ЦСКА приема Лудогорец в дербито на кръга. Срещата от първата шестица на efbet Лига запова в 19:30 часа.
В миналия кръг "червените" записаха служебна победа над ФК ЦСКА 1948, докато шампионите загубиха с 1:2 от Локомотив (Пловдив).
В днешната среща, домакините ще търсят задължителни три точки в борбата за второто място.
Освен това, тимът на Любослав Пенев ще преследва първи успех над разградчани за първенство у дома. От 15 изиграни мача на "Армията", "червените" са стигали 11 пъти до равенство у дома, а четири пъти трите точки са отивали в посока Разград.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Старши треньорът на "армейците" Любослав Пенев няма сериозно проблеми в състава като единственият контузен е Жеферсон.
Специалистът е оптимист преди мача като заяви, че "червените" са много добре подготвени.
"Отборът е много добре подготвен и винаги ще бъде така под мое ръководство. Исках да се играе мача в предишния кръг. Получи се така, че не се състоя и не искам да го коментирам. Има си някакви причини и мотиви. Край! Мислим си за следващата среща, по-следващата, купи", заяви Пенев.
Наставникът на Лудогорец Валдас Дамбраускас ще бъде без Ману, Икоко, Каули, Анисе, Владислав Стоянов.
USD
CHF
GBP
code
на 12.05.2021 в 18:20:40 #133Абе защо още се занимават с деспОтката? Не си заслужава загубата на енергия.
Bludniq_Sin
на 12.05.2021 в 18:20:38 #132Влад, ми не. Въртиш го както ти е удобно, но е факт, че единственото което може и да дава някакъв стимул на отбора е че играе срещу тирето, но дори и това не вярвам че е достатъчно да ги накара да се хвърлят на кръв Ин да рискуват контузии в края на сезона точно. Айде нема нужда. Факт - не е професионално от тяхна страна, но е така. Затова казвам че тр да пуснат момчета от втория отбор.
djingibi1914
на 12.05.2021 в 18:18:36 #131Дюнер Споко наказанието е лишаване от домакинство за финал на купата така или иначе няма да играем на Армията
Bludniq_Sin
на 12.05.2021 в 18:18:03 #130Какво за миналия, дюнерджия? Дето зашихме цска москва с 5 гола ли? Забавен си. Тва което сме направили в европа за 10 г. вие от 30 години поне не сте помирисвали. А за псевдонима - виж от кога ми е регистрацията и пак говори глупости.
VLAD
на 12.05.2021 в 18:15:52 #129Блудния, резанко недна, не е до мотивация. Просто когато нещата са решени, съдиите почват да свирят що годе нормално и ви лъсва голия г*ъз.
Bludniq_Sin
на 12.05.2021 в 18:15:41 #128На безполовия му е точно през безполовото
Той ще ви изкара глобата пък вие си плащайте щом ви е кеф. Даже най-добре ще е да го уцелите с нещо по тиквата. Съвсем да ви зашият, пък вие се радвайте 
УмеренЦСКА
на 12.05.2021 в 18:15:13 #127...Смениха Дяков. Ама как не пуснаха и Моци, не разбирам...
djingibi1914
на 12.05.2021 в 18:15:09 #126Ибахме Киро в гъзъъъъ,ибахме Киро в гъзъъъ,ибахме Киро във гъзъъъъъ
soro
на 12.05.2021 в 18:14:29 #125jabberock на 12.05.2021 в 21:07:13#175 Убиваме ги Браво , Любо======================================================================================== ЖАБ , ДНЕС СЕ ФАНАХ НА БАС НА ТОЧЕН 4-1 ЗА НАШТЕ , ИМА ОЩЕ МАЛКО ВРЕМЕ ДА СЕ СБЪДНЕ ....
Bludniq_Sin
на 12.05.2021 в 18:14:11 #124Илиев, ти верно си проЗ. Не, не дпиграваха ЛЕ. Просто слаб сезон. Предишните 6 участия бяха капарирали ЛЕ ли, и ШЛ ли? Смешник.
Bludniq_Sin
на 12.05.2021 в 18:12:56 #123Triono, не осъзнаваш ли, че се опитва да ви докара глоба
djingibi1914
на 12.05.2021 в 18:12:34 #122Жълтур Кредита на Путяф чука на вратата Някой по заможен руснак си намерете А и като говедарника няма да имате козирка Нямало пари
glagoabazubaduza
на 12.05.2021 в 18:12:31 #121Лудогорец не играят за нищо. Домусчиеви дебело подчертаха, че искат голяма разлика с втория и дори дават по 50 хиляди за всяка допълнителна точка разлика. Но явно вече не отделят за съдиите и резултатът е ясно видим. Доста неща ще трябва да променят за ЕКТ, там Чинков не важи.
Bludniq_Sin
на 12.05.2021 в 18:11:57 #120Илиев, щом титлата е спечелена истината лъсва - защо да се напрягат, каква им е мотивацията да рискуват контузии и за какво? За нищо буквално.
VLAD
на 12.05.2021 в 18:10:59 #119Ех Петриньо, мушмороче такова.
Bludniq_Sin
на 12.05.2021 в 18:10:46 #118Каква невиждана радост - вярно че първа победа за тирето ама хора, давайте си сметка
рома ви излезе с третия състав, лудогорец го мързи да гледа в момента и доиграват сезона за парлама, а тука някакво щастие все едно шампиони ще стават 
VLAD
на 12.05.2021 в 18:09:21 #117Сопутски ***, ти се радвай, че Етър и Славия не се победиха, щото отивахте в последната четворка и квито сте трагични изпадахте.
DelMareNegro
на 12.05.2021 в 18:08:40 #116Унижение за широките гащи и ***
УмеренЦСКА
на 12.05.2021 в 18:08:05 #115...Да го оставим на мира Десподов! Предполагам (да не кажа, че съм и отчасти сигурен) че през лятото ще четем къде и за колко ще го продават...
VLAD
на 12.05.2021 в 18:07:06 #114Не, не, не. Такива пропуски не може.
:
: