Отборите на ЦСКА и Берое излизат един срещу друг в среща от 9-ия кръг на Първа Лига. Двубоят на стадион "Христо Ботев" в Благоевград е от 17:30 часа, а главен съдия ще бъде Димитър Димитров. "Червените" домакинстват далеч от столицата, тъй като тревното покритие на Националния стадион не е годно за игра, предвид двата концерта, които се състояха там през последния месец.
Съставът воден от на Александър Томаш влиза в срещата в добро настроение, след като прекъсна негативната си серия от четири поредни шампионатни загуби с успеха над Локомотив София (3:0) преди 5 дни. Заедно с тази победа на трибуните се завърнаха и феновете, които до онзи момент изтърпяваха наказание след баража с ФК ЦСКА 1948 за Лигата на конференциите. Сега "червените" привърженици отново ще запълнят отредените за тях места с надежда да видят втори последователен успех на своите любимци.
Гостите от Стара Загора пък се намират в незавидна ситуация, въпреки че са по-напред в класирането от днешния си съперник. Заралии записаха три поредни поражения, след които мястото на Хосе Луис Ачиари начело на тима вече не изглежда сигурно.
Проблемът е, че Берое бележи сериозен спад в играта си, след като започна сезона с две победи и едно равенство. Днес на "зелените" със сигурност няма да им бъде лесно срещу окриления отбор на ЦСКА, който вече няма право на грешни стъпки и ще направи всичко възможно да прибави нови 3 точки към актива си.
Добрата новина в лагера на символичните домакини е, че всички футболисти, с изключение на последното ново попълнение Лиъм Купър, ще бъдат на разположение на Томаш. Бившият капитан на Лийдс пропусна и гостуването в "Надежда", а най-вероятно неговият дебют ще бъде срещу Черно море след седмица.
Наставникът на старозагорци има по-сериозни проблеми, свързани най-вече с отсъствието на нападателите Леандро Годой и Франсиско Сагардия. Кошмара изтърпява наказание, докато Сагардия е с фрактура на глезена и ще отсъства от терените минимум месец. В състава ще се завърне Франко Минго, който пропусна двубоя с Ботев (Пловдив) заради червен картон.
През изминалата кампания ЦСКА постигна две убедителни победи победи с по 3:0 над заралии.
USD
CHF
GBP
batniki1
на 21.09.2024 в 15:27:57 #89На кой, бе, Тити? На Ванчо ли?
Rafata
на 21.09.2024 в 15:27:23 #88Илиев освен с картона, се проявява и с куп грешни пасове. Второто да влиза Вион на мястото на Илиев, а Скаршем да сменя Фаетона. По този начин Кареасо и ЕтоО ще се менкат зад нападателя, като и Скаршем ще помага там и в ляво. Като цяло се очертава тегав мач с максимум един гол.
grizzlybear1948
на 21.09.2024 в 15:26:05 #87Гооолл .!.
Доктора
на 21.09.2024 в 15:23:22 #86batniki1
на 21.09.2024 в 15:23:08 #85Тити, малко човече е Алекси
Нормално, все пак е фен на Путяф
Досега изпълнени басиве има от Пирго към мен
И аз пратих на оня търновски Блу ( дано не е Вясу Сома
)
Също така пазя и бутилката от Джап, когато събрах най-много точки в един кръг от играта тук
gychopopov
на 21.09.2024 в 15:22:30 #84Гъчка, де изчезна бе, ---------------------------------------- Забавлявахме се с жена ти!
alexnikolov
на 21.09.2024 в 15:20:16 #83Доста брак в играта, дали от притеснение или не можене нямам идея...но Етоо изтърва заучената ситуация и Коалипу се нахамали от изгодна ситуация в аут, мъка ще е до първия гол
mottorrhead
на 21.09.2024 в 15:19:37 #82Следвай gychopopov на 21.09.2024 в 18:13:33#96 Моторетка, какъв колос са микренци Ние сме български Колос ,а ти яла да ме фанеш за Родоския Колос-Фалос
Доктора
на 21.09.2024 в 15:19:25 #81Ебаа го... ...чак така ли се довършиха по Зарата бе
Тити, и аз ше я изтрескам, ма първо малко любовна игра
batniki1
на 21.09.2024 в 15:18:53 #80Бай, Иване, вено, че бая ми побеля косата. Ама аз в Зарата не стъпвам на мач, па остава другаде да взема да ида
XAN_lil
на 21.09.2024 в 15:17:23 #79За сега Илиев е мега неорентиран и куп топки загуби, а фала му бе глупав и с жълтия вече готов да ни остави с човек по малко... Фетона е жалка картинка...
batniki1
на 21.09.2024 в 15:17:14 #78Тити, я ми кажи за тоя бас с Алекса, че гледам тука се дракате, а съм упущил изглежда интригата
mottorrhead
на 21.09.2024 в 15:16:55 #77Баче Кольо показаха ви агитката ,тези четирите човека де ....ти ,кой си оня якия със шапката или онзи с белата коса и тъмните цайси....а те не били само феновете а и охранители имали със тях са общо 4 човека,е значи ти си с бяла коса и тъмни цайси и синя блуза...
chubtireaka
на 21.09.2024 в 15:16:38 #76Станахте ли страшилище или бързо ще разкриете Сашо Спящия на Панчарево?
Доктора
на 21.09.2024 в 15:16:31 #75Гъчка, де изчезна бе, презерватив скъсан... ...я разкажи как мина под дъгата
batniki1
на 21.09.2024 в 15:16:04 #74Докторе, то ако има, бат ти Ники ша ги ръфа
Нароили са се едни змейове, мила моя майно льо, напрау да се чудиш къде да се скриеш от тях
gychopopov
на 21.09.2024 в 15:15:30 #73Томаш пак ли за топки ще говори? Дейбем и гърчавия педераз!
gychopopov
на 21.09.2024 в 15:13:33 #72Моторетка, какъв колос са микренци?
Доктора
на 21.09.2024 в 15:13:07 #71Бат'Ники... ...бутни некоя убава заралийка да я ръфам малко по вратлето
Там убавици има в изобилие, знам го
ChernotoVlechugo
на 21.09.2024 в 15:12:11 #70Направете ме треньор на ЦСКА, Томаш не беше умно момче като малък, явно не е и поумнял. Кордоба и фотьойл са скъсали с футбола.