ЦСКА приема Добруджа в мач от передния кръг на Първа лига. Срещата, която започва в 15:00 часа, е от важно значение и за двата отбора, като ще имате възможност да проследите всичко най-интересно около нея на живо в ТОПСПОРТ.
"Червените" влизат в този сблъсък с амбицията да се реваншират пред своите привърженици след поражението от Лудогорец в предишния кръг. Загубата на Черно море от Левски в съботния ден отвори отличен шанс пред червените да укрепят позициите си и да се бетонират в челната четворка на класирането. Столичани са наясно, че нов грешен ход може да компрометира целите им в първенството.
От своя страна, Добруджа пристига в София, с цел да измъкне нещо в битката за оцеляване в професионалния елит. Гостите имат належаща нужда от точки, за да запазят шансовете си за оставане в групата, което ги прави изключително опасен и непредсказуем съперник.
USD
CHF
GBP
pala4a
на 22.03.2026 в 14:03:28 #62Според мен говедата имат смелостта да играят един на един и това прави атаките им по остри.
anatoli-iliev-6pIepogL
на 22.03.2026 в 13:58:59 #61Колкото и да не ми е приятно но говедата имат разнообразие осоенно при пробиви през центъра .нещо което при нас е...О....НУЛА !!!
pala4a
на 22.03.2026 в 13:55:49 #60Дано това да е последният мач на Христо Янев като треньор на ЦСКА. Нищо не играем , нямаме чисто положение цяло полувреме срещу Добруджа . Само на безмислени центрирания ли ще се надяваме ?? Нека Соле и Петко получат шанс - може би единствените ни креативни играчи? Само ЦСКА
Мик Джагър
на 22.03.2026 в 13:55:03 #59Гюрсене, пери го тоя потник бе, маля ти дейба помачорска
Второто да влизат Петко, Брахими, Питас и Соле.
gychopopov
на 22.03.2026 в 13:52:20 #58Гъчи се нacpа от яд --------------------------------------- А кьопека осра куръ на Матата!
14_k4v_88
на 22.03.2026 в 13:51:20 #57Гъчи се нacpа от яд
Матата като му отпери после парафиновия със сачмите ще си каже
'Дейба, Гъчи днес си е направил клизма, но пак не си е изпрал потника"
нешо
на 22.03.2026 в 13:51:10 #56Пророка-къде видя вчера доминиране на добитъка?Гол от засада,дузпа заради неразбирателство в отбраната и това беше. Морето освен гола удариха греда и имаха още две положения.
anatoli-iliev-6pIepogL
на 22.03.2026 в 13:50:33 #55Годой ....върхът на черешката !!На първо място в Европа винаге да е на най неподходящото място !! Пълна трагедия !! За първи път ме хваща яд на Янев !
Мик Джагър
на 22.03.2026 в 13:50:32 #54Добре, че падна гола, че второто нямаше да се играе футбол.
Ataspor
на 22.03.2026 в 13:50:08 #53Смачкахме ги
нешо
на 22.03.2026 в 13:48:54 #52Гоол.Това е ЦСКА.Днес само загряваме за добитъка.
anatoli-iliev-6pIepogL
на 22.03.2026 в 13:48:12 #51А не ...голът не е заслужен !! Нещастници !! Пък и поведохме ....срещу житните бегачи !??
14_k4v_88
на 22.03.2026 в 13:48:05 #50gychopopov
на 22.03.2026 в 13:47:56 #49Чиста засада! Срам и позор!
XAN_lil
на 22.03.2026 в 13:47:54 #48Освен Етого....друг не може в тоя състав да подава
bernal
на 22.03.2026 в 13:47:43 #47Айде сега да гонят михаля Добруджа да ги видя сега как ще бавят времето пак
grizzlybear1948
на 22.03.2026 в 13:47:08 #46Най после
gychopopov
на 22.03.2026 в 13:46:50 #45https://forum.levski.com/images/smilies/hipi_01.gif
anatoli-iliev-6pIepogL
на 22.03.2026 в 13:46:12 #44Безсрамна игра !!! В 41 минута разбирам , че Ебонг е на терена !!! Потрес ...ало има ли пилот в самолета !!?
gychopopov
на 22.03.2026 в 13:44:59 #43А на баражието падате от Черно фередже!