Левски гостува на Лудогорец тази вечер в двубой, който може да се окаже решаващ за битката за първото място. Срещата на "Хювефарма Арена" идва в момент, в който "сините" имат солиден аванс пред основния си преследвач във временното класиране.
При победа Левски ще увеличи преднината си на 15 точки. Подобен развой сериозно би намалил шансовете на разградчани да се борят за 15-а поредна титла. Така отборът на Хулио Веласкес може да направи още една важна крачка към златните медали, чакани на "Герена" от 2009 година. В атака се очаква испанският треньор да заложи на Хуан Переа, а не на вариант с фалшива деветка на мястото на контузения Мустафа Сангаре.
Лудогорец влиза в срещата след серия от разочароващи резултати. Трите поредни грешни стъпки поставиха под напрежение треньора Пер-Матиас Хьогмо. Според информацията при нов неуспех той може да се раздели с поста си след края на кампанията, а клубът да започне ново изграждане на състава.
Норвежецът пое Лудогорец в средата на ноември миналата година, когато замени португалеца Руи Мота. След назначението му отборът стабилизира представянето си и достигна до плейофите за осминафиналите в Лига Европа. Там разградчани победиха Ференцварош с 2:1 в първия мач, но отпаднаха след загуба с 0:2 в Будапеща.
Преди това тимът отстъпи с 1:2 на Ботев Пловдив, а в понеделник завърши 1:1 с Локомотив Пловдив. Така изоставането от лидера Левски се увеличи и при ново поражение тази вечер ще стане трудно за наваксване.
Появиха се и сигнали, че през лятото може да има сериозни промени в клуба, ако титлата не бъде спечелена. Очакванията са те да засегнат не само треньорския щаб, но и ръководни фигури като Козмин Моци и Георги Караманджуков.
USD
CHF
GBP
нешо
на 05.03.2026 в 17:07:45 #21Shadow-това ,че си просто говедо си е твой проблем. Не съм фен на Лудогорец, та да съм пристрастен към тях.Видно е как съдиите бутат говедата и то не само в тоя мач.
El Marcone
на 05.03.2026 в 17:07:29 #20Извадиха пак зелените шалчета, чорбетата.Старата любов, ръжда не хваща
.Всички помним кои бяха първите фенове на Лудогорец в ЕКТ/с червени фланелки и зелени шалове/
milena-dimitrova
на 05.03.2026 в 17:06:12 #19Гледам доста предатели коментират Левски. Гледайте си вашия отбор (първо се ориентирайте към един) и тогава може да коментирате Сините Лъвовете.
Мик Джагър
на 05.03.2026 в 17:03:56 #18Тука имаме два съдийски отбора и е много забавно да гледаме негодуванието им когато очакват фаул, който срещу всеки друг отбор в Бг ще им се свири
Тоя шопар норвежеца защо не пускам Бърнард?
нешо
на 05.03.2026 в 17:03:44 #17Настъпване на Чочев не само няма картон, но даже и фаул не отсъди.
нешо
на 05.03.2026 в 17:02:01 #16Дотук неотсъдена дузпа и фаул пред наказателното поле за Лудогорец. Пак"Сами срещу всички ".
TheAccuser
на 05.03.2026 в 17:01:04 #15Говеда мачкате! Евалата! Но защо хвърляте бомби бе малумници! Ще прекратят мача и 3:0 а и ще ви накажат и ще се удавите като власите!!!
УмеренЦСКА
на 05.03.2026 в 16:57:42 #14...Все пак доживяхме след толкова години не Лудогорец да е лидер в класирането през пролетния полусезон. Даже и нещо повече, не е лидер и в "четворката"...
Мик Джагър
на 05.03.2026 в 16:53:44 #13Тая потка съдията докога ще търпи милиционерите да му скачат по главата?
Mr.Jack
на 05.03.2026 в 16:53:32 #12Пържолки, ще налапате и салама на Домуса ако имате възможност да плюете по ЛЕВСКИ, бахти и еничарите сте станали
bernal
на 05.03.2026 в 16:50:55 #11Маркионе , а този измислен фал на изгодна позиция където ви свириха , даже и наглееье за картон , Минев е тотално надъхан да свири в едната посока само.
нешо
на 05.03.2026 в 16:49:44 #10За Вуцов картон няма.И то оспорва корнер, който даже не е спорен.
El Marcone
на 05.03.2026 в 16:48:33 #9bernal, пожелавам си такава "дузпа" да ни свирят срещу вас, за да те видя какъв специалист си
нешо
на 05.03.2026 в 16:47:36 #8Отново "Сами срещу всички "г е съдиите и добитъка срещу всички. Плюс Херо,Лясков, които влизат в тия'сами".
bernal
на 05.03.2026 в 16:39:44 #7Говедатаа после да не ревете пак срещу съдиите , и Лудогорец са нямали такъв съдийски комфорт какъвто имате вие сега , убийство трябва да има за да свирят дузпа срещу вас , контузихте един от най - добрите им футболисти без никакво наказание .
gychopopov
на 05.03.2026 в 16:36:51 #6И на куръ ще ми се набоде!
gychopopov
на 05.03.2026 в 16:30:40 #5Джагал, кАде учи за адвокатин, мамето ти yлаво?
Мик Джагър
на 05.03.2026 в 16:26:34 #4Кор за Лефски, ваща мама милиционерска
09866433
на 05.03.2026 в 16:17:48 #3Нулио ако падне днес и разликата отива на 9т а тепърва има още едно дерби преди плейофите, а там още по 2 мача с ЦСКА и Разград. Единствеите, които е победил от Топ 4 са обелките, но в плейофа и тва не е гарантирано.
Mr.Jack
на 05.03.2026 в 16:16:40 #2Поне от 11-те се вижда, че Веласкес си е взел поука, ако и тактиката е това което предполага състава ще стане интересно. Явно ще приема играта на разградчани и ще търси контрите. Реално, шимпанзетата така загубиха най-много точки до момента, а дано върже и ги изплющим насред Разград