ЦСКА приема Добруджа в мач от передния кръг на Първа лига. Срещата, която започва в 15:00 часа, е от важно значение и за двата отбора, като ще имате възможност да проследите всичко най-интересно около нея на живо в ТОПСПОРТ.
"Червените" влизат в този сблъсък с амбицията да се реваншират пред своите привърженици след поражението от Лудогорец в предишния кръг. Загубата на Черно море от Левски в съботния ден отвори отличен шанс пред червените да укрепят позициите си и да се бетонират в челната четворка на класирането. Столичани са наясно, че нов грешен ход може да компрометира целите им в първенството.
От своя страна, Добруджа пристига в София, с цел да измъкне нещо в битката за оцеляване в професионалния елит. Гостите имат належаща нужда от точки, за да запазят шансовете си за оставане в групата, което ги прави изключително опасен и непредсказуем съперник.
USD
CHF
GBP
Мик Джагър
на 22.03.2026 в 14:53:12 #102На мен не ми харесва скоростта и желанието на халфовете. Класа имаме, но срещу на хартия по-слабите съперници, дето се затварят, имаме проблеми. Иначе си трупаме точки
reddd
на 22.03.2026 в 14:52:28 #101Да де, ама и Илич беше яко хулен и натирен след като не взехме титлата, и само след една загуба от Сепси.
Ataspor
на 22.03.2026 в 14:51:53 #100Мик Джагър на 22.03.2026 в 16:46:39#120 Верно Ата-та каза, че иска треньор за 10 млн. чужденец, а ти Хане кой искаш? --------------- Пишман адвокатино
, като цитараш, цитирай правилно.
10 милиона за 3-4 годишен контракт е съвсем нормална цена за читав треньор. Тия пари ги дадохме само за играчи , които после изгонихме последните 2 години.
Тениса и ските си гледай, там ти е силата
duneraaa
на 22.03.2026 в 14:50:52 #99Пак ли Хана и Атаспор режят вени, м? Нищо ново
reddd
на 22.03.2026 в 14:50:35 #98За мен проблемът на ЦСКА не е треньорът, а змиите, които изпълзяват от храстите при най-малката стъпка накриво, както и феновете, при които докато някои викат “Осанна” , чакат на нисък старт за “разпни го”. В такава обстановка и Анчелоти да дойде, след 10 мача ще е натирен.
Rafata
на 22.03.2026 в 14:50:28 #97Не е най-красивият ни мач, но пък много добре проведен от Янев
grizzlybear1948
на 22.03.2026 в 14:49:34 #96Аз не искам Пеп, понеже вече му знает тактиката. Може би, Артета, за да се докаже и у нас!
Ataspor
на 22.03.2026 в 14:48:30 #95Мик Джагър на 22.03.2026 в 16:39:54#112 Ата стига се сърди, всички знаем, че ти и Хана сте топмрънкачи ---------- Теб те знаем
grizzlybear1948
на 22.03.2026 в 14:47:54 #94Значи, Добруджа са по подредени от нас, и много дисциплинирани. Цяло щастие е, че не са ни вкарали гол още.
Мик Джагър
на 22.03.2026 в 14:46:39 #93Верно Ата-та каза, че иска треньор за 10 млн. чужденец, а ти Хане кой искаш?
Мик Джагър
на 22.03.2026 в 14:45:35 #92Според мен в плейофите ще покажем най-добрите си игри, когато няма да се налага да се борим с глухи заито и всички ще са пределно мотивирани.Фактите са, че Янев взе едина насипна сбирщина, готова за изпадане и я превърна в .отбор.
reddd
на 22.03.2026 в 14:43:55 #91Правя пореден опит да попитам тези, които са срещу Ицо Янев - дайте поне едно име като предложение, което е подходящо според вас?
Мик Джагър
на 22.03.2026 в 14:42:42 #90Мартино, не само днес, всеки мач е на топ ниво и като игра, и като желание
XAN_lil
на 22.03.2026 в 14:40:15 #89""Нещата такива, каквито са според .... КОЙ?"" ....и според фен, който е близо 50год привърженик на ЦСКА и видял много силни години на ЦСКА, много силни футболисти и треньори, а не сегашните мърши и от двете страни на линията
Фен който познава отблизо много от легендите лично на ЦСКА и спортист на много високо ниво, в друг спорт
...а вий....кой сте
Мик Джагър
на 22.03.2026 в 14:39:54 #88Ата стига се сърди, всички знаем, че ти и Хана сте топмрънкачи
anatoli-iliev-6pIepogL
на 22.03.2026 в 14:39:54 #87Единственият на ниво Мартино !Всичко друго гола вода , а Лапомухов имам чувството ,ч е си прави майтап с нас !!?? Да ти бият нак. удар от центъра и ти ...да избиеш панически !!????????????
Ataspor
на 22.03.2026 в 14:38:42 #86Аман от малоумни фенове. 20 години не сме ставали шампиони, за трета година се очертава да пропуснем Европа, нищо не играем, изпочупихме всички негативти рекорди, той вика каи сте вие, че ще давате оценки и мнения
Ataspor
на 22.03.2026 в 14:36:19 #85Камшика и бега в Бг мама.
Ataspor
на 22.03.2026 в 14:35:55 #84133 на 22.03.2026 в 16:32:43#106 XAN_lil на 22.03.2026 в 16:26:53#95 133... Това че казваш нещата, такива каквито са, мръканане ли му викате ............................................... Нещата такива, каквито са според .... КОЙ? ----------------- Ти па КОЙ си, че трябва да слушаме теб и да нярнаме на теб? Вкички тук сме фенове и вкеки има право на мнение. Ако нещо не ти харесва си бий
reddd
на 22.03.2026 в 14:35:38 #83Като свикнат на бижуто, после срещу говедата на националния ще се търкалят като пияни