Левски гостува на АЗ Алкмаар в реванша между двата отбора от плейофите на Лига на конференциите. Срещата на стадион "АФАС" започва в 20:30 часа българско време.
"Сините" записаха поражение с 0:2 у дома в първия мач и изглежда, че шансовете да се класира за основната фаза на турнира са минимални. Добрата новина за треньора на тима Хулио Веласкес е завръщането на Георги Костадинов и Мустафа Сангаре. Двамата играчи лекуваха контузии и сега са на разположение на специалиста. Карлос Охене не е на линия и не пътува със съотборниците си за Нидерландия.
АЗ Алкмаар се радва на комфортен аванс, а феновете на тима ще очакват нова победа тази вечер. Също като Левски, нидерландците нямаха мач през уикенда и остават напълно свежи и фокусирани за реванша.
Полска съдийска бригада ще бъде отговорна за решенията в реванша. Дамиан Силвещрак е главен съдия. Негови помощници ще са Павел Соколнички и Адам Карашевич. За ВАР ще отговарят Пьотър Ласик и Корнел Пашкевич. Четвърти рефер е Марчин Кочанек.
USD
CHF
GBP
tundzhaka
на 28.08.2025 в 18:25:59 #45и Лудогорец да играха с АZ пак нямаха шанс, такова ни е нивото.
salam-drugari
на 28.08.2025 в 18:25:48 #44* България по самите думи на един от докараните с чатал ба вратът ви собственици, Черепа. Спри се излагай, че някои не сме родени вчера. То твоето е дето вика Камен Донев:
нешо
на 28.08.2025 в 18:25:08 #43Така е-освен Лудогорец всичко друго е гола вода.Ама и Лудогорец са на ниво ЛЕ,даже и до плейоф за ШЛ не могат да се преборят. За националния няма смисъл да говорим.
salam-drugari
на 28.08.2025 в 18:23:36 #42Абе Тунджа, важното е, че си обичаме отбора, спасихме го, най-посещавания клуб е в България, и се развива. Не като други, де си затриха отбора и припознаха чужд... Само ЛЕВСКИ! Ко сте спасили вие ве? Абе омръзна ми от толко тъпи животни бе! И не говоря само за лескари, ами и цскари. Какво в България може да бъде спасено без държавния рекет. Тиквара , Пеевски те ви спасиха. С потъпкването на всички закони с разрешение и лиценз с отлагания, мръсни трикове неразрешени за никой друг исвен за Левски - еманацията на рекета в Нългари по самите думи на един от докараните с чатал ба вратът ви собственици, Черепа. Спри се излагай, че някои не сме родени вчера. То твоето е дето вика Камен Донев: “Насран, ама на екран”
DrINKO
на 28.08.2025 в 18:23:05 #41Говеда, нахлувайте на терена!!! Така поне ще паднете само с 3-0!!! Толкова сте далеч от истината, че добре, че нидерландците спряха да игарят след 2-я гол, че можеше да отидете и на двуцифрен резултат.... В неделя, числото ви чакат да спука балона и каквото е останало да тръгва по нанадолнището.....
нешо
на 28.08.2025 в 18:21:12 #40Арда вървят към отпадане. От понеделник Тунчев да идва в Борисовата градина.
n-a-RCq0USLz
на 28.08.2025 в 18:17:02 #39Аз съм от ЦСКА но това момче К.Иванов ви опропасти доста мачове. Явно има сериозни връзки , но за краен защитник играе за Б група.
tundzhaka
на 28.08.2025 в 18:16:36 #38На който кано нищо като шефче ще цъфне цеката. Оф, ай не ми ке слушат тъпотии.
Tong
на 28.08.2025 в 18:16:19 #37гледам, че и феновете от Борисовата градина са твърде апатични на фона на събитията - явно има държи бая влага ситуацията при тях. Както пише тунджака, ще прокопсаме само ако си гледаме нашето канче...
нешо
на 28.08.2025 в 18:14:25 #36За ЦСКА тая година целите са купата, класиране в евротурнирите през купа или първенство и победи в дербито.Догодита с новия стадион ще се борят за шампион.
tundzhaka
на 28.08.2025 в 18:12:42 #35ай всеки за си гледа неговото канче.
Esox
на 28.08.2025 в 18:12:26 #34КучеФ, Бобъра го драх вчера. Ся имам други задачи! Бичкията нищо нИ знаЙ, дезинформирал те е, типично в ком-стайл. Айде е, обърнахме ли мача, или са го оставили за последните 20-25 минути за да има драма и ония да нямат време за реакция?
tundzhaka
на 28.08.2025 в 18:12:18 #33А за вас кво да кажем?
more-ole
на 28.08.2025 в 18:11:52 #32гола вода са всички...само Лудогорец стават за нещо...мисля че започва вечния спад на синьото лято
нешо
на 28.08.2025 в 18:10:10 #31Монтана, Враца и Септември са потенциални изпадащи, Спартак Варна не се знае дали изобщо ще завърши първенството и единственият средняк, който биха е Славия като домакин. И Ромето говори за требъл.
tundzhaka
на 28.08.2025 в 18:09:24 #30То вашия отдавна се е пропуснал, при нас в най-лошия случай ще сме кано миналата година.
rising.red
на 28.08.2025 в 18:07:42 #29Сульо Веласкес мечтае ли..?
нешо
на 28.08.2025 в 18:06:18 #28Дотук имат три домакински победи срещу Монтана, Славия и Спартак Варна,победа като гост на Септември и хикс във Враца. Не са приели силен отбор, а единственият мач извън София не го спечелиха. Та гръмко ще се пука балона.
jekkovv
на 28.08.2025 в 18:05:44 #27Клатят Евроидиотите сбирайте се
kfcbm
на 28.08.2025 в 18:02:44 #26За Първия гол-изцяло е виновен Вуцов-Заради малоумния му пас с ръка в наказателното поле-Второ-Топка-Не се избива НАПРЕД...За Втория -Кристиан Димитров и Цунами