Новакът Добруджа приема Ботев Враца в ранния двубой от Първа лига в неделя. Срещата е с начален час 17:45.
Мачът ще бъде изключително специален за "жълто-зелените", тъй като за първи път от 22 години насам те ще излязат на стадион "Дружба" в двубой от елита на българския футбол. До този момент те домакинстваха във Варна, но успяха да получат лиценз за своята арена и феновете в града отново ще могат да наблюдават елитен футбол на живо.
В момента Добруджа се намира на седмо място във временното класиране с актив от шест точки. Тимът воден от Атанас Атанасов започна сезона с редуване на победи и загуби, като в последния кръг допусна поражение от Септември София с 1:2. Сега домакините ще търсят успех, за да отпразнуват подобаващо завръщането си на "Дружба".
Ботев Враца е на 11-ата позиция в таблицата с четири спечелени точки. "Зелените" са допуснали само една загуба, но все още търсят първата си победа в шампионата, като са записали четири равенства. В предишния кръг възпитаниците на Христо Янев спряха устрема На Левски и завършиха 0:0 срещу "сините" на стадион "Христо Ботев" в града под връх Околчица.
USD
CHF
GBP
tundzhaka
на 24.08.2025 в 15:44:16 #22Ботев ще са в средата. Даже пред ребланда може кано нищо.Кеф, братче.
german
на 24.08.2025 в 15:43:00 #21айде, за Ню Йорк
tundzhaka
на 24.08.2025 в 15:43:00 #20но Добруджа ще се борят за бараж поне до последно.
tundzhaka
на 24.08.2025 в 15:42:38 #19Иначе по всяка вероятност Добруджа и СЕЛО Кутловица ще си изпаднат. Ако с тях и селския отбор на ДИТ Драгалевци.
sssauron
на 24.08.2025 в 15:42:10 #18Хер Джерман
Тъй си е, две дамаджани врачанска теменуга на калпак правят чудеса
tundzhaka
на 24.08.2025 в 15:31:59 #17Смятай. А кмо и пречи в селото си да ритат, за втора лига не са чак толкова големи изискванията. Осветление не искат.
german
на 24.08.2025 в 15:31:20 #16саурон, е обещал чудовищна премия за победа, Ботев мачкат без милост
german
на 24.08.2025 в 15:23:04 #15...по-скоро от 5/пет/
german
на 24.08.2025 в 15:21:52 #14фратрия, съществуват от около 10-ина години и сега ще се установят в Белослав
tundzhaka
на 24.08.2025 в 15:08:36 #13Добруджа малко или.или много са градски отбор имат няква история, а ония са еднодневни както беше и с Верея.
tundzhaka
на 24.08.2025 в 15:07:37 #12Анадоли ти пък къде намеси селския отбор.на фратрия (Бенковски) дето и те не си ритат в селото.
anatoli-iliev
на 24.08.2025 в 15:00:33 #11Успех на прекрасния Врачански отбор !!! Христо Янев с посредствени футболисти е направил добър състав !! А те зи Добружански слънчогледи с....онова нещо....или по ...нищо Фратрия ...са ми много смешни !!!?? Кой знае какви комплексари пак се крият зад това !!????
sssauron
на 24.08.2025 в 14:33:32 #10Не, Антоан Стоянов, Янев го налага здраво, нищо че опропасти още един мач - пропусна дузпа с Монтана, иначе биехме
sssauron
на 24.08.2025 в 14:09:11 #9Интересно Мартин Бачев как е сред резервите ни като уж напусна
tundzhaka
на 24.08.2025 в 14:02:41 #84_neron_88 на 24.08.2025 в 16:51:20#7 Не че нещо против Добруджа, но как получиха лиценз, при положение, че нямат осветление, а направиха само първа копка, която може и така да си остане, освен ако някой не се изсepe в нея и не я запълни ------ може и да се използва за плитък безименен трап.
sssauron
на 24.08.2025 в 13:59:48 #7Владко, я кажи кво пушиш, май е бая яко
sssauron
на 24.08.2025 в 13:56:01 #6Мда, първа копка на осветление, как да се не завлекат всички измекяри
sssauron
на 24.08.2025 в 13:54:51 #5Владко май иска и него да опънем насред Толбухин и сигурно с тая надежда се е завлекъл при комшиите
tundzhaka
на 24.08.2025 в 13:45:31 #4Абе вие ги биете тия просни селски пишман аграри от толбухин, пък да викат ако ще и папата.
sssauron
на 24.08.2025 в 13:34:48 #3Ще присъстват Бойко и Гонзо, не знам това за добро или лошо, ама си е прокоба