Ливърпул стартира с успех сезона във Висшата лига. Момчетата на Юрген Клоп победиха Норич с 4:1 в първия си мач от кампанията.

Резултатът бе открит още в 7-ата минута, след като Грант Хенли си отбеляза автогол. В 19-ата минута звездата на мърсисайдци Мо Салах вкара първото си попадение за сезона след асистенция на Роберто Фирмино.

Снимка 438050

Десет минути по-късно самият Салах асистира на Върджил ван Дайк за третото попадение на "червените". Малко преди края на първата част Дивок Ориги съвсем отчая Норич, правейки резултата 4:0.

Лошата новина за мърсисайдци дойде в 39-ата минута, когато вратарят Бекер трябваше принудително да напусне терена.

Снимка 438048

В 64-ата минута гостите все пак върнаха едно попадение, но не успяха да стигнат до повече от почетен гол.

Симон Миньоле: На "Анфийлд" имаш чувството, че хората са дошли на театър

Миньоле: На "Анфийлд" имаш чувството, че хората са дошли на театър