54 #25Циклопа е лъжец
Сметките да Подуяне са запорирани
ChernotoVlechugo
на 03.02.2020 в 11:47:54 #2409.09.2016
на 03.02.2020 в 11:46:08 #23elaizgrey, я ходи се гмуркай в Студена!
HondaPreludeTurbo
на 03.02.2020 в 11:43:31 #22ПК е главен претендент за БФС, ако се изнесе от Герена!
blue_canary
на 03.02.2020 в 11:34:45 #21Е добре, лятото.
HondaPreludeTurbo
на 03.02.2020 в 11:27:47 #20#23 що се излагаш!
ChernotoVlechugo
на 03.02.2020 в 11:27:35 #19Тоя крадец на пари от деца да се радва все още , че няма връзка със собствениците
DrINKO
на 03.02.2020 в 11:24:47 #18Алекс, януари приключи. Всеки на когото посочат вратата сега ще иска обезщетение. Кой търси футболисти в момента?
Zyno
на 03.02.2020 в 11:24:26 #17Левски няма, но собствениците му имат.
HondaPreludeTurbo
на 03.02.2020 в 11:24:11 #16ВБ май е Ударил големия фулмастер на Левски!! ПК: ...Предполагам и хората, които ще управляват Левски. .... Чакаме Нови собственици???? Пропусна да каже къде са акциите!! ---------- Коментар според написаното от Топа!
DrINKO
на 03.02.2020 в 11:23:01 #15Рулз, аз не казвам, това всичкото написано е в сферата на догадките и естествено моите желания. Я кажи сега ги, от де иде тоз оптимизъм? Боко да не ви обеща Златев на срещата с баш наркоманите? Обясни оптимизма си и обясни какво точно искаха от Боко сините фенове? Аз се сещам само за две искания. Да не закачат Черепа, или да обещае да прати друг да плаща мастафа ви..... Еххххх синя че$т и морал, не познаваш граници....
blue_canary
на 03.02.2020 в 11:19:42 #14Намаляване на заплатите, продажба на скъпоплатените играчи и съкращения в администрация.Е тва ти е играта,Колев.Колкото по-рано,толкова по-добре.
А ти пак си чакай пощата от Дубай,нема лошо.
elaizgrey
на 03.02.2020 в 11:19:42 #13Тоя смешник е по-голям лъжец от Софиянски и Лупи събрани в едно. Рядко противен кривоглед лалугер, на който всяка втора дума е доказана лъжа.
DrINKO
на 03.02.2020 в 11:19:38 #12Ганчев да плати наема на В. Левски ако трябва. Тъкмо говедата да видят що е то спортен меценат...
abumusadalzarcaui
на 03.02.2020 в 11:16:57 #11Колев: Когато нямаш пари и целите са различни ! ————————- С нула лева ква цел да имаш! Нова световна икономика”от нищо ,нещо”!
MM61
на 03.02.2020 в 11:11:25 #10Павле,не викай дявола...
TRL
на 03.02.2020 в 11:07:02 #9Вече стана ясно защо разкараха Божинката от Левски ! Просто П.Колеф да няма конкуренция в ръсенето на бисери !