Славия приема Левски от 18:30 часа в сблъсък от 1/4-финалите на турнира за Купата на България.
И двата тима са длъжници на феновете си през сезона и надеждите съм насочени към тази надпревара, заради незавидното представяне в efbet Лига.
Стоянович има доста кадрови проблеми, най-вече в защита.
Аут са Начо Монсалве, Ребин Сулака, Фейсал Рерас и др. Очаква се в отбрана да бъде върнат Тома Даске.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
За Славия наказание изтърпява Емил Стоев. Фланговият нападател е основен играч на "белите" като е записал 16 мача за първенството.
Ивайло Димитров пък може да се похвали с три попадения във вратата на Левски в последните мачове със "сините".
Любопитен факт е, че Славия доминира над Левски в двубоите за Купата на страната.
Двата тима са изиграли 14 мача помежду си, като Славия има 6 победи срещу 3 за Левски, а пет пъти победител не е бил излъчен.
Двата тима са се изправяли и два пъти на финал, като победител неизменно е бил Славия.

USD
CHF
GBP
blue_canary
на 17.03.2021 в 18:11:14 #77Вече знам колко култов ще е батгъз Венци след мача
elaizgrey
на 17.03.2021 в 18:11:01 #76По слаби и жалки от смукачите на косматите каламбаци на шиши има ли бре сенко
УмеренЦСКА
на 17.03.2021 в 18:09:28 #75Стана тя каквато стана! Тъкмо Славиша започна да вкарва "скритите си оръжия"...
CHUKCHA
на 17.03.2021 в 18:09:22 #74Логичното просто се случи. Определено Славия заслужава повече победата с оглед показаното до тук. Ама пък футбола не е логична игра, така че... Наздраве!
1999
на 17.03.2021 в 18:08:59 #73Чаршафите обичат да пошляпват Леца за купата!
german
на 17.03.2021 в 18:08:32 #72Мохамед сменя Димитров. ****************************** и Пророкът не може да помогне
blue_canary
на 17.03.2021 в 18:08:21 #71Е ся си ева мяката
Rafata
на 17.03.2021 в 18:08:05 #70ГГ да връща Йомов и да взима австралийчето на момента
VLAD
на 17.03.2021 в 18:08:04 #69Айде са да влиза Урсула. И от оставащите 12 мин. ще се играят не повече от 3.
Rafata
на 17.03.2021 в 18:07:22 #68djingibi1914
на 17.03.2021 в 18:06:45 #67Не ми се мисли какво ще каже Бат Венц ако завърши така мача
kondi
на 17.03.2021 в 18:05:57 #66Опа!!!
red-blood
на 17.03.2021 в 18:05:37 #65УдрИ
djingibi1914
на 17.03.2021 в 18:05:26 #64Мик Джагър
на 17.03.2021 в 18:05:18 #63Е неее
Ху да факин Питър
alito
на 17.03.2021 в 18:04:57 #62АААААААААААААААААААААААААА
kondi
на 17.03.2021 в 18:04:30 #61Превземке. Мачът е 2:1, но в продълженията.
elaizgrey
на 17.03.2021 в 18:02:36 #60Предпочитам леефски да продължи, ще е по- лесно срещу тях на полуфинала.
Мик Джагър
на 17.03.2021 в 18:02:11 #59Тоя Драган Михайлович прилича на футболист на фона на останалите 21 неможачи
Айде да влиза Косъма и да бележи, да можем да чуем победните думи на венци
CHUKCHA
на 17.03.2021 в 17:58:06 #58Мотър, най - Сивилизованите викат "проСт". Питай Коцето.