Норвегия приема България в директен мач за първото място в група 3 на Лига "С" от турнира Лига на нациите. "Лъвовете" на Петър Хубчев са лидери след 3 победи от 3 мача, с пълен актив от 9 точки.
Днешният съперник на "трикольорите" пък е с 6 точки на втората позиция, като единствената му загуба до момента е именно от родните футболисти - с 0:1 преди месец в София.
С оглед залога на срещата вражеският огън през медиите бе открит от страна на домакините.
Треньорът Ларс Лагербак изрази съмнение, че селекцията на Хубчев ще бави времето във всяка една възможност, тъй като хиксът е добре дошъл.
Някои от играчите на викингите, както и медиите, пък дори обявиха подобен род номера като патент на българския отбор.
Така или иначе, тази вечер битката ще е от първата до последната минута, или на жаргон казано от Николай Бодуров, вероятно е да гледаме "джаскане".
Май защитникът на ЦСКА има право, предвид любопитната статистика, според която Норвегия е най-грубият отбор в нашата група...
Е, отговорите ще разберем след 21,45 часа, когато е началото на мача на стадион "Улевал" в столицата Осло.
USD
CHF
GBP
Локо Пд
на 16.10.2018 в 21:08:51 #43Откровено играхме за нулево равенство първото полувреме и сами се бихме. Нищо. С нищо не променям мнението си, че ще спечелим групата.
CHUKCHA
на 16.10.2018 в 20:39:55 #42Пирги, ще отговориш ли на въпроса ми?
CHUKCHA
на 16.10.2018 в 20:37:41 #41След влизането на Краев останахме с десет човека.
CHUKCHA
на 16.10.2018 в 20:30:00 #40Пирги, като сте толкова добри защо не направят Левски направо национален отбор както навремето бяха направили ЦСКА и ни изядоха една титла.
SS LEVSKI
на 16.10.2018 в 20:19:15 #39Синьото БФС е виновно само футболисти от Левски викат.Оставка......
KOH_be_KOH
на 16.10.2018 в 20:18:45 #38Че сме слаби - слаби сме! Ама и като нация никой не ни бръсне за слива! Затова и съдиите предпочитат да ни понамачкват - и на клубно и на национално ниво!
CHUKCHA
на 16.10.2018 в 20:13:26 #37Ще го гледам след Нова година, да видя дали имаме шансове за бараж.
CHUKCHA
на 16.10.2018 в 20:05:11 #36Пирги, стига си се съмнявал, номер едно сте, хегемон, халифат, синя купа, квот се сетиш... Предполагам, че сутрин като станеш от сън и първата ти работа е: Огледалце, огледалце я кажи...
XAN_lil
на 16.10.2018 в 19:47:49 #35Как гледам, май Кипър ще реши, кой ще е победител в групата.........
Аlex
на 16.10.2018 в 19:43:55 #34Рулез,не се занимавай.
Игнорирай.
XAN_lil
на 16.10.2018 в 19:42:20 #33Не е Кипар, но те водят като гости, а им гостуваме, явно и там ще ни блъскат...
Аlex
на 16.10.2018 в 19:41:54 #32Време е Хубси да им шибне по един шамар на паузата.В атака или в батака.
CHUKCHA
на 16.10.2018 в 19:37:34 #31ПиргУсе, кого да пусне бе? Това имаме. Хайде следващия мач да пусне синята трупа, лошо няма, мислиш ли наистина че ще има разлика? Вадуц къде го завряха?
XAN_lil
на 16.10.2018 в 19:37:34 #30Засега Славчев е голямата дупка, всяко решение му грешно, а и за гола се издъни
Инак сме дупка във всяка линия
Дано ги излъжем за равен, не виждам как ще ги натиснем трайно, за да имаме шансове за повече положения
Все пак
AK 47
на 16.10.2018 в 19:29:54 #29Тоя Мохамед е сто процентов викинг! е*баси света!
:
CHUKCHA
на 16.10.2018 в 19:28:58 #28Владко, дето го изгонихте ли?
Урсула го пресичаше това подаване.
Xa-x@v
на 16.10.2018 в 19:28:48 #27discipline на 16.10.2018 в 22:23:25 Като не си вугар,къв го търсиш в нашите форуми?
CHUKCHA
на 16.10.2018 в 19:20:11 #26VB, ами другия път да видим синята или зелената, а? Все пак играе България бе, олиг.
pala4a
на 16.10.2018 в 19:19:28 #25ОТ - ДО ..Много сме смешни....
VB
на 16.10.2018 в 19:15:09 #24С оранжевката защита толкоз...