Евродепутатът Кристиан Вигенин призова премиера Бойко Борисов да се оттегли до изясняване на скандала със СРС-та. На пресконференция Вигенин обвини правителството, че се е провалило в основните си приоритети и е принизило дебата за управлението на страната.
Според него едва ли има европейски лидер, който би седнал на една маса с българския премиер. Това по думите му се отразява косвено на страната.
Евродепутатът от БСП смята, че правителството не може да бъде легитимен партньор на останалите правителства в ЕС.
Според лидера на младежкото обединение на БСП Явор Гечев сканадалите от последните седмици излагат България пред европейските институции. По думите му на правителството му липсва морал, защото в други страни за подобни скандали премиерът си подава оставка.
USD
CHF
GBP
nickokolev
на 30.01.2011 в 17:42:41 #12Вигенин избърши си първо устата от спермата на СерГей
Малки Течко
на 30.01.2011 в 17:41:14 #11При цялата ми нетърпимост към чалгаджийската хунта ГЕРБ, заклавието е подвеждащо
Като прочете човек евродепутат и започва да мисли че вече и в европарламента започва да се обсъжда колко е куц кабинета. Като прочетеш обаче, виждаш че не е евродепутат, а мазен, глупав и смешен педеружко, който по ред социално антропологични аномалии на бългаския избирател е попаднал в политиката и стигнал до европарламента. Абе жална и майка на България, между тия две партии...
badmin
на 30.01.2011 в 17:40:36 #10ми до някъде е прав вигенин
, кой е тоя тъпанар дето ще приеме мухобуйко на сериозно вече

Читател
на 30.01.2011 в 17:35:34 #9Бих му пожелал нещо на Вигенин ама сигурно ще му хареса. Така че просто да се разкара и да не плещи глупости
LeBaron
на 30.01.2011 в 17:33:51 #8Хаха смешко.
Taralez
на 30.01.2011 в 17:29:43 #7малката червена вагина се изживява като говорител на целия Европарламент
остава и някой да му се върже на червените прашки 
бик1
на 30.01.2011 в 17:29:22 #6Тоя па са кой се мисли....

Юлиан-3
на 30.01.2011 в 17:26:42 #5Мутробойко да върви при Мубарак!....

rikardo
на 30.01.2011 в 17:23:24 #4Вагинин да се оттегли защото раздухва истерия срещу българия.

Bruce_Dickinson_
на 30.01.2011 в 17:17:55 #3Тъп комунист! ДА не видите повече от 10% на избори вече дано!
Haho
на 30.01.2011 в 17:16:11 #2Криси Вагинин, а ти първо помоли Станишко да си тръгне от БСП, Доган от ДПС, виж си задния двор, почисти го, пък тогава мятай плюмки по тиквите!
стопер
на 30.01.2011 в 17:07:17 #1Вигенин го е засърбяла вагината