Отборът на ЦСКА 1948 приема Левски в един от най-интересните мачове от 22-я кръг на Първа лига. Срещата е насрочена за днес от 16:45 и можете да проследите развитието и на живо в ТОПСПОРТ. Главен съдия на срещата е Радослав Гидженов.
"Сините" от стадион "Георги Аспарухов" продължават да бъдат водачи в класирането с актив от 50 точки, докато "червените" вече са четвърти и изостават на десет пункта от днешния си съперник.
Във вчерашния денбе под сериозна въпросителна заради обилните снеговалежи. Спортно-техническата комисия взе решение да отмени по-ранния двубой от днес между Локомотив София и Септември, но не взе решение за срещата в Бистрица.
Преди 24 часа теренът на стадион "Витоша" бе под сериозен сняг. Въпреки това обаче, и от Левски, и от ЦСКА 1948 изразиха надежда, че срещата ще се състои.
Левски влиза в двубоя в приповдигнато настроение след класическия успех над Ботев Пловдив в миналия кръг, който доведе до уволнението на наставника на "канарчетата" Димитър Димитров.
В същото време ЦСКА 1948 допусна домакинска загуба от ЦСКА с 0:2.
USD
CHF
GBP
194820
на 22.02.2026 в 16:26:08 #47Долни добичета, пак с подкрепата на щпиц командата на осмокласника ще бият! Изгонен играч, два гола от засади, какво повече да искат.
goso-conev
на 22.02.2026 в 16:25:53 #46Засада се брой кафе са краката а не тялото, Флекса на собствен стоп кадър стой зад играча със краката си когато Майкон получава топката и когато стреля е на едно ниво.. Пак значи от такива кадри се вижда малко но не се вижда засада.. Този път и стремиш ия съдия каза че е редовно и той ги вижда на линия.. Значи пак гол за Левски.. Да кажем този втория е по лошо да се каже, дано покажат по добри кадри..
DrINKO
на 22.02.2026 в 16:23:13 #45Галениците на всички власти пак яко бутани до победа и после идват най-слабият ЦСКа да ги шиба. Черният от числото игра с топката, но нали е 25-та минута и 1-0 съдията трябва да спасява говедата. После гол от засада ама за всеки случай линията ще е начертаем на *** на оня в синьо Жалка картинка, тези карикатури ще бъдат бутани във всеки мач на кантар, но ние и лайногорци ще ги шибаме дет ги хванем….
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 22.02.2026 в 16:20:55 #44Я си еби пОтката майчина бе лайнар скапан !!Споменавам ли те някъда бе гОВНЯР !??
goso-conev
на 22.02.2026 в 16:16:11 #43Гола на Левски Незнам дали Евертон Бала се ф докоснал със руската си или не.. просто от такъв ъгъл отзад наистина не можем да видим.. може руската да е отзад и топката отпред.. Защо няма камери зад въртата незнам.. Но топката със сигурност не сменя посоката.. Засада няма как да има когато вратаря се докосва и сменя посоката на топката, значи той е последен за засада, и сула на 100% не влияе на вратаря защото вратаря е на 2-3м пред Сула и главно е със гръб към Сула във момента когато вратаря се докосва със топката.. От тези кадри си е редовен 100% гол.. Не се вижда нищо което да каже че не е гол.. Ако имаше задна камера или камери който да снимат отзад отгоре като дрон - щяхме да сме по сигурни, но дадохте отсъждат нарушения а тука не се вижда нарушение.. Има само съмнение за рака на Евертон, но кой му е виновен ? БФС че на купи 20-40 дрона със камери който да висят на едно място и да снимат терена То си струва по 2000 евро на дрон и след 45 минути някой да му смени батерията
donaldtrump
на 22.02.2026 в 16:15:41 #42Много съм доволен. Чакам само тънката дузпа и още един спорен червен картон.
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 22.02.2026 в 16:13:55 #41Егати и синята педерастия !!!??? Вижте ВАР - още в игрална ситуация прецених поне 20 см в засада и....и вижте картината от КИРЕЧа ...дават я под ъгъл ! Е това вече е не скандално ...НО СУПЕР скандално и гадно !!
irina-borisova
на 22.02.2026 в 16:10:40 #40ДЖАК ,ТРАВЕСТИТ Е БАЩА-ТИ. ВЕЗАЛОВ Е МАКЯЯ ТИ. ЩЕ ПОСИНЯВАТЕ ОТ ЗЛОБА МАЙ МЕСЕЦ МЪРШО!
Mr.Jack
на 22.02.2026 в 16:05:36 #39Tpaвестита Иринчо е ясно за какво писка, като вдовица за yй, ама другите ме учудвате! Взех да су чудя, дали пък не играем с по-правоверното цесека и аз да пропускам.
goso-conev
на 22.02.2026 в 16:04:58 #38Cvetomir Прав си той получи жълти а не червен картон.. А за жлтичко (поне втория) си е 100% Първия него видях за да кажа.. За другите.. Този бранител Адамс Траоре има точно 20 мача във професионален футбол на 25 години, от който направи 11 този сезон.. Несериозна работа да пуснеш такъв бранител срещи нас, неопитен и после да се ти изпати така..
cvetomirmagnitski
на 22.02.2026 в 15:57:08 #37Не гледам и не съм видял положенията, но това е един от най-измислените червени картони, които не съм гледал.
bernal
на 22.02.2026 в 15:56:30 #36Не знам дали намирисва на нещо гнило в този мач , но в Бета коефициентите изчезват за пореден път и ги няма никакви да се появят доста време , и там явно се чудят на залозите и не знаят какво да правят
irina-borisova
на 22.02.2026 в 15:51:02 #35ГОСПОДА ГЕРЕНЦИ, ЗАМЪГЛЕНОТО ВИ СЪЗНАНИЕ СКОРО ЩЕ ПРИЕМЕ ФАКТА ,ЧЕ СТЕ ПОСРЕДСТВЕН, НО ДОСТА БУТАН ОТ РАЗНИ ФАКТОРИ КЛУБ. БЕЗСИЛИЕТО ВИ В ОПРЕДЕЛЕНИ МОМЕНТИ ВЕДНАГА БИВА ПОПРАВЯНО ОТ СЪДИИТЕ, КАКТО ОПИТАХА И В МАЧОВЕТЕ ВИ СРЕШУ ЛУДОГОРЕЦ. ДНЕС ТОВА ЛИЧИ В ПЪЛНА СИЛА. ТИТЛАТА ДОРИ СЪС ТАКИВА МАЧОВЕ ЩЕ Е ДАЛЕЧ ОТ ПОДУЕНЕ. ИМА МАЧОВЕ В КОИТО ТАЗИ ГАВРА НЯМА КАК ДА СЕ СЛУЧИ. ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СТЕ ДА ВИДИТЕ ОТНОВО "ВЕЗАЛОВ" ВЪВ ПОСЛЕДНИЯ МАЧ!
Мик Джагър
на 22.02.2026 в 15:49:21 #34Гиджена беше решил да гони Диало. Първия картон в 3-тата минута си беше пресилен.
Мик Джагър
на 22.02.2026 в 15:48:01 #33Иначе подпират говедата и гонзето ще си ходи. Домуса не търпи своеволия.
ogi-simeonov
на 22.02.2026 в 15:47:57 #32За злобарите отдолу,гледайте повторението за червения картон.Три нарушения направи м@муна за три червени картона.
Rafata
на 22.02.2026 в 15:47:27 #31Говедата искат да ни е гадно и да оставят Числото преди нас, обаче съдиите не им дават. Сами им вкараха гола
Мик Джагър
на 22.02.2026 в 15:46:03 #30Тия трима помияри в студиото защо наричат малките чaлми ЦСКА? Отборът се казва Централен спортен клуб на армията 1948. Защо не им се прави забележка, че може да объркат някой, че играе ЦСКА.
goso-conev
на 22.02.2026 в 15:45:57 #29Незнам как е било за първия картон, ама втория е 100%.. След две съпрекостваня, без да си докоснал топката отзад като последен да подсечеш играч е за жълт цвят.. Какво подпиране тука някой вижда незнам..
donaldtrump
на 22.02.2026 в 15:45:32 #28Не разбирам защо лаете.
Какво не беше наред? Голът си е редовен, рогачът сам сие е виновен, че го пратиха рано при мама вкъщи. Това си им е схемата - всички отзад, ръгат и провокират и напред каквото стане. Какво играхте вие срещу Великия Левски