ЦСКА приема Лудогорец в дербито на кръга. Срещата от първата шестица на efbet Лига запова в 19:30 часа.
В миналия кръг "червените" записаха служебна победа над ФК ЦСКА 1948, докато шампионите загубиха с 1:2 от Локомотив (Пловдив).
В днешната среща, домакините ще търсят задължителни три точки в борбата за второто място.
Освен това, тимът на Любослав Пенев ще преследва първи успех над разградчани за първенство у дома. От 15 изиграни мача на "Армията", "червените" са стигали 11 пъти до равенство у дома, а четири пъти трите точки са отивали в посока Разград.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Старши треньорът на "армейците" Любослав Пенев няма сериозно проблеми в състава като единственият контузен е Жеферсон.
Специалистът е оптимист преди мача като заяви, че "червените" са много добре подготвени.
"Отборът е много добре подготвен и винаги ще бъде така под мое ръководство. Исках да се играе мача в предишния кръг. Получи се така, че не се състоя и не искам да го коментирам. Има си някакви причини и мотиви. Край! Мислим си за следващата среща, по-следващата, купи", заяви Пенев.
Наставникът на Лудогорец Валдас Дамбраускас ще бъде без Ману, Икоко, Каули, Анисе, Владислав Стоянов.
USD
CHF
GBP
Bloody_Sword
на 12.05.2021 в 16:45:14 #53"КИРО КУPBO" Одобрявам унижаването на ДесПотката!
german
на 12.05.2021 в 16:42:13 #52умерен, даже създадената по австро-унгарско - Славия Прага има в емблемата си гигантска червена петолъчка
Ohoboho
на 12.05.2021 в 16:41:57 #51Бравоу Матей! Блъскай тоя тъпанар Коксал-баба, смачкай го
Bloody_Sword
на 12.05.2021 в 16:40:31 #50ГООООООООООООЛ!! МАТЕЕЕЕЕЙ!!
УмеренЦСКА
на 12.05.2021 в 16:40:17 #49...Четох, че Лудогорец възнамерява да си сложи една звезда в емблемата в чест на десетте си титли. Няма лошо в титлите, ама защо "звезда"? Бих предложил някой друг символ, да си го изберат, ама не звезда.Звездата бил "комунистически символ", колко го опяваха на ЦСКА. Зная, зная, звездата я има и на знамето на САЩ, носели са я и японските войници през Втората световна война. Ама с тия символи все пак трябва да се внимава малко нещо..
Komap
на 12.05.2021 в 16:40:06 #48Бой над пробутваната, корумпираща, зелена пасмина!
pala4a
на 12.05.2021 в 16:37:25 #47Армейци чукат турската пасмина одобрявам
Ohliovski_reboot
на 12.05.2021 в 16:36:52 #46Абе, що нема прогноза на Гелето, пореден успех под ръководството на г-н Ганчов или нова издънка на Супата да чекаме?
mottorrhead
на 12.05.2021 в 16:36:28 #45Аааааааа
imco1
на 12.05.2021 в 16:36:14 #44Гооол! Не ги бавихме много, много...
mad-max
на 12.05.2021 в 16:36:08 #43Среден за ловешкото изчадие
german
на 12.05.2021 в 16:36:00 #42великият...и кво беше още там, едикво си лудогорец е създаден на границата между периодите креда и юра и е на 103 милиона години
първите футболисти са били тревопасните домусозаври и са играели за 5 /пет/ тона папрат на месец
с появата на гатрольорите, месоядни кремвиршозаври, футболът постепенно запада
bernal
на 12.05.2021 в 16:35:50 #41ГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ от съблекалнята
red-phoenix
на 12.05.2021 в 16:35:49 #40Айдеееее! Почваме ги!
J.Brown
на 12.05.2021 в 16:34:41 #39Така кочина като EKOtoi арена няма никъде по света. Дори в Ботсвана имат по-приятно изглеждащи стадиони.
УмеренЦСКА
на 12.05.2021 в 16:33:10 #38По повод на "историческите справки" на Северноирландеца... Няма съмнение, че по някое време ще осъмнем с още един "столетник"- именно Лудогорец. Тия футболни "столетници" вече се плодят на поразия, малко нестолетници ще останат в нашенския футбол! ...Ама като му чета "историческите" справки, нещо ме напушва смях! Излиза, че в разгара на Първата световна война се бил родил "Млада бога", разградският суперклуб! Особено в 1918 година, Ньойският договор, "първата национална катастрофа", изобщо "героично време" тъкмо за "раждането" на новия "столетник"...
mottorrhead
на 12.05.2021 в 16:33:10 #37Ако днес бием ще е с историческа разлика минимум 5
bernal
на 12.05.2021 в 16:33:09 #36клаудио влезнал си с другия профил браво така трябва плащат за активност и от другите профили не само от единия.
J.Brown
на 12.05.2021 в 16:30:59 #35300 лепилара от Младост и Изток и 100 човеща от ловешка област.
bernal
на 12.05.2021 в 16:30:39 #34хаххаха 5 полицая пазят 3 фена на нямахорец това показва всичко с платени форумисти и фенове на кренвирши не се става гранд във футбола,а просто един временен проект без бъдеще.