Лудогорец ще предложи нов договор на левия бек Антон Недялков. Настоящият контракт на национала изтича през лятото. Бившият защитник на ЦСКА подписа с разградчани през лятото на 2018 година, като дойде от Далас. Той бе продаден в САЩ от "армейците".
Недялков се утвърди като несменяем титуляр в Лудогорец и националния отбор. На 30 април той ще навърши 28 години. Очаква се в най-скоро време двете страни да започнат разговори. Реално в момента левият бек може да подписва предварителни договори с други клубове.
След продажбата на Натанаел Недялков зае неговото място при "орлите" В началото той бе използван и като централен защитник. През лятото изтичат договорите на още двама основни футболисти - Светослав Дяков и Клаудиу Кешерю.
Те удължиха контрактите си за по един сезон през миналата година.
USD
CHF
GBP
sly
на 15.02.2021 в 15:05:27 #17waterloo, много те напъва да му го лапнеш на Джаги, а! Педер!
sly
на 15.02.2021 в 15:04:16 #16Педик, па що мълчиш за РФ? А ето как Педерлото,Ангелов е завършил ето това: "Рабфак имаше само в соц държавите! Беше създаден, за да могат да студират верните на Партията младежи, които нямат достатъчно багаж на горния етаж и не могат да „влезнат“ две или повече години, ама много искат да имат „вишу“! Так без средно. влязъл за вишу! Рабфаковците не учеха 5-6 години като простосмъртните, а минаваха материала на бегом за 2-3 години - нали са твърде начетени! Изпитите си взимаха с клизми тика, съпромат, теория на вероятностите, електроника, право. Но пък тържествено получаваха преди другите дипломи за инженери, физици, химици, агрономи, юристи. Следваше задължителното внедряване на тези стотици млади хора, извинете – на „цвета” на интелектуалната мисъл на България, естествено, на ръководни длъжности. Така е, кой за каквото е учил. После се завърташе затвореният кръг на безхаберието, ниският професионализъм, корупцията и най-страшното - на войнстващата посредственост в нашия живот. Икономически, духовен и какъвто искате още. Една от първопричините за него е и комунистическото безумие рабфак. За доноси и топене на колеги после назначават най-заслужилите като агенти в ДС!" * Рабфак=специален факултет за предварително обучение на необразовани верни на партията работници и селяни без средно за влизане във висше училище без изпит. Йорист, а? Ангелов Галка! По темата! Ха,ха,ха!
Мик Джагър
на 15.02.2021 в 13:48:40 #15При всички случаи не съм мъж на средна възраст с разностранни сексуални наклонности ...... Така е, Педерло, така е. Ти си дърт травестит на преклонна възраст с разностранни сексуални наклонности, на които даваш безсрамно израз в прословутия апартамент в Будапеща
DrINKO
на 15.02.2021 в 12:20:34 #14Дърт вмирисан комунистически пенДел, кой трансфер е по значим бе? Сарагоса, Карсруе или някой от другите изброени трансфери са в по голям отбор от Болоня? Даже не помня къде са били трансферирани другите, щото посредствените отбори/трансфери никой не ги помни. А след това кариерите им как се развиха? През какви отбори минаха?
Точно затова трансфера на Ники Илиев в Болоня е НАЙ-ГОЛЕМИЯТ И ЗНАЧИМ говежди трансфер! Жалка 105 годишна говежда история... Факт!
united 17
на 15.02.2021 в 11:29:52 #13Сега ще преподпишат с Недялков и Десподов, а от лятото и с Антов !!!
DrINKO
на 15.02.2021 в 10:57:53 #12Стефчо, НАЙ-ЗНАЧИМИЯТ говежди трансфер за 105 годишната им ЖАЛКА история е този на Ники Илиев в Болоня!!! Точка! Ама сега вече когато ние трансферираме Антов в Болоня, онея са посредствен отбор за тях. Дори се подиграват на трансфера. Представяш ли си какво дъно са говедата???
StefchoSofeto
на 15.02.2021 в 09:32:03 #11Kenef, няма какво да ми казваш какви телета е продавало стадото! Някой от телетата да е спечелил нещо на запад? Ники Илиев ли? Раев? Мариан? ... Прохазка? хахаххахахах! Смешници .... Тайбавглупакапрост - не се обаждай, че се излагаш ... всички знаем , че си "много умен" ... ай , плувай!
Мик Джагър
на 15.02.2021 в 09:32:00 #10Тонка, най-добрия български защитник в момнета е Вальо Антов, след него е селското бекче, което лт година на година почва да гние приживе
Мик Джагър
на 15.02.2021 в 09:31:07 #9Педерло, стига вече измислици и манипулации
Дърт човек си, засрами се
StefchoSofeto
на 15.02.2021 в 09:08:26 #8Телетата колко са жалки! НАЙ-големия им футболист ... само 3 букви : Р Е Н ... останалото е мълчание!
Мик Джагър
на 15.02.2021 в 08:45:53 #7Селско бекче, което никой няма да помни след време с добро. Ще остане единствено презрението на хората и спомените за титлите, спечелини с държавна поръчка и грандиозно празнувани със заря и 24 футболисти, мятащи фланелки на 6 фена
StefchoSofeto
на 15.02.2021 в 08:37:34 #6georgi-kirilov на 15.02.2021 в 09:11:23#7 Извинете,но Недялков има повече титли от всички играчи на Цска-София взети заедно. Също и повече мачове в ЕКТ. Както и повече пъти е излизал от групи на Лига Европа. Така че ехидният ви плач е доста лицемерен. Гроздето е кисело. ============================== Баси пич, Гинчо как те е забил? Аз ако съм на твое място няяя се обадя 1 седмица... ... Ама вие телетата мозАк не'ате ... Опитваш се да се заяждаш, но не вървиш - погледни национала и тогава помисли ..., ако има с какво ...
StefchoSofeto
на 15.02.2021 в 07:10:06 #5Факти, що говориш глупости? ....Или се майтапиш? Големи възможности ... Да си селски бек ... Баси якото...
StefchoSofeto
на 15.02.2021 в 07:00:02 #4За жалост каквото си направиш сам, никой друг не може да ти го направи... А имаше потенциал момчето... Да гледа Кире Космонавта, да мисли и да разбере, колко струват купените шампионски титли? За слава ли, за пари ли ... За какво отидоха на село ... За да задоволят инфантилно-дебилната амбиция на Гел Ага? Да се радват като шампиони ... С купените титли. Еми честито! И как , сладко ли е да ти унищожат обещаваща кариера за 1-2 купени титли? Лошото е, че вместо да се развиваш, избираш лесния път за задоволяване на селските болни амбиции, знаейки, че си сигурен шампион с купена титла. Така ти спада формата, ставаш нагъл и тъй като си свикнал да получаваш повече отколкото даваш, спираш да се развиваш като футболист ... Така хем се отслабва националния отбор, хем убиваш за винаги възможността да оставиш следа в историята на футбола в България. Конклужън: Разград убива футбола в България. Заради болните амбиции на един гелосан чиляк....
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 15.02.2021 в 06:51:31 #3Да си седи на село
а като беше на Армията само ревеше,че иска в чужбина
е той пак е там
ugliesttroll
на 15.02.2021 в 06:39:22 #2Голям глупак жлалкар навря се в тва голямо село в отбор без любов и вунящ на зверско невиждана до сега във футбола ни корупция
nick-krastev
на 15.02.2021 в 06:29:12 #1За жалост няма да може да играе голям футбол, а така му се искаше ! Сложи чaлма и се наигра !