Новакът Добруджа приема Ботев Враца в ранния двубой от Първа лига в неделя. Срещата е с начален час 17:45.
Мачът ще бъде изключително специален за "жълто-зелените", тъй като за първи път от 22 години насам те ще излязат на стадион "Дружба" в двубой от елита на българския футбол. До този момент те домакинстваха във Варна, но успяха да получат лиценз за своята арена и феновете в града отново ще могат да наблюдават елитен футбол на живо.
В момента Добруджа се намира на седмо място във временното класиране с актив от шест точки. Тимът воден от Атанас Атанасов започна сезона с редуване на победи и загуби, като в последния кръг допусна поражение от Септември София с 1:2. Сега домакините ще търсят успех, за да отпразнуват подобаващо завръщането си на "Дружба".
Ботев Враца е на 11-ата позиция в таблицата с четири спечелени точки. "Зелените" са допуснали само една загуба, но все още търсят първата си победа в шампионата, като са записали четири равенства. В предишния кръг възпитаниците на Христо Янев спряха устрема На Левски и завършиха 0:0 срещу "сините" на стадион "Христо Ботев" в града под връх Околчица.
USD
CHF
GBP
sssauron
на 24.08.2025 в 16:10:29 #42Да, и аз мисля, че този от Березка няма нищо общо с бесарабските българи, но съм го слушал как мазно лавира за бизнеса си, за да не му ударят кепенците
tundzhaka
на 24.08.2025 в 16:10:03 #41german на 24.08.2025 в 19:08:10#58 треньорът е молдовски гагаузин или нещо такова --------------.!.-----.!.----.!.-------.!.--------.!.------ ГНУСНООООООО!
sssauron
на 24.08.2025 в 16:09:15 #40Бе от тия дето ги изредихте Тунджа повече заслужава
german
на 24.08.2025 в 16:08:10 #39треньорът е молдовски гагаузин или нещо такова
tundzhaka
на 24.08.2025 в 16:08:06 #38абе не е Пипков ама карай.
german
на 24.08.2025 в 16:06:42 #37бесарабски българин е
german
на 24.08.2025 в 16:04:14 #36фратрия, няма нищо общо с Русия, стоките в Берьозка може да скъпи, ама всичко е истинско, ГМО сведено до минимум
sssauron
на 24.08.2025 в 16:04:01 #35Тунджак, има готини п.утки, да, ама е.би и фръгай, да не си помислиш да си земеш такова зло у къщата, съвет от приятел
tundzhaka
на 24.08.2025 в 16:01:47 #34Провадия пък изобщо нищо незнам за техния отбор. Ама Светкавица Търговище пропусна.
tundzhaka
на 24.08.2025 в 15:59:59 #33че то Корабостроител.няма такъв отбор отдавна.
tundzhaka
на 24.08.2025 в 15:59:17 #32Ама ако не изпаднат те, то Микре не ги виждам
tundzhaka
на 24.08.2025 в 15:58:41 #31Въпреки прогнозата ми, Добруджа остават непредвидими отбор, може и да не изпаднат.
tundzhaka
на 24.08.2025 в 15:56:39 #30а появи се и дpиснята.
УмеренЦСКА
на 24.08.2025 в 15:54:25 #29Има още цяло полувреме, но този мач се развива интересно! Доста относително нещо е класирането до момента. Добруджа изненадващо спечели два мача (със Славия и ЦСКА 194
и имаше 6 точки (7- мо място). Ботев Вр с 4 равни мача без победа- 4 т. и 11 място.
Ако Ботев спечели мача, ще прескочи Добруджа в класирането.
Изводът е, че настоящото класиране още нищо не определя...
tundzhaka
на 24.08.2025 в 15:51:30 #28Аз туй лято на 2 пъти ходих във Враца , хубави пyтки има. а иедна врачанска колежка от академията съм си набелязал.
sssauron
на 24.08.2025 в 15:50:48 #27Тинджак
Дай Боже тази година да не се борим до последно да не изпадне, имаме по-пруличен отбор, факт
sssauron
на 24.08.2025 в 15:49:17 #26На Владо нещу не му се нрави врачанския у.й и дава мило и драго, па и задни части, само и само да изпаднем, признай си, моето момче, шъ ти улекне
tundzhaka
на 24.08.2025 в 15:48:31 #25на бараж е 1 отбор а 3 изпадат.
tundzhaka
на 24.08.2025 в 15:48:06 #24А пък от тия гнусни смръдливи верига съветски бакалии никога не бих влезнал. Викат че е скъпо много освен това продават лaйнa.
tundzhaka
на 24.08.2025 в 15:45:43 #23И да влезнат в първа лига ще са временно, какно беше с Верея и Крумофград. Но дано да не влизат, първо от такива.селски отборчета които дори не ритата в селото си няма.файда. А и щом съ свързани с рyzzия още повече.