Вторият във временното класиране ЦСКА 1948 приема Черно море в мач от 15 кръг на Първа Лига. Срещата от 15:00 часа на стадион "Витоша" в Бистрица, а главен съдия е Димитър Димитров, с асистенти Дарин Иванов и Марио Данаилов.
"Червените" ще се опитат да съкратят аванса на лидера Левски. Преди началото на кръга "червените" изоставаха на пет точки от "сините", а сега им предстои домакинство срещу коравия тим на Черно море, воден от Илиан Илиев.
ЦСКА 1948 има 30 точки в актива си и при успех може да намали изоставането от първата позиция само на 2 след поражението на "сините" от ЦСКА в дербито в събота.
Срещата на стадион "Витоша" се очаква да бъде изключително оспорвана, тъй като варненци също се намират в челото на класирането и демонстрират способност да постигат добри резултати.
"Моряците" имат 24 точки, колкото има Лудогорец на четвъртата позиция, но шампионите са с мач по-малко.
Допълнителен фактор е и силната им форма като гост, като те вече успяха да победят шампиона Лудогорец с впечатляващото 5:4 на неговия терен.
Варненци ще бъдат без Димитър Тонев и Берк Бейхан, които лекуват контузии.
USD
CHF
GBP
Vlady
на 10.11.2025 в 10:07:44 #9Принципно щеше да е справедливо нулево равенство, но то не е много по-добро за алтернативния ЦСКА. Черно море имаха късмет при автогола.
kiril-dimitrov-8q95vYQa
на 09.11.2025 в 16:59:12 #8Някои ако подцени морето ще страда.Там са събрани доста добри български футболисти с големи възможности.Илиев е опитен треньор също.
salam-drugari
на 09.11.2025 в 15:03:33 #7more-ole Играете така, както ви е отредил тоз дето ви поръчва полиграфа.
more-ole
на 09.11.2025 в 14:58:21 #6Евала моряци само Победа помагаме на сините приятелки, но няма как ние играем за победа
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 09.11.2025 в 14:55:44 #5Аах...ама как случайно Авиаторите паднаха от Черно море !!Ама никой не го очакваше .....ама никой не СЕ СЪМНЯВАШЕ в тези аАвиторски проститутки. ??!! Сега простото лОйнено Цеко пише телеграма..." Скъпи неудачно в сините кюлоти !!Ето помогнаха ви !!Ще ви бутане до крайната победа !!А напролет както обещах..СЪЕШАВАМЕ СЕ и ставате ЦСКА " Лфффскрско знаме " !!Честито !!
MM61
на 09.11.2025 в 14:53:28 #4Ой,майсторите издухаха супата!Корумпетата са виновни,да знаете!!!
salam-drugari
на 09.11.2025 в 14:46:42 #3Кучефь бонжур, Къде беше вчера? Помислих, че си предозирал заради мача?
salam-drugari
на 09.11.2025 в 14:44:51 #2Бря! Втория отбор на Нако мангала опърдя кочана.
elaizgrey
на 09.11.2025 в 13:20:40 #1Тоя под мен Нако долния пъпчив мангал ли е? *** връз него, яж ***, гълтай, мляскай.