Черно море и ЦСКА се изправят днес в последния кръг на efbet Лига. Срещата на "Тича" започва в 20:30 часа и е без значение за крайното класиране на двата отбора.
Треньорът на "армейците" Алън Пардю ще може да разчита на Томас Лам. Карло Мухар е наказан, но той вече обяви, че напуска клуба. Аут е и Брадли Мазику, който също обяви, че е приключил с ЦСКА.
Черно море загуби шансове за четвъртата позиция и съответно право на бараж за участие в евротурнирите. Поради тази причина треньорът на "моряците" по всяка вероятност ще заложи на младите си таланти, които да понатрупат игрови минути.
USD
CHF
GBP
armeec51
на 22.05.2022 в 20:24:27 #55Най приятният миг от завършилото днес първенство е това, че и Червената мъка свърши !!! Не, в никакъв случай не визирам футболистите, а нашата мъка да ги гледаме как свирепо ни МЪЧАТ . Шпикерът на мача ни с Варненци подсказа вероятности, че еди кой си заминава, а еди кой си оставал !!! Но най щастливият миг за мен , бе да чуя, че МОЯТ Любимец 13 Жефер ОСТАВА ! Та снощи в коментарът си с хаплив, сатиричен тон, точно това предвидих . Че ОКОЛО НЕГО ще "градим", т.е. ще РАЗГРАЖДАМЕ Убиеца на Еврошампиони !!! ??? Това ми идва в повече и ще се обърна към Григорий със следните думи . Неуважаемо Дребно човече ! Ти СЪСИПА както Отбора , така и Вярата в нас, че ще направиш нещо положително на Армията ! Уви ! Дребния физически човек, не му е дадено да порасте ! Той си остава КОМПЛЕКСАР завинаги . Отгръщайки Историята от 1812 г. виждаме Джуджето Наполеончо. През 1917 се появява Сифилистичното Джудже Ленинчо. През 1939 идва друг Джуджак Хитлерчо, за да се появи днес още едно Комплексирано Джудже Путинчо . А знаеш ли Григорие на кое Бунище са тия твои предшественици ? C нетърпение чакаме развитие и на твоята Съдба, а тя милата е БЕЗМИЛОСТНА. ПРОКЛЯТИЕТО на повече от 2 милиона червени привърженици , няма да те ОТМИНЕ !!! ???
Тунчо
на 22.05.2022 в 19:32:48 #54Точ о бях започнал да се тревожа от болничното легло,че неколцината дебили припсъри,джагъра,меча,кучев и дюнера барабар с Ачо са се покрили,но не,тук са кретените,че и за новото светло бъдеще хортуват.И пак селския турнир интертото им се привижда като шампионска лига.
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 19:27:08 #53Морето ни изтърва.
bernal
на 22.05.2022 в 19:22:46 #52Дюнер след понеделник ще разбереш какво ни чака , надявам се ГГ най- накрая да си каже в прав текс това което трябваше да го каже зимата в интервюто си по БТВ , а имено че цел номер едно е стадиона това вече се доказва с платените на държавата близо 4 милиона за наемите и срещите с архитекта на софия многократни през месец март и април , това го знам от приятел който работи в общината и ги е виждал лично , както и с подписването на договора с ММС с който вече се обвързват срокове и клуба трябва да придвижи доста дела и от клуба зависи по нататъшното развитие . Ако беше излезнал ГГ и беше казал ,че няма да се взимат футболисти и ще се кара с наличните ,а ще се влагат всички пари за стадиона сигурен съм ,че много от феновете щяхме да го подкрепим за това ,но за него е трудна комуникацята с феновете и дано да помисли за развитие в тази насока , в против случай другото решение е Румен вълка със сегашния от уйнбет и много ама много политическа зависимост.
REDMACHINE
на 22.05.2022 в 19:19:54 #51Всичко явно в БГ е предварително определено: 1. ЦСКА ще има нов стадион 2. Левски взима купата на БГ Явно още живеем в капсулата на 90-те....
нешо
на 22.05.2022 в 19:18:50 #50Тоя Нзила изглежда като автомобил от Формула 1 в сравнение с тролейбусите Мухар ,Джеферсън и Юга.Ама Стойчо изобщо не го пускаше да играе.
8888.bg
на 22.05.2022 в 19:16:38 #49След Стойо некадърника Гол не чакай 2015 пак така беше. Пу.тката Стойо, с пут.кенски футбол Новите ще изглеждат като Месита и Роналдовци
8888.bg
на 22.05.2022 в 19:11:23 #48Блъди Именмо Стойкас ще докара макаци на които им се играе Групите са лесна работа
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 19:11:01 #47И Кох е неузнаваем...
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 19:01:49 #46Какви групи на ЕКТ, като сме в насипно състояние?
8888.bg
на 22.05.2022 в 18:59:22 #45Айде за последно да помахаме на 5-6 некадърника, че идат групи на ЕКТ
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 18:56:57 #44И тази тренировъчна среща я мъчим...
Мик Джагър
на 22.05.2022 в 18:54:30 #43Батков, точно това безгръбначно нищожество е
Шуменския селтак с маршрутките, дето се изживява като мъжката Айн Ранд
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 18:46:50 #42Кучев, Не че ми липсва, много деградира, горкият Тунджак.
нешо
на 22.05.2022 в 18:46:18 #41На полусезона бяхме на 2 точки зад Лудогорец и ги бихме на Армията. После срив.Най-интересното е ,че това не е първи подобен случай. При Младенов също имаше веднъж подобна ситуация преди години, когато в последните мачове Лудогорец измъкна титлата. Същото се случи и при Любо Пенев треньор и при Йешич. Явно подготовката е сбъркана.По друг начин не мога да си обясня сривът през пролетта.
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 18:45:19 #40Пардю маха безпомощно с бележника.
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 18:41:03 #39Кучев, Когато и да ги отрепеш тия двамата, все е късно. Сетих се за ямболския циганин - Тунджата, нещо се загуби.
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 18:36:54 #38Джагър, Много, много работа има, а Пардю не може да я свърши. Ето, сега пуска Вилдсхут вместо Лам и стават някакви каламбури в схемата.
Мик Джагър
на 22.05.2022 в 18:35:44 #37Пардю вади Лам и пуска Вилдсхуй
Мик Джагър
на 22.05.2022 в 18:34:38 #36Никой няма да питам, слабоумно животно
Не ме интересува къде си бил, виж къде си сега, жалък предателю