Новакът Добруджа приема Ботев Враца в ранния двубой от Първа лига в неделя. Срещата е с начален час 17:45.
Мачът ще бъде изключително специален за "жълто-зелените", тъй като за първи път от 22 години насам те ще излязат на стадион "Дружба" в двубой от елита на българския футбол. До този момент те домакинстваха във Варна, но успяха да получат лиценз за своята арена и феновете в града отново ще могат да наблюдават елитен футбол на живо.
В момента Добруджа се намира на седмо място във временното класиране с актив от шест точки. Тимът воден от Атанас Атанасов започна сезона с редуване на победи и загуби, като в последния кръг допусна поражение от Септември София с 1:2. Сега домакините ще търсят успех, за да отпразнуват подобаващо завръщането си на "Дружба".
Ботев Враца е на 11-ата позиция в таблицата с четири спечелени точки. "Зелените" са допуснали само една загуба, но все още търсят първата си победа в шампионата, като са записали четири равенства. В предишния кръг възпитаниците на Христо Янев спряха устрема На Левски и завършиха 0:0 срещу "сините" на стадион "Христо Ботев" в града под връх Околчица.
USD
CHF
GBP
sssauron
на 25.08.2025 в 12:26:15 #62Бе реших да закръгля коментарите на 100, не че има какво друго да напиша освен: САМО БОТЕВ
pitona-kobrev
на 24.08.2025 в 22:49:35 #61Владко, дето се еб.е ф фостата сладко, е чикията на този форум! Турчеещо се цигане с претенции у маалата.
n-a-RMhD9Zb0
на 24.08.2025 в 17:06:31 #60Как да не им се възхищаваш.Публика,подкрепа,въпреки загуба.Колко отбора го имат.Дори книжните тигри не събират толкова публика.Гледайте и се възхищавайте.В Б група господа и се учете.Само Ботев Пловдив.
sssauron
на 24.08.2025 в 16:41:03 #59Победище, три точища
sssauron
на 24.08.2025 в 16:33:53 #58Владко, ти може и да не правиш, ама който е на власт обикновено това прави, съгласи се, че затова сме на това дередже...
sssauron
на 24.08.2025 в 16:32:56 #57Нещо ме баннаха, не знам защо
sssauron
на 24.08.2025 в 16:28:37 #56Владко, не лъжи, ти данъци не плащая, а си баш гербаджия дето краде от всички нас
tundzhaka
на 24.08.2025 в 16:26:05 #551:1
tundzhaka
на 24.08.2025 в 16:25:59 #54Като Лукашенко в БеларyZ
tundzhaka
на 24.08.2025 в 16:25:40 #53ходил.съм там казвам ти честна такава мизерия, хората нямат пари да се обръснат, едва едва кревата, ама техния кмет един гнусeн мустаците дебел орден тлъст комуняга си развява байряка там от сто години.
sssauron
на 24.08.2025 в 16:25:28 #52Добруджа играят добре, но си нямат и късмет, както и ние нямахме в предишни мачове.
tundzhaka
на 24.08.2025 в 16:24:15 #51На мен ми е чудно в Кутловица как имат пари ца отбор в първа лига че и волейбол доскоро и женски баскетбол, а хората нямат пари за тоалетна артия и се бършат с листа от дърветата.
sssauron
на 24.08.2025 в 16:22:16 #50Владко, мечтите са безплатни, важното е, че албанците ви онодиха, кеф, братче
tundzhaka
на 24.08.2025 в 16:20:40 #49то и затова също е толкова скъпо. Ако бяха стоки директно от ватенките , дори и с 300% над Ценка пак щеше да евтиния.
sssauron
на 24.08.2025 в 16:19:31 #48Владко, "тия" немаха никакъв късмет в няколко мача, та сега ни се връща, баце
german
на 24.08.2025 в 16:17:56 #47всичко което идва в България за Берьозка, минава през Германия
tundzhaka
на 24.08.2025 в 16:16:06 #46абе добре, че.ще.е намалят тая група догодина, но 14 отбора пак ще са много. Гонзо да предприеме мерки за смаляването и до 12 отбора
tundzhaka
на 24.08.2025 в 16:12:13 #45те не са чисти руснаци. От тия татарите.
tundzhaka
на 24.08.2025 в 16:11:56 #44Тимур*
tundzhaka
на 24.08.2025 в 16:11:35 #43Абе тоя Бакуревич, синът му да не се казва Тимор едино китарист че от варненското музикално сега е 1ви курс в Пловдив академията. Мяза го на татарин мургав един с черна коса.