БСП ще чуе исканията на пенсионерите. Това обяви на брифинг в Народното събрание Антон Кутев.
Филип Попов смята, че исканията на пенсионерите са справедливи. Червените са съгласни, че двойно трябва да се вдигне таванът на пенсиите през увеличаване на максималния осигурителен доход. Това автоматично щяло да повлияе положително на ниските пенсии.
Левите са готови отново да вкарат в НС закона за възрастните хора. 5 200 лева искат червените да е максималният осигурителен доход. Това означава около 2 000 лева максимална пенсия.
"Хората имат справедливи искания и протестират навън", изтъкна Георги Гьоков.
По думите му управляващите не може така да се отнасят към 2,5 милиона пенсионери. Трябвало да бъдат чути.
halo
на 17.10.2018 в 16:28:04 #2Да допълня, на снимка 3/3 се виждат 5 женски лица, които няма как да са пенсионерки !
:
Това да не са медсестри, дошли доброволно да спасяват пенсионерите в случай чеее....
Ай честито!
halo
на 17.10.2018 в 14:47:44 #1Автор: Диляна Панайотова, уважаема госпожо (евентуално госпожица), когато пишете такъв материал давате ли си сметка колко смешно е това?
Особено с посочените данни?