ЦСКА приема Лудогорец в дербито на кръга. Срещата от първата шестица на efbet Лига запова в 19:30 часа.
В миналия кръг "червените" записаха служебна победа над ФК ЦСКА 1948, докато шампионите загубиха с 1:2 от Локомотив (Пловдив).
В днешната среща, домакините ще търсят задължителни три точки в борбата за второто място.
Освен това, тимът на Любослав Пенев ще преследва първи успех над разградчани за първенство у дома. От 15 изиграни мача на "Армията", "червените" са стигали 11 пъти до равенство у дома, а четири пъти трите точки са отивали в посока Разград.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Старши треньорът на "армейците" Любослав Пенев няма сериозно проблеми в състава като единственият контузен е Жеферсон.
Специалистът е оптимист преди мача като заяви, че "червените" са много добре подготвени.
"Отборът е много добре подготвен и винаги ще бъде така под мое ръководство. Исках да се играе мача в предишния кръг. Получи се така, че не се състоя и не искам да го коментирам. Има си някакви причини и мотиви. Край! Мислим си за следващата среща, по-следващата, купи", заяви Пенев.
Наставникът на Лудогорец Валдас Дамбраускас ще бъде без Ману, Икоко, Каули, Анисе, Владислав Стоянов.
USD
CHF
GBP
J.Brown
на 12.05.2021 в 16:28:10 #33Препълнена кочина EKOtoi Арена.
Ловчанлии не са дошли от мегданЯ в Ловеч.
grozdanov78
на 12.05.2021 в 16:26:40 #32Като гледам състава на шампионите, само 4 българи в стартовия състав, с толкова малко играчи от България ще е много трудно срещу гранд като ЦСКА. От друга страна пак феновете на софийските грандове ще коментират че не се дава шанс на български футболисти при шампионите, особено на червените феновете. За днешния мач се надявам въпреки малкото българи в стартовия състав на разградчани поне да не загубят мача.
УмеренЦСКА
на 12.05.2021 в 16:26:06 #31За Киро и Сие сезонът вече приключи, шампиони са. Някои твърдят, че Лудогорец бил с "резервния си състав", но това не е съвсем така. По-скоро съставът е "ветерански", освен Янков друга "млада надежда" не виждам... С какъв ли състав нашият шампион ще започне следващия сезон и най-важното, евротурнирите? Миналага година имаше надежди за някаква "ударна селекция", но не се получи. Сега всичките ветерани остаряха с още една година...
1914riner
на 12.05.2021 в 16:18:44 #30О, погледнете само какъв састав
, колко много български състав
... чистокръвни армейци
, абе направо арийци
KOH_be_KOH
на 12.05.2021 в 16:09:50 #29припсърите ко ше кажат ся по темата българи в състава .... те с 1 , а немахорец с 4 ...
bernal
на 12.05.2021 в 16:06:54 #28феникс крилата ни са Кери от ляво и Синклер дясно Бисмарк в атака зад него Варела в средата Тиаго и Юга а Вион ще е ляв бек.
red-phoenix
на 12.05.2021 в 16:04:24 #27С доста странен състав излизаме... Крилата, където ни беше силата в последните мачове, са орязани.
Ако приемем, че Синклер ще е дясно крило...вариантът е 4-1-4-1...и Вион да играе отляво, вместо като десен бек.
Или някаква велика тактическа изненада, която не схващам все още
А дано!
Само ЦСКА
bernal
на 12.05.2021 в 16:03:04 #26бегай с 200 клаудио и влизай с другите профили вмирисан неандерталец.
УмеренЦСКА
на 12.05.2021 в 15:59:00 #25...Прочетох, че някои фенове на Лудогорец са наясно, че техните с това изобилие на играчи на преклонна футболна възраст няма да ги бъде през следващия сезон, всяко нещо си има граница...
Chernorizec
на 12.05.2021 в 15:56:59 #24припсовете с 1 българин в стартовия състав. лудогорец с трима... кой ли бил тумора на бг футбола????
claudiu_offendera
на 12.05.2021 в 15:51:51 #23Уф, махам се оттук, че завоня на вмирисани и оакани чичаци, които не са се къпали от 1 седмица, ма'а им проста.
claudiu_offendera
на 12.05.2021 в 15:50:21 #22И без защита - пак сме с титлата, а Микре с нулебъла.
claudiu_offendera
на 12.05.2021 в 15:48:35 #21Ми не, не сте ЦСКА.
И не, ЦСКА НЕ играе, ЦСКА фалира. Отделно, не сме петък, а сряда, пияницо долен.
mottorrhead
на 12.05.2021 в 15:46:34 #20Двоен празник е, ЦСКА играе и е петък..... НИЕ СМЕ
: ЦСКА
:
claudiu_offendera
на 12.05.2021 в 15:39:48 #19Moже би си прав наистина - последните мачове пробва и със Сисиньо и Икоко едновременно един зад друг, ама то с тия тролеи в защита, напълно го разбирам.
Вердонката дано не го откупим след края на сезона, че ма'ата си трака.
УмеренЦСКА
на 12.05.2021 в 15:34:51 #18Нормално е ЦСКА да пази някои от своите играчи за финала за купата. И за двата отбора този мач е повече въпрос на чест отколкото на класиране.
claudiu_offendera
на 12.05.2021 в 15:32:14 #17Нашият състав също е доста палав - и Недялков е аут, и Икоко. Та ще мъчим Терзиев като десен бек, а Сисиньо като ляв, което е ужас без край.
Като добавим и двата тролея в защита и си е*ало мамата....
claudiu_offendera
на 12.05.2021 в 15:28:36 #16Оранжев скорпион, тъпунгер, а викаш, че е по-трудно да биеш разни келнери, рибари и вице-шампиона на Беларус като домакин, а?
Веднъж сте додрапали до групите и вече правите сравнения с Лудогорец - каква наглост.
Поне 6 от титлите ни били съдийски и нагласени.
Я дай годините, в които титлите ни са нагласени и дай някакви доказателства. А вие, квазимодо, когато ставахте шампиони, защо не можахте да се доберете до групи, а ви ритаха литексарските задници под път и над път, нали е много лесно?
Панайотов, супер, че мислиш така, но защо е нужно да си даваш зор, след като си си изпълнил целта и ще получиш същата заплата?
Ако си някакъв бакшиш, предполагам, че всеки ден трябва да полагаш усилия, тъй като таксито няма само да се движи.
Ама при положение, че целта ти е изпълнена, а заплатата сигурна, защо да си даваш зор?
И нека правим разлика - не съм казвал, че Лудогорец са подценявали ЦСКА, а че просто в отделни мачове не са се напъвали, тъй като няма за какво. За съдиите какво да ти кажа - мога да утре да изброявам мачове, в които са ви подкрепяли срещу нас - и за първенство, и за купа.
Ragnar2
на 12.05.2021 в 15:25:49 #15А както го няма и Недялков... всичко по него. Наистина смел ще излезе
bernal
на 12.05.2021 в 15:25:09 #14доста странен състав е пуснал Любо не го разбирам честно казано рано е да ги пази за финала.