Голяма е вероятността от следващия сезон дербитата между Левски и ЦСКА да се играят без гостуваща публика. Този сценарий е на път да се случи - това бе потвърдено на вчерашното Общо събрание на Левски. На него важно предупреждение към привържениците на двата гранда отправи Наско Сираков преди предстоящото дерби между "сини" и "червени". Двубоят е предвиден за 19 октомври, а "сините" са домакини.
"Още не е ясно и предстои да се решава колко фенове на ЦСКА ще допуснем на стадиона. Отсега ви гарантирам обаче, че ако само една ракета бъде изстреляна на този мач, на следващия, на който ние сме домакини, няма да има нито един фен на ЦСКА. Не знам дали знаете, но на Реал Мадрид и Барселона пускат по 300-400 гостуващи фенове. В Кипър и в Гърция са 0. Така че - има го и на други места по света. Ако се наложи и тук ще стане така.
Аз не искам да нося отговорност за смъртен случай. На последното дерби от полицията казаха, че, ако не влезе охранителната фирма, ще влязат те. Причината беше, че имаше изстреляни ракети. Не можете да си представите какво количество ракети бяха иззели полицаите преди мача. Тези ракети, които видях с очите си, служителите на МВР ми казаха, че, ако без почивка се изстрелят една по една, ще минат 70 минути, докато бъдат изстреляни всички.
Знам, че футболът е за феновете, но по този начин не може да се продължава. Ясно е, че ние ще си напълним нашите сектори, сега и при ЦСКА има ентусиазъм и те също ще напълнят техните, но предстои да се реши колко хора ще пуснем. И ако пак има ракети, повече няма да пускаме и един човек, когато сме домакини", каза пред акционерите Наско Сираков, цитиран от "Мач Телеграф".
USD
CHF
GBP
tundzhaka
на 20.09.2024 в 09:54:57 #61като години имам впредвид
tundzhaka
на 20.09.2024 в 09:54:41 #60ти още малко и може да си ми баща
myrmot
на 20.09.2024 в 09:27:20 #59Раев от теб нищо не зависи.
myrmot
на 20.09.2024 в 09:25:21 #58Раев ти си толкова проЗт че от теб,само плашил гаргите
black_sea_sailor
на 20.09.2024 в 09:23:53 #5714_neron_88 на 20.09.2024 в 09:04:49 #11 На Тити пак добре, че са му ровили само в "апарата" На мен ми разкостват и кутията с цигари
=================================
Защото те мислят за малолетен и не бива да пушиш...
ChernotoVlechugo
на 20.09.2024 в 09:22:05 #56"Съпо" да се чете "тъпо"
Бах ги *** в Гърция, защо са направили малкото узо 8 евро. Преди година беше 200 мл. 6 евро.
ChernotoVlechugo
на 20.09.2024 в 09:20:34 #55Раев, Раев... колко съпо говедо си ти
VLAD
на 20.09.2024 в 09:15:13 #54Бухахахаха, тоя измекяр много на сериозно се е взел.
Кой си ти да решаваш бе? Решава той, който има пари. Тейба и клоша.
grizzlybear1948
на 20.09.2024 в 09:03:17 #53Пък тия чанти и чантички са ми отвратителни на външен вид. Особенно като видя някой с диагоналка и знам откъде е.
Мик Джагър
на 20.09.2024 в 09:02:19 #52И аз не можах да стана комсомолец, но червената връзка успях да сложа
grizzlybear1948
на 20.09.2024 в 09:01:29 #51Хер, аз тъкмо да стана пионерче, и го отмениха. До комсомола не докарах. И ся като се замисля, се почувствах по млад, поне на 25.
Мик Джагър
на 20.09.2024 в 08:56:48 #50Примосителят на акции откакто се превърна в мажоротар, наистина много се превъзбуди
Още обаче има в нета запис как се изнизваше като потка и остави Петев сам, а ония му подвикваха-ти къде тръгна бе, перука
german
на 20.09.2024 в 08:53:48 #49кико, не сме "дърти", с Богати безделници, има съществена разлика
освен това, мен ме приеха в комсомолЯ с връзки и ходатайства, щото бях гамен, с мен само едни ядове
Мик Джагър
на 20.09.2024 в 08:53:19 #48Абе отвратителни дъртаци сме се сбрали
Помня всички отвратителщини с милиционерските кожени чантички, хюмнетките и бананите, но аз някак ги намирах за отвратителни дори тогава. Доста гнусни ми бяха и обеците и синджирчетата. Топките от 6.10 обаче го помня болезнено
grizzlybear1948
на 20.09.2024 в 08:48:03 #47ДЪрти Безделници сте ей. С тия спомени по комунизма, си личи че сте били и комсомолчета, и членски карти сте имали даже.
german
на 20.09.2024 в 08:43:51 #46Ваша чест, не вярвам да е бил яковлевич
по онова време е членувал в "Млади приятели на ДС" и са го готвели за прехвърляне в ГДР
Мик Джагър
на 20.09.2024 в 08:33:11 #45Костадична, аре ела аз да ти люсна един шамар. Едва ли ще ти дойде акъла, ама поне ще се напикаш
Джърман, тоя спретнатия, дето ти е давал кума лиса, да не би да не ебил пощальон, а да е бил педальон и да е оглавявал дружеството “приятели на футбола”
panayot_stamenov
на 20.09.2024 в 08:15:30 #44Баси какви времена бяха, шест - седем годишен, в гората за гъби, на реката за риба, хващам си автобуса и си отивам на село и нашите нема да им трепне
Днешните до седми клас трева ги водиш на училище
tundzhaka
на 20.09.2024 в 08:08:10 #4320 часа в денонощието къртовски труд 4 часа бой с пръчки!
german
на 20.09.2024 в 08:08:02 #42беше 0,70 ст... ************** ген кантарджиево, кварталът на Богатите, можело да си позволите цели 1, 40 леваС, отиване и връщане