Левски приема Берое в двубой от 11-ия кръг на efbet Лига. Срещата е тази вечер от 20:15 часа на стадион "Георги Аспарухов".
Възпитаниците на Хулио Веласкес си върнаха първото място в класирането след победата над Ботев Пловдив с 1:0 като гости. "Сините" имат 23 точки - една повече от ЦСКА 1948 и две пред Лудогорец, който е с мач по-малко.
Берое заема седмото място с 13 точки и е в серия от четири срещи без поражение. В последния кръг заралии победиха Добруджа с 1:0 у дома.
Левски ще бъде без Карл Фабиен, който е с травма, както и без наказания Майкон. За Берое е малко вероятно участие да вземе Карлос Алгара, който пропусна последните три срещи. Контузен е и Жоао Милейрао.
Главен съдия на двубоя е Мариян Гребенчарски.
USD
CHF
GBP
gychopopov
на 04.10.2025 в 17:53:07 #18Коста няма да cepe под моста, а на кypъ на Матата!
donaldtrump
на 04.10.2025 в 17:47:10 #17На тези не им даваме центъра да минат. При предния треньор по-играеха, сега са пълен тааашак.
УмеренЦСКА
на 04.10.2025 в 17:47:01 #16"...И скоро пак наближава тази 40-годишнина от падането на комунизъма и пак май ще почнем от 0-та в Бг..." Шегуваш се, преди близо 40 години България я започна от нулата. Жалко, но май пак си остана там...
УмеренЦСКА
на 04.10.2025 в 17:44:45 #15"Други омрази които са известни с изказвания срещу бг-народа..." Цял "легион" са такива, в най- добрия случай не омраза, но презрение. Но това сега не е на мода, наистина. На мода е "лиз- близ", дано се подхвърли нещичко.
УмеренЦСКА
на 04.10.2025 в 17:39:38 #14"Обаче да биете Лудогорец ще е шок за цялата футболна общественост." Лично аз не вярвам в такова "чудо", но мислено давам някакъв шанс на "кръглата топка".
УмеренЦСКА
на 04.10.2025 в 17:37:27 #13...Не това изказване на Чърчил имах предвид. Това, че е бил готов да се съюзи със самия дявол (има предвид Сталин) против Германия...
donaldtrump
на 04.10.2025 в 17:33:10 #12капитанчето на Бирои няма да завърши срещата. Баси рогача е тоз латинос братче
УмеренЦСКА
на 04.10.2025 в 17:32:18 #11Силно се надявам поне в нашия форум левскарите да сключат неофициално примирие с цесекарите. Както и да завърши днешният мач, утрешният (ЦСКА- Лудогорец) предоставя надежди на Левски да се утвърди на първото място и даже да стане есенен първенец. Понякога идеологемата "врагът на моя враг е мой приятел" заслужава да се приложи поне временно. Тези, които са чели историята, знаят за прословутото изказване на Чърчил по повод започването на войната между Германия и СССР.
donaldtrump
на 04.10.2025 в 17:30:40 #10Ураааааааааааааааааааа!!!
УмеренЦСКА
на 04.10.2025 в 17:26:18 #9...Малко е странно, че Митков и Петков са резерви. Но сигурно ще влязат в игра...
УмеренЦСКА
на 04.10.2025 в 17:24:17 #8Все пак в състава на Левски фигурират цели трима национали, Вуцов, Димитров (спешно привикан вместо Ценов) и Кирилов. Беройски национали няма. Та какво да се гледа от не- привържениците на двата отбора освен да следят как се проявяват националите и да ги премерват за предстоящите мачове с Турция и Испания?
Тунчо
на 04.10.2025 в 17:20:25 #7Евах ти кочинарниците има няма двама-трима българи.Да се закрива т.н български футбол защото служи само за корупция,черно тото и маша в ръцете на неолибералната сволоч подменяща и заличаваща българския народ.
donaldtrump
на 04.10.2025 в 17:09:04 #6Еми не ми остава нищо друго, освен да кажа дежурното> Само Левски Европейски Вековень. Урааааа
УмеренЦСКА
на 04.10.2025 в 17:08:21 #5Предполагам, че всичкото ЛЕВСКАР (няма възможност за по- големи букви) ще преспи нощта стискайки палци утре ЦСКА да сътвори някое чудо (в което и цесекарите не вярват много- много) срещу шампиона.
Esox
на 04.10.2025 в 17:04:47 #4Хайде лъвове, НАПРЕЕЕД в АТАКААААА!!!!
УмеренЦСКА
на 04.10.2025 в 17:04:45 #3...Това е дербито на кръга! При успех Левски ще се "откъсне" на първото място и спокойно ще изчака паузата в шампионата...
power
на 04.10.2025 в 17:00:42 #2Марш в гората бе помияр проскубан ! Когато става въпрос за великия ЛЕВСКИ , няма място за пъпчиви панелни нищожества .
n-a-chx8TkqA
на 04.10.2025 в 07:49:05 #1Тези даже и групата не са обявили още. Много зле са Топспорт