ЦСКА приема Добруджа в мач от передния кръг на Първа лига. Срещата, която започва в 15:00 часа, е от важно значение и за двата отбора, като ще имате възможност да проследите всичко най-интересно около нея на живо в ТОПСПОРТ.
"Червените" влизат в този сблъсък с амбицията да се реваншират пред своите привърженици след поражението от Лудогорец в предишния кръг. Загубата на Черно море от Левски в съботния ден отвори отличен шанс пред червените да укрепят позициите си и да се бетонират в челната четворка на класирането. Столичани са наясно, че нов грешен ход може да компрометира целите им в първенството.
От своя страна, Добруджа пристига в София, с цел да измъкне нещо в битката за оцеляване в професионалния елит. Гостите имат належаща нужда от точки, за да запазят шансовете си за оставане в групата, което ги прави изключително опасен и непредсказуем съперник.
USD
CHF
GBP
Мик Джагър
на 22.03.2026 в 14:34:36 #82Според мен Добруджа ще изравнят
bernal
на 22.03.2026 в 14:32:00 #81reddd на 22.03.2026 в 16:31:02#102 И не знам какво става с терена, но 6-ти човек се подхлъзва Едва ли проблема е в терена . защото само наши футболисти се пързалят Добруджа нямат този проблем
grizzlybear1948
на 22.03.2026 в 14:31:45 #80Хане, гледай Барса, там е по завързано.
bernal
на 22.03.2026 в 14:31:10 #79Бе какво им става на нашите с какви бутонки са в този мач те се скъсаха да се подхлъзват и то все в неподходящи моменти , това не е нормално
reddd
на 22.03.2026 в 14:31:02 #78И не знам какво става с терена, но 6-ти човек се подхлъзва
Mr.Jack
на 22.03.2026 в 14:28:51 #77100% дузпа , какво гледат тя от самолет се вижда
bernal
на 22.03.2026 в 14:28:34 #76мамицатави , сега е свирихте тази дузпа ,а срещу Септември много по - явна и очевадна дузпа е отменихте
XAN_lil
на 22.03.2026 в 14:28:34 #75А на топа ще ви ебa майкави миризлява
По пет оъти трябва един коментар да го пускам
Мик Джагър
на 22.03.2026 в 14:27:43 #74Той Пеп като се заточа да идва
имаз не мога да разбера какво е това вечно мрънкане срещу треньора и някакви лунатични искания да се платят милиони за заплата на чуждестрамен треньор
reddd
на 22.03.2026 в 14:27:39 #73Нищо общо с “дузпата” за говедата срещу Локо ПД
XAN_lil
на 22.03.2026 в 14:27:26 #72Ето и за дузпата го казах и излязох прав
XAN_lil
на 22.03.2026 в 14:26:53 #71133... Това че казваш нещата, такива каквито са, мръканане ли му викате
Ок, ай
XAN_lil
на 22.03.2026 в 14:25:31 #70И рефера се зарази от нас...вместо дузпа, фал в нападение
133
на 22.03.2026 в 14:24:58 #69Ей го и АТА'та. Тия двамата са си плюли в пазвата?!?
133
на 22.03.2026 в 14:23:37 #68Хане, #88, ти си ебати капацитета. Отдавна на всички е ясно, че и Пеп Гуардиола да дойде и на него ще намериш косур.
Ataspor
на 22.03.2026 в 14:22:09 #67Отбор съставен предимно от свободни агенти и нямащ нито една победа нъвън ни натиска и играе по - грамотно от нас. А големият треньор си бърка в носа на тъча. Няма да е голямо чудо, ако ни изравнят. Ама пълно доверие и подкрепа за Янев, ще се научи има време. Ай
Мик Джагър
на 22.03.2026 в 14:19:52 #66Очаквах малко повече след като поведохме.
XAN_lil
на 22.03.2026 в 14:14:02 #65Баси, вместо да вкара от един кyр место, той я застъпи
Класата на повечето ни футболисти е потресаваща...но тук вина има и Янев с ротацията, не може пет мача да е на скамейката и хоп да е топ, друг е въпроса, че и като титуляр не надскача показаното до сега
Мик Джагър
на 22.03.2026 в 14:12:21 #64Да бе, точно сега е моментът да махнем Янев
Какво ми ги хвалите тия ялови говеда. Грешка след грешка и юруш на маслините. Когато
Им се закучат нещата следва аваната и после си бият.
bernal
на 22.03.2026 в 14:06:58 #63pala4a на 22.03.2026 в 16:03:28#81 Според мен говедата имат смелостта да играят един на един и това прави атаките им по остри. Палач , на говедатата им помага за по - свободната игра първото място и разликата която имат , както и че го няма напрежението както при нас от публика и други фактори , говедата в момента се радват и на много голям журналистически комфорт