Черно море и ЦСКА се изправят днес в последния кръг на efbet Лига. Срещата на "Тича" започва в 20:30 часа и е без значение за крайното класиране на двата отбора.
Треньорът на "армейците" Алън Пардю ще може да разчита на Томас Лам. Карло Мухар е наказан, но той вече обяви, че напуска клуба. Аут е и Брадли Мазику, който също обяви, че е приключил с ЦСКА.
Черно море загуби шансове за четвъртата позиция и съответно право на бараж за участие в евротурнирите. Поради тази причина треньорът на "моряците" по всяка вероятност ще заложи на младите си таланти, които да понатрупат игрови минути.
USD
CHF
GBP
dont-talk-to-strangers
на 22.05.2022 в 18:29:27 #35дребосък, лъжливо нищожество с късата пишкa, представящо се "адвокат" и "с децата"
Аз в тая агитка от първолак съм израснал и съм минал през всички години, изключая казармата
А, на тоя стадион, къде сега играят морето и литекс съм тренирал при легендарния бай Аврамов
Старите цесекари под таблото на Гагарин още се знаем и помним
питай агитката от Морис Торез, от Морския техникум и от ВИНС-а
питай за най-голямата дистрибуторска фирма в града през 90-те и през нулевите
а ти кой беше, филмирана мишко ?
VLAD
на 22.05.2022 в 18:27:58 #34Абе много смело ги гоним, ама знае ли се докога имат договори и какви неустойки ще искат да си тръгнат? В тоя смисъл ексцесиите преди миналия мач май правят услуга на Грегорий.
Мик Джагър
на 22.05.2022 в 18:27:55 #33Освен това защитата ни за новия сезон според мен ще е Турицов-Матей-Кох-Вион.
Мик Джагър
на 22.05.2022 в 18:25:06 #32Не, Блъди, не
Не съм казал титуляри, но ги искам в състава.
VLAD
на 22.05.2022 в 18:24:09 #31А защо играе Лам, а не Петров? Резултат ли некъв гоним?
kanchu
на 22.05.2022 в 18:23:30 #30Чайка хулс, звучи като Барби хулс...
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 18:22:12 #29Джагър, Вион е сърцат, но посредствен, Калоян пък е пълно дърво.
Мик Джагър
на 22.05.2022 в 18:16:31 #28От състава в момента, не като титуляри, а изобщо в отбора заслужават да останат само Евтимов, Турицов, Вион, Калоян и Кох…
Мик Джагър
на 22.05.2022 в 18:12:22 #27Шуменско Деко, пoмият смрадлив, известно ли ти е при нормални условия каква агитка на ЦСКА се изсипва на Тича? По-мощна няма, мършо
Ol' Dirty Bastard
на 22.05.2022 в 18:11:42 #26Лам и Баи да си тръгват от отборът! Вилдсхут и той да пали с двеста! Трябва да правим нова халфова линия, ляв защитник, ляв атакуващ халф. Чака ни много работа а квалификациите чукат на врата.. Имаме половин отбор да правим!
dont-talk-to-strangers
на 22.05.2022 в 18:07:27 #25Глас в слушалката : "Ивчо, недей!
Пожали' ги, смили се.."
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 18:05:56 #24Бернал, Симулация беше, провлачи нарочно крак и падна.
bernal
на 22.05.2022 в 18:04:56 #23Видя се , че Лам не го докосва ,но не мисля че и това беше симулация ,а просто футболиста на черно море се съпъна в тревата и падна и не трябваше да му дава картон.
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 18:04:11 #22Да отменят дузпа срещу нас - невиждано!
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 18:02:54 #21Сега като гледам повторение - няма дузпа.
ASTOR
на 22.05.2022 в 18:01:19 #20Неможача Лам пак направи ***
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 18:00:32 #19Голям тъпак е Лам.
dont-talk-to-strangers
на 22.05.2022 в 17:57:18 #18На прибиране минах по "8-ми приморски", и ако не беше включено осветлението, нямаше да разбера, че се играе нещо на "тича". На кръстовището на 3 метра от входа за гости нямаше жива душа, Светофара си работи в нормален режим, няма патрулка, няма ченге, няма даже продавачи на семки
Едно време, като играеха на "Гагарин" "ЖСК Спартак" срещу "Тракия" Пловдив, блокираха движението чак до Червения и се сипеше 15 х. тълпа.
Мик Джагър
на 22.05.2022 в 17:54:21 #17Страшни помияри са Диема, няма съмнение
Лошото е, че Пардю не ми вдъхва никаква надежда. Отборите, дето сглобява са ми супер експериментални и играят без никакъв хъс и идея.
kanchu
на 22.05.2022 в 17:51:46 #16Диемите отдавна съм ги отcpaл...