Левски гостува на АЗ Алкмаар в реванша между двата отбора от плейофите на Лига на конференциите. Срещата на стадион "АФАС" започва в 20:30 часа българско време.
"Сините" записаха поражение с 0:2 у дома в първия мач и изглежда, че шансовете да се класира за основната фаза на турнира са минимални. Добрата новина за треньора на тима Хулио Веласкес е завръщането на Георги Костадинов и Мустафа Сангаре. Двамата играчи лекуваха контузии и сега са на разположение на специалиста. Карлос Охене не е на линия и не пътува със съотборниците си за Нидерландия.
АЗ Алкмаар се радва на комфортен аванс, а феновете на тима ще очакват нова победа тази вечер. Също като Левски, нидерландците нямаха мач през уикенда и остават напълно свежи и фокусирани за реванша.
Полска съдийска бригада ще бъде отговорна за решенията в реванша. Дамиан Силвещрак е главен съдия. Негови помощници ще са Павел Соколнички и Адам Карашевич. За ВАР ще отговарят Пьотър Ласик и Корнел Пашкевич. Четвърти рефер е Марчин Кочанек.
USD
CHF
GBP
Esox
на 28.08.2025 в 18:01:07 #25Абе Тунджа, важното е, че си обичаме отбора, спасихме го, най-посещавания клуб е в България, и се развива. Не като други, де си затриха отбора и припознаха чужд... Само ЛЕВСКИ!
И все пак
на всички, левскари, припсове и всякакви други шушумиги...
black_sea_sailor
на 28.08.2025 в 18:00:44 #24УмеренЦСКА на 28.08.2025 в 20:02:38 #4 До началото на срещата има половин час. Няма да се обаждам повече, ще оставя на г-дата Левскари да коментират мача както им е угодно. ------------------------------------------------------------------------- УмеренЦСКА на 28.08.2025 в 20:31:36 #6 Айде бре, спите ли? Едва ли всичките форумни левскари са на стадиона в Холандия ----------------------------------------------------------------------- УмеренЦСКА на 28.08.2025 в 20:34:20 #7 Няма да чакам някое г-до да ми пожелае да пукна защото пожелах на Левски да направи Алкмаар "евроидиоти". -------------------------------------------------- УмеренЦСКА на 28.08.2025 в 20:42:32 #11 Млъквам вече Тонг, изказах се още преди началото на мача и преди "кошмарното начало"! Айде саа, ваш ред е за "анализи" и не забравяйте онези такива- онаквива.. -------------------------------------------------------------
anatoli-iliev
на 28.08.2025 в 18:00:05 #23Горе главата сини богове ....мачът не е завършил....4 гола ей така на майтап ще ги вкараме...а после и 5 -ия гол ...това ни го казаха световно неИЗВЕСТНИТЕ режисьори Андрюшенка и Иванушка от Холивуд...така го пише в сценария за най новият ни филм за пътя ни към финалите за ...КЪШ !!! Напред момчета ....навуйте кюла....извинете гащетата до под мишци и ...вперед !!!!
нешо
на 28.08.2025 в 17:58:39 #22Тепърва ще ги разкриват и в българското първенство. Не са играли със силните отбори, а дори Враца не можаха да бият.Синият балон винаги се пука октомври-ноември месец.
tundzhaka
на 28.08.2025 в 17:54:10 #21Еми факт си е че все още не сме достигнали до ниво да молим сили с такива отбори. То и Лудогорец да бяха и те го отнася а. Такова е нивото, но потенциал имаме. Вървим във възходяща посока.
Esox
на 28.08.2025 в 17:52:02 #20аз рботя, няма да имам много време за гоеорене
Tong
на 28.08.2025 в 17:50:30 #19Тунджака и Есокс ме опровергаха мигновено.
Момчета, оставям ви да си приказвате.
Esox
на 28.08.2025 в 17:49:08 #18Дриско, всички рекорди с затова, да се чупят. Я Лиска как счупи рекорда за най-лош старт на шампионат
Tong
на 28.08.2025 в 17:49:06 #17Кучев, ще вкарат - ама на плейстейшън
kurzelevdki, е нали затова са мечтите, бе, човек? То и аз си мечтая да летя до Луната... Кому преча с това?
tundzhaka
на 28.08.2025 в 17:48:58 #16до после.
нешо
на 28.08.2025 в 17:48:53 #15Ако АЗ играят сериозно цял мач подуенци ще отнесат петица.Минимум.
tundzhaka
на 28.08.2025 в 17:48:09 #14о ще има още как, аконе съм аз то Коцето ще дойде, но няма да остави дpисвята да си развява увехналото байраче
DrINKO
на 28.08.2025 в 17:47:20 #13Говеда, как върви мача?
Както е тръгнали може и да счупите някой антирекорд.....
Esox
на 28.08.2025 в 17:46:46 #12Атака, обръщаме мача!!!
tundzhaka
на 28.08.2025 в 17:46:46 #11Каквото- такова. Няма кво да губим.
Tong
на 28.08.2025 в 17:46:44 #10Умерен, недей бе, коментирай си. И без това тук сини колеги няма да се появят скоро. А и не мисля, че това е някакъв фактор, който да те смущава
Аз няма да коментирам кой знае колко, защото си имам друга работа, а и няма какво толкова да се коментира в такъв рутинен мач.
Този отбор на Левски има потенциал, но му е твърде рано да мери сили с отбор като АЗ. А дали изобщо ще развие потенциала си?
Само бъдещето ще покаже.
kurzelevdki
на 28.08.2025 в 17:44:51 #9..то не беха сънища,то не беха мечти… а то кво се оказа- говеж.да му работа
УмеренЦСКА
на 28.08.2025 в 17:42:32 #8Млъквам вече Тонг, изказах се още преди началото на мача и преди "кошмарното начало"! Айде саа, ваш ред е за "анализи" и не забравяйте онези такива- онаквива...
Tong
на 28.08.2025 в 17:39:46 #7Умерен, влязох, само за да видя активността при очакваното начало на мача... Не ме разочароваш.
Иначе моите очаквания - както съм ги споделил още от жребия -са 0:3 или 0:4. Левски са глътнали бастуна, а АЗ са отбор, който не прощава. АЗ не са някаква велика сила, но в сравнение с Левски са доста напред...
Да погледаме и да се забавляваме. Левски няма какво да изгуби в този мач.
toni-tasev
на 28.08.2025 в 17:38:09 #6някой да е виждал Тити ,,,,,реве ли вече