ФК ЦСКА 1948 приема Черно море на стадион "Васил Левски" в сблъсък от 24-ия кръг на efbet Лига.
Срещата е от 19:30 часа и е от огромно значение и за двата тима, тъй като е пряк сблъсък за Топ 6.
"Червените" може още днес да си гарантират класиране за шампионския плейоф.
Те имат 4 точки преднина преди този мач, което означава, че ако спечелят, те ще вече и на теория няма как да бъдат изместени от челната шестица от "моряците".
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
От друга страна, ако Черно море успее да вземе победата, ще стопи ралзликата със столичани само на 1 точка и оставащите два кръга от редовния сезон ще бъдат изключително драматични.
USD
CHF
GBP
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 16.04.2021 в 19:25:27 #32Явно не съм разбрал правилно ..... Случвало се е доста
Утре молам та ше пиша че съм с родата на меана у Търнуу .......
Жив и Здрав
mottorrhead
на 16.04.2021 в 19:12:36 #31Бе ти не си добре... Писах ти и преди че имам много добри приятели в кесарево, стражица, търново и Горна...
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 16.04.2021 в 19:04:28 #30Думаш и идвам дейва . Таман ша си промениш Мнението за Търновчани . И пак да отбележа .... Има Боляри Истински и Ментета от селата ...То у цела БГ е така .Особенно у Софя
mottorrhead
на 16.04.2021 в 18:43:51 #29А за отскок убава тревица...
mottorrhead
на 16.04.2021 в 18:42:30 #28Стоянчо яла ми майка да те почерпя ротманс плочка, умрело от студ узо, и октопод на скара, па ако не си по морските плодове, имам много крехко агнешко.... Аааа са пък идва и Великден баси, яденето ша е пак
:
:
:
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 16.04.2021 в 18:39:32 #27mottorrhead
на 16.04.2021 в 18:38:31 #26Единствената добра цигара след дънхил е.... Малборо100 обаче пакет такива има само на турската граница, оригинал, иначе пак дълго боро пакет има и в турция, но е турско "текел" нищо общо.....
mottorrhead
на 16.04.2021 в 18:34:50 #25Мисля че има
бе днес не е ли петъкккк няма ли да пиеме
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 16.04.2021 в 18:29:28 #24Бай Иване мене Ротманс Плочка сакам ..... Има ли и още ли са по 5 евра у Гърция ?
mottorrhead
на 16.04.2021 в 18:12:41 #23user avatar 89711 СЛЕДВАЙ stoyan-stefanov-uYo8oGpP на 16.04.2021 в 20:11:21#31 Рулзи баце 2 греди дейва не улезе .... Тая певица не струва ....Ма Мъжо пее дейва Бай Иване ..... Има ли още Ротман Плочка у Гърция Яви са да, Стоянчо, спрях цигарите декември месец, 30 години плочка ама дънхил, нема толко класна цигара,, боро, моро, ротманс, давидофф,кемъл,сичките ги преебаха, тоя дънхил не мръдна, страшна класа
asentseto_asentseto
на 16.04.2021 в 17:43:31 #22Ооо, Джингиби!
Отдавна не се беше показвал!
djingibi1914
на 16.04.2021 в 17:39:59 #21Цека ще ставаш бежанец в Сирия Гамбия Юнайтед скоро не са ти порили аналника
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 16.04.2021 в 17:28:39 #20Умерен Феновете на Числото са точно 1 Маршрутка ора в Софето през 2005а
Возил съм се 1 път
УмеренЦСКА
на 16.04.2021 в 17:24:22 #19...Мачът е пълна скука. И форумът също... Дали някой си мисли, че ако отворят стадионите за публика, феновете на Числото ще ги запълнят?
asentseto_asentseto
на 16.04.2021 в 17:23:59 #18Джаб е напълно прав!
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 16.04.2021 в 17:19:39 #17Жаб нема де да си казваме Наздраве
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 16.04.2021 в 17:11:21 #16Рулзи баце 2 греди дейва не улезе .... Тая певица не струва ....Ма Мъжо пее дейва
Бай Иване ..... Има ли още Ротман Плочка у Гърция
Яви са да обадиш
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 16.04.2021 в 17:03:05 #15И самолета дадоха дейва
Айде Моряци
Наздраве Колеги
УмеренЦСКА
на 16.04.2021 в 17:01:56 #14...Преди да падне от власт правителството на ББ бях уверен, че фирмения отбор на Найденов ще бъде добутан поне до шестицата. Сега ми се струва, че това вече не е много сигурно... Ама нека да видим какво ще стане!
УмеренЦСКА
на 16.04.2021 в 16:57:08 #13Юлаев написа: -------------- Напротив, ясно е. Шампионът, демек зелената слуз ще се пробва отново безуспешно за ШЛ. След обичайното си отпадане оттам, продължават в квалификациите за ЛЕ. Всички останали ще се пробват в новия турнир - Конференс Лийг. ------------- Да, така ще бъде най-вероятно. Но не зная дали тази "система" е "официализирана" вече, няма официални данни или поне не се публикуват. Четох някъде, че имало било вариант сребърният медалист да получи право да играе в ЛЕ. Явно още не са уточнени правилата, когато ги уточнят, нашето БФС трябва да си промени правилника...