България приема Кипър в среща от Лигата на нациите. Двубоят от Лига С, Група 3 на надпреварата ще се играе на стадион "Васил Левски" и започва в 21:45 часа.
България излиза единствено за победата в този мач, която ще остави "лъвовете" начело на групата. Момчетата на Петър Хубчев имат пълен актив от шест точки, след като удариха Словения и Норвегия. Кипърци имат една победи и една загуба, като са с три точки.
България има сериозно преимущество в преките сблъсъци с Кипър. "Лъвовете" имат четири победи от последните пет мача, но пък Кипър има на сметката си разгромна победа с 4:1 над България в световна квалификация през 2009.
България има шест домакински победи в последните си седем срещи на стадион "Васил Левски". В тях само Франция успя да спечели в София с 1:0, а "лъвовете" победиха тимове като Холандия и Швеция в последните квалификации.
Кипър са загубили 11 от последните си 12 гостувания и сега всички се надяват "трикольорите" да продължат тази неприятна традиция за "островитяните".
Гостите са аутсайдер в групата, но не трябва да бъдат подценявани, тъй като вече надиграха Словения.
Петър Хубчев: Пак не обещавам нищо, очакванията са големи
"Не съм готов с титулярния състав за утре"
USD
CHF
GBP
Rebeltor
на 13.10.2018 в 20:47:13 #31Българи юнацииии!!!
Браво пичове, зарадвахте българските футболни сърца!
Мерси за отговора, Руулз, дано да задържи нивото, защото ако го направи, Хубчев ще го вземе. То това е едно от добрите неща които Хубчев въведе, да изкорени почти изцяло връзкарството и да се абстрахира от менеджърските интереси.
Само да вметна че футболист от класата на Обертан влияе много положително в състава ви, сигурен съм че е повлиял и на Костов - това влияние не е за подценяване, жалко че повече отбори не го прилагат!
Живея в Норвегия и след три дена съм на мача - ще докладвам
Норвежците не са толкова запалени, а в момента тече реорганизация и преосмисляне на футбола им - абсолютно може да ги праснем, но аз прогнозирам 1-1
XAN_lil
на 13.10.2018 в 20:40:13 #30Локо Пд
на 13.10.2018 в 20:39:42 #29Браво!
bobi_raf
на 13.10.2018 в 20:33:38 #28Баси. Хубчев е изградил хомогенен състав с тия инвалиди. Ако играем добре и с Норвегия ще е някакво футболно чудо
Rebeltor
на 13.10.2018 в 20:31:36 #27Руулз, Ти си пич и си обективен, как мислиш, вашия Станислав Костов дали ще пасне на националния или още му е рано? Питам защото като гледам с колко центрирания играем, а той е дОбар с глАва, може да пасне доста добре в крйката на атаката на Хубчев.
Rebeltor
на 13.10.2018 в 20:23:05 #26Torino,
Ти споменаваш науката, митично създание от Северозапада подвизавало се много луни в дълбоките дебри на топа. Има и сега некви чудни създания тук, ама направо бледнеят пред уникалния днк-матриал на науката, понякога се чудя дали още обитава в някоя тъмна панелка в Монтейна и дали ходи на мачове на Ботев Вр в сектора за гости
А иначе нашите вкараха 2 гола просто невероятни, направо се изкефих от сърце!
Българи юнаци, браво пичове, натискайте ощееее!!!
Доктора
на 13.10.2018 в 20:13:35 #25Govedo на 13.10.2018 в 23:06:57 #89 "Пирги нещо Деспода в неква негативна класация си го турил,що бе чукундур" ====================================================================== ...е, ти си си отговорил
М/у другото гледам, че Пиржи е един от малкото, които успяха
да запазят нек'во самообладание след плащането...
...сигур' некоя връзка от чужбината /немски бабишкер
/ го снабдява
с качествени илачи
XAN_lil
на 13.10.2018 в 20:12:12 #24Напълно се съгласявам с един коментар по надолу , че в тия мачове се играе много тото.
Локо Пд
на 13.10.2018 в 20:10:48 #23Взе,че ме чу
Браво! Хубавото си е хубаво
XAN_lil
на 13.10.2018 в 20:10:09 #22Е, време е за Урсула
vanatta
на 13.10.2018 в 20:09:42 #21Неделев избухвал
XAN_lil
на 13.10.2018 в 20:01:12 #20Удар от космоса
Локо Пд
на 13.10.2018 в 20:00:51 #19Според мен в Лудогорец и ЦСКА има длъжност главен агроном иначе ми е непонятно за к'ъф им е Тодор? Гооооооол!!!!!
Локо Пд
на 13.10.2018 в 19:51:41 #18Ужас! Житният бегач Тодор немската пейка отново се появява на терена
: Сипете си нещо по-силно
XAN_lil
на 13.10.2018 в 19:49:37 #17Аз мисля, че трябва да пуснат Урсула, да затвори мача, няма нужда от още голове в тая среща
ChernotoVlechugo
на 13.10.2018 в 19:47:04 #16Пирги ако не си прочел, страхотен избор
ChernotoVlechugo
на 13.10.2018 в 19:46:18 #15Мирише на тотадоийска работа, ние точен удар имаме ли?
Бай Филип
на 13.10.2018 в 19:43:41 #14за това ли им беше на делиорманските мастии тоя го.вняр нидялков да кажат че имат национал..Дейба и туморите анадолски..А ибрикчиите им от говедарника по техните стъпки вървят..
vanatta
на 13.10.2018 в 19:41:41 #13pirgos,Миланов и Малинов може да обърнат мача!
XAN_lil
на 13.10.2018 в 19:30:32 #12Казах го, Хубчо-Говедарос с тия промени в защитата ни, резултат е на лице