Черно море и ЦСКА се изправят днес в последния кръг на efbet Лига. Срещата на "Тича" започва в 20:30 часа и е без значение за крайното класиране на двата отбора.
Треньорът на "армейците" Алън Пардю ще може да разчита на Томас Лам. Карло Мухар е наказан, но той вече обяви, че напуска клуба. Аут е и Брадли Мазику, който също обяви, че е приключил с ЦСКА.
Черно море загуби шансове за четвъртата позиция и съответно право на бараж за участие в евротурнирите. Поради тази причина треньорът на "моряците" по всяка вероятност ще заложи на младите си таланти, които да понатрупат игрови минути.
USD
CHF
GBP
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 17:51:18 #15Тоя Морено поне да го видим къв е.
blqblq
на 22.05.2022 в 17:39:06 #14Sera връз диемите.
bernal
на 22.05.2022 в 17:33:41 #13Блъди ще го пуснат след края на награждаването на Манчестът Сити , пълен т@ш@к са тези от диема ще ги спирам вече да ги плащам
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 17:33:32 #12бате ВИ
на 22.05.2022 в 17:33:01 #11Диема спорт 2 уж , награждават Сити обаче
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 17:30:21 #10По коя програма ши дават мача?
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 17:24:26 #9В Йомов говеждото избива. Да зарязва тъпата си кypва, а най-добре и да се отрече от родата.
Тунчо
на 22.05.2022 в 17:16:28 #8Имам някакво усещане че и най върлите припсъри бият отбой.Няма го и Ачо да ги стимулира с похвално слово за съвършения и незаменим гном.За стадиона които ще строй...За новите примати и бежанци с които титлата и купата са гарантирани през следващия сезон...и така до 3-4 кръг...смяна на бушона и доиграването на сезона
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 17:15:48 #7Йомов не е в състава. Тъпата му кypва излъга.
Bloody_Sword
на 22.05.2022 в 17:11:08 #6Експериментален състав. Искам само раздаване и добра, нападателна игра. САМО ЦСКА!!
kanchu
на 22.05.2022 в 17:09:20 #5Нашите са хвани единия удари другия, но поне да покажат някакво желание за игра, което лично не виждам от януари насам... Напред Армейци смело!
Дерби - лимонада
на 22.05.2022 в 17:08:45 #4като им видиш само състава, в това число и резервите и си казваш:
баси буламача безвкусен, баси анонимната сбирщина
как нема един, дето да е забележим с нещо?!
mehmed-kesedzhi
на 22.05.2022 в 17:01:28 #3А защо звездата Виндустептптпвиндхвуст не е тетуляр?
alexnikolov
на 22.05.2022 в 16:25:47 #2Очаквам да загубим
kanchu
на 22.05.2022 в 08:33:34 #1Пак не спах цяла нощ! Все пак ЦСКА играе. Напред Армейци смело! https://www.vbox7.com/play:897ced4d69