Днес от 17:30 часа ЦСКА гостува на Спартак Варна в мач от 17-ия кръг на Първа лига.
"Червените" с в сериозен подем под ръководството на Христо Янев и са в серия от пет поредни победи в първенството.
Гостите нямат проблеми с контузени състезатели, а единственият отсъстващ ще е Адриан Лапеня. Централният защитник е наказан за този двубой и очакванията са, че той ще бъде заменен от Теодор Иванов. Не е изключено българският бранител да получи и капитанската лента.
"Соколите" допуснаха две поражения от опашкарите Добруджа и Септември, а в последния кръг се занулиха като гост на намиращия се в най-слаба форма от всички елитни тимове състав на Берое.
Домакините направиха жест и отпуснаха цели 3000 билета за запалянковци на гостите. Това е почти половината от капацитета на "Коритото".
USD
CHF
GBP
Мик Джагър
на 29.11.2025 в 15:49:11 #13Айдеее
salam-drugari
на 29.11.2025 в 15:37:43 #12Не не е същия Спартак без Дани Начев. Липсва крушообразната му аеродинамика на пикиращ сокол с пляскащи като на кокершпаньол уши
Ragnar2
на 29.11.2025 в 15:30:21 #11Българският футбол предлага на фена разнообразие и атрактивност като включва всички останали спортове като водна топка, волейбол, бойни спортове, хокей и др. Досущ като тениса предлага и срещи на различни повърхности като трева, клей, вода и лед според сезона.
salam-drugari
на 29.11.2025 в 15:29:22 #10А дантеленото цукалу , приветствува с “Добре дошъл! “ в пост # 8, някакъв нов тъпкач. Ей няма запушване тоз неговия шлауххх
Мик Джагър
на 29.11.2025 в 15:27:52 #9Газим и на терена и на трибуните
ЦСКЕ това, най-честно възродения отбор в световен мащаб
salam-drugari
на 29.11.2025 в 15:25:04 #8Крис Фалконя Чети к’о ти е писал топ типстъра на топа, по-доле в пост # 2: “ОТИВАМЕ И ГИ УБИВАМЕ”
Червенобрежданин
на 29.11.2025 в 15:12:47 #7"Спартакус ке се удави край морето на 29/11/25 !" - Предсказано в коалиция:Баба Ванга и Нострадамус... "Спартакус ке яде Пита(с)"!
metal_kris_1918
на 29.11.2025 в 15:01:45 #6Мача е 2:1 за Спартак
Даже и голмайсторите знам, ама няма да ви ги кажа
XAN_lil
на 29.11.2025 в 14:54:45 #5Газим.....1 - 4
Ol' Dirty Bastard
на 29.11.2025 в 14:40:39 #4Махнат ми е банана
gychopopov
на 29.11.2025 в 12:29:59 #3Гичо Попов (по-познат като eбача на майка ти)!
gychopopov
на 29.11.2025 в 12:24:56 #2Доброславец, Матата каза, че ти е пръснал халката!
gychopopov
на 29.11.2025 в 07:11:41 #1Спаркак Варна, срещу Ново начало 2016