С мача между Ботев Враца и Лудогорец ще бъде даден старт на втория кръг в efbet Лига. Двубоят на стадион "Христо Ботев" в северозападния град е с начален час 20:30 часа.
Шампионите стартираха по шампионски защитата на титлата, след като разбиха Септември с 5:0 у дома в дебюта на новия старши треньор Руи Мота за първенство.
"Зелените" отдавна не бяха записвали толкова изразителна победа и с такава лекота, а дебютен гол с екипа на тима отбеляза новото попълнение от Арда Станислав Иванов.
Сега срещу себе си разградчани ще имат нов удобен противник, с мисъл насочена към реванша срещу хърватския първенец Риека идната седмица. Първият двубой от втори предварителен кръг на Шампионската лига завърши при нулево равенство в Хърватия и Лудогорец е с всички шансове да прескочи още едно препятствие в турнира, след като се измъчи с беларуския Динамо Минск на старта на квалификациите.
Ботев Враца на Христо Янев започна поредна кампания с надеждата, че този път няма да играе бараж за оцеляване, а ще си осигури по-комфортно оставането в елита. Откриващият двубой за врачани беше гостуване на Славия в столичния квартал "Овча купел", което завърши при 2:2. Срещата беше много интригуваща, като Ботев поведе с 2:0 през първото полувреме, но допусна изравняване след почивката. За капак, отборът загуби и един от голмайсторите си в мача - Мартин Петков, при това за цели три двубоя.
USD
CHF
GBP
n-a-f6639hWz
на 25.07.2025 в 21:02:35 #16Владко, ти се насра бе, батко!
irina-borisova
на 25.07.2025 в 19:33:13 #15n-a-chx8TkqA на 25.07.2025 в 22:21:27#36 Какво стана с Брага ? Нали щеше да следиш как ще играем ? Щото нали Великият ЛудоКУРЕЦ ала бала ЕЙ ПОДХУЕНСКИ МИНЗУХАР ,КАКВО ИГРАХТЕ СРЕЩУ БРАГА БЕ ЛЬОХЕР? 5 ПОРЕДНИ ПАСА НЯМАТЕ БУТАМЕ И РИТАМЕ НАПРЕД ,И ГОНИМ... 0-1 С ВРАЧАНИ НИ Е ДОСТАТЪЧНО, ВИЕ И УМРЯЛАТА ТАЯ ГОДИНА ЩЕ СТЕ БАРАЖНИ. ВИЕ ЗА ЕКТ, А УМРЯЛАТА ЗА ОСТАВАНЕ В ЕЛИТА. ПОЗДРАВИ МАЙКА СИ ОТ ТЕКПЕТЕЙ.
jekkovv
на 25.07.2025 в 19:29:05 #14Важното Е Ливъра да гази и да мачка
Blade_Reloaded
на 25.07.2025 в 19:23:18 #13Във Фраца има един по-грозен и от Тунджака. Иначе поредния спестен червен картон за гелосаните мaстии.
n-a-chx8TkqA
на 25.07.2025 в 19:21:27 #12Какво стана с Брага ? Нали щеше да следиш как ще играем ? Щото нали Великият ЛудоКУРЕЦ ала бала
jekkovv
на 25.07.2025 в 19:16:06 #11Г-н Мрежони трябва да имаш и на Ливърпул
chubtireaka
на 25.07.2025 в 19:14:22 #10Азис може да е пял на когото си иска, Софка пя на мастиите, които въртяха мазни гюбеци на полупразния стадион
chubtireaka
на 25.07.2025 в 19:12:11 #9Ти некрофил ли си, мангал
jekkovv
на 25.07.2025 в 19:11:05 #8Владко Комунисте имаш ли на най-великия отбор шампиона на Англия Ливъра
chubtireaka
на 25.07.2025 в 19:08:44 #7Малииии, уникална колекция имаш
С тия фланелки ли караш каруцата? Обръщат ли се след теб фенките на Софка дет ви пя?
Blade_Reloaded
на 25.07.2025 в 18:55:34 #6С тия пичове е раждан в едно отделение. https://www.youtube.com/watch?v=rrLSgt5_uuw&list=RDrrLSgt5_uuw&start_radio=1
Blade_Reloaded
на 25.07.2025 в 18:48:10 #5Луд ли си? Умерения натиска на Мотли Крю и лъска на Нита Щраус
Ма сега спи.
n-a-f6639hWz
на 25.07.2025 в 17:51:54 #4"Ботев" Вр.- 9 българи и двама чужденци! "Лудогорец- 3-ма българи и 8 чужденци!
n-a-f6639hWz
на 25.07.2025 в 17:47:03 #3На дъртият му пусни "Интернационала"! Ще стане на крака, ще изпадне в екстаз, ще пее в захлас и ще рони носталгични сълзи!
УмеренЦСКА
на 25.07.2025 в 17:26:42 #2...Нашият национален състезател Ивайло Чочев е титуляр. Срещу Риека беше резерва и май не помириса тревата. Антон Недялков, очевидно, го "пазят" за Риека... Всичко това си е клубна политика, тяхна си работа. А тези, които се интересуват от хала на националния отбор могат да броят на пръсти националните състезатели, играещи в български клубни отбори.
УмеренЦСКА
на 25.07.2025 в 16:51:45 #1Истина се оказа това, което беше съобщено. Лудогорец излиза с резервен състав. Съвсем нормално е треньорът да си пази титулярите за евромачовете. Не се знае какво ще стане, но Ботев Вр май не е толкова "беззъб" отбор. Поне Славия се озори срещу него като домакин. Някой ще каже де е Славия, де е Лудогорец. Но ще се види къде са резервите на Лудогорец.