Левски приема Берое в двубой от 11-ия кръг на efbet Лига. Срещата е тази вечер от 20:15 часа на стадион "Георги Аспарухов".
Възпитаниците на Хулио Веласкес си върнаха първото място в класирането след победата над Ботев Пловдив с 1:0 като гости. "Сините" имат 23 точки - една повече от ЦСКА 1948 и две пред Лудогорец, който е с мач по-малко.
Берое заема седмото място с 13 точки и е в серия от четири срещи без поражение. В последния кръг заралии победиха Добруджа с 1:0 у дома.
Левски ще бъде без Карл Фабиен, който е с травма, както и без наказания Майкон. За Берое е малко вероятно участие да вземе Карлос Алгара, който пропусна последните три срещи. Контузен е и Жоао Милейрао.
Главен съдия на двубоя е Мариян Гребенчарски.
USD
CHF
GBP
kiril-dimitrov-8q95vYQa
на 04.10.2025 в 19:53:44 #38Защо Веласкес пренебрегва българите за сметка на чужденците.Особенно Марин Петков, пореден мач вади Веласкес от грешните му решения.
donaldtrump
на 04.10.2025 в 19:18:57 #37Браво на Левски! Труден и завъртян мач с един противник, който е наистина непредсказуем. Това момче, което ни вкара гола, да го оставят направо в съблекалнята и да му дават една синя тениска. Насо да прати някой да му вземе багажа от Ст. Загора, утре като дойде дедо Боре да се снимат заедно пред портрета на Гунди и да ги почваме. Радвам се и за Гашпер
gychopopov
на 04.10.2025 в 19:12:48 #36СИНИ ШАМПИОНИ!!!
Sampdoria
на 04.10.2025 в 19:12:38 #35Честита победа!!! Сините любимите! Утре вестниците първи!
donaldtrump
на 04.10.2025 в 19:07:02 #34Левски трябва да вкарва поне всяко трето или четвърто положение. Ако имаме 20 удара следва да вкараме 4-5 гола. Да не казвам, че тея тъпани играят и с човек по-малко...
jekkovv
на 04.10.2025 в 19:02:39 #33Shadow Успех в Чемпиъншип догодина
gychopopov
на 04.10.2025 в 19:00:32 #32Клатят Динамо =================== Клатят леля ти!
donaldtrump
на 04.10.2025 в 18:58:56 #31Маринчооооооооооооооо
n-a-Is0gsYxs
на 04.10.2025 в 18:56:47 #30Тото-маняци
bernal
на 04.10.2025 в 18:56:42 #29Говеда в момента се подигравате с труда на съдията вземайте се в ръце .
УмеренЦСКА
на 04.10.2025 в 18:52:55 #28Да се смеем ли и ли да плачем, уважаеми форумци!
jekkovv
на 04.10.2025 в 18:51:44 #27Клатят Динамо
power
на 04.10.2025 в 18:29:22 #26Както я караме , ще последва изравнителен гол и после не ми се мисли
power
на 04.10.2025 в 18:24:15 #25Умерен , логично е да ви пожелая победа утре срещу Лудогорец , но след всички свинщини от ваша страна , милко балевци и прочие колибари , сърцето казва друго - К.у.р за Лиска Етрополе без тире Микре Лоич . Толкоз по вОпроЗа .
donaldtrump
на 04.10.2025 в 18:23:24 #24Левски играе прекалено лежерно и пропуска много. Не е добре това. Срещу отбори от долната половина на таблицата като търбуха или бившите чорбари е ок, но срещу един силен противник ще е трудно. Насо да купува нападател и то добър. Холандец или испанец
german
на 04.10.2025 в 18:18:21 #23ханки банистър обичал алкашът му с алкаш, любимото ми уиски
:
пурите, си ги завирал в ****
УмеренЦСКА
на 04.10.2025 в 18:14:04 #22Много пъти изгледах гола на Сангаре. Перфектна ситуация, Мустафата се измъкна между двама защитници и вкара. Ама и аржентнският "дрийм тим" на Берое си е "таковал мамата" безобразно. Видях паса на Сула към Сангаре между двама защитници. Гениално ли беше за нападателите или просто некадърност на защитниците? Май второто... Нейсе, нека Левски да се утвърди на първото място поне до края на полусезона. А напролет ще видим дали Домусчиев ще реши да пропусне една година участие в ШЛ където Лудогорец може да разчита на многочислените разрешени от УЕФА отпадания.
german
на 04.10.2025 в 18:10:48 #21хер фон гур унд цу гур, аз затова си пийвам основно "ханки банистър" оня урод да се върти като пумпал у гроба, че един виден античърчилист му пие любимото виски
gychopopov
на 04.10.2025 в 18:05:17 #20Уцелен, ти май гледаш някой друг мач!
УмеренЦСКА
на 04.10.2025 в 17:55:10 #19Мачът е доста скучен поне за мен. Гледам националите и си ги представям в предстоящите квалификации. Нейсе, в последните години умря вече тая цветна истерия около участието на клубовете в националния отбор, която доминираше (всъщност замърсяваше) всичкото, което беше постигнато във футбола преди десетилетия.