Остър коментар направи премиерът Станишев по повод на действията на опозицията през лятото.
В държавата се оформя негласен триумвират - опозиционен, деструктивен, разрушителен, антибългарски - ГЕРБ, "Атака" и Костов, заяви премиерът по време на съвместната пресконференция със социалния министър Емилия Масларова.
Той допълни: "За съжаление това се очертава като евентуална българска опозиция с претенция да управлява държавата, съчетавайки авторитаризма на Иван Костов (от времето на тяхното управление, което направи една безумна приватизация, безобразна, когато бяха приватизирани обществени обекти за 30 млрд. лв.), с "Атака" (и нейното отричане на всичко градивно), и популизма на ГЕРБ, който обединява елементи и от двете."
По темата - след ИБ на БСП:
Стартът на подписката за сваляне на правителството на 6 септември е проява на политическа безвкусица
Още...
Според Станишев "този триумвират не предлага нищо като програма, като решаване на конкретни проблеми на държавата, но винаги е готов да срине обществото и страната в интерес на техните политически цели и икономически впрочем".
Премиерът е на мнение, че и ГЕРБ, "Атака" и ДСБ, без да имат конкретни данни за бюджетен излишък - "раздухват цифри и манипулират".
USD
CHF
GBP
Nickie
на 02.09.2008 в 13:35:20 #163Тогава да се уточни.
Tsar Samuil
на 02.09.2008 в 13:35:06 #162flagellum dei Регистриран на: 07.07.2008, 15:47 Защо Борис I да не национален предател ?
Nickie
на 02.09.2008 в 13:34:12 #161флагелум, кой Борис-Първи, Втори или Трети?
ФАЗАН
на 02.09.2008 в 13:33:34 #160Когато се пролее кръв, БЪЛГАРИЯ ще тръгне напред. Кръвта на политик-слуга на Опашатия.
asi
на 02.09.2008 в 13:30:42 #159И Борис I изби доста ...
ФАЗАН
на 02.09.2008 в 13:30:27 #158Добре, няма да говорим за ПОЛИТИКА. Наистина възгледите на един човек, нямат нищо общо с това, че не е честен и е слуга на ДЯВОЛА. ...затова се извинявам и коригирам величините. ЗАДАЧА ЗА 1-ВИ КЛАС. Имате 4 известни величини. 1.ПРАВИТЕЛСТВО 2.9-ТО КОЛЯНО 3.СТАДИОН 4.КАЛАШНИКОВ Подредете ги в правилната поредност и ще получите решението на задачата КАКВО ДА НАПРАВИМ ЗА ДА ТРЪГНЕ БЪЛГАРИЯ НАПРЕД?
NikB
на 02.09.2008 в 13:29:07 #157Я, вече от "всички са маскари" БКП/БСП/ДС мафията минава на рефрена "тримата от опозицията са маскари" Е, ако целта им е да приравнят Костов с БББ и ВС - може и да успеят, при умственото равнище на българите
asi
на 02.09.2008 в 13:29:02 #156А? Нещо ми рече ли?
NikB
на 02.09.2008 в 13:27:00 #155Това копеленце без един ден трудов стаж е особенно нагло тия дни.
asi
на 02.09.2008 в 13:26:41 #154Бе не, смъртната присъда ми прилича много на закончето на йехова "зъб за зъб и пр...", а аз подобни кръвожадни закони не подкрепям! Тук нямаше нито един осъден комунист за престъпленията, няма и декомунизация! Резултата - криманални лица ни управляват! ФАКТ! За къв ти тая смъртна присъда? Първо, че ставаш убиец, второ, че му правиш добро, като му спестяваш земните мъки.
индивид
на 02.09.2008 в 13:24:39 #153А няма ли да е по-честно, ако ги скопясат и домъкнат една тумба загорели гейове за тия изнасилвачи, включващи 4 пъти анално "благоденствие" на ден? И така, докато не умрат и не се разложат.

ФАЗАН
на 02.09.2008 в 13:24:10 #152ЗАДАЧА ЗА 1-ВИ КЛАС. Имате 4 известни величини. 1.КОМУНИСТИ 2.9-ТО КОЛЯНО 3.СТАДИОН 4.КАЛАШНИКОВ Подредете ги в правилната поредност и ще получите решението на задачата КАКВО ДА НАПРАВИМ ЗА ДА ТРЪГНЕ БЪЛГАРИЯ НАПРЕД?
Бойчо
на 02.09.2008 в 13:23:45 #151Най-заслуженото наказание за "българския патриотичен" триумвират - СерГей, Доган и Симо ментата е доживотна каторга в урановите мини. Плюс 100 % конфискация на имуществото, като там, разбира се, трябва да им правят компания всички други "герои" на прехода. Но това е прекалено хубаво, за да стане някога.
здз
на 02.09.2008 в 13:21:21 #150О грозен гей!!! То пък вашата коалиция е една българска.....с оня чист българин Моньо Сакса и с още по-чистия българин Доган и с тебе където дипломната ти работа е за червената армия-най-славната българска бойна еденица!!! Ама пък и соцциалния ви президент е един българин, като за него гласуват 30% и то само цигани и турци.....не съм за Атака и Бойко но само това изказване ще ме накара да гласувам с пълна сила за тях-поне имената им са на български.
индивид
на 02.09.2008 в 13:20:24 #149"Всички комуняги, фашаги и тем подобни маргинали, както и всички "фили" без значение американо или русофили или ако ще сърбофили и туркофили, всичките заслужават да копат камъни доживот в Белене да им дойде акъла в тъпата глава. Да ги пускат под строга охрана само когато ги пращат да строят магистрали."

Tsar Samuil
на 02.09.2008 в 13:18:16 #148Тигър Регистриран на: 16.04.2007, 11:02 При смъртното наказание няма никаква жестокост, даже напровтив, осъденият нищо не усеща- освен ако не се повреди електр. стол
Съвсем сериозно, там няма жестокост, СПРАВЕДЛИВОСТ !!! Правото се гради най-вече върху думата СПРАВЕДЛИВОСТ, тоест, не може ти да убиеш малко дете и да продължиш да живееш на топло и нахранен( с парите от нашите данъци), просто не става, трябва да има реципрочност и древният закон тук важи с пълна сила- за най-тежките престъпления - ОКО ЗА ОКО, ЗЪБ ЗА ЗЪБ !!!!!!
Screw
на 02.09.2008 в 13:17:54 #147Всички комуняги, фашаги и тем подобни маргинали, както и всички "фили" без значение американо или русофили или ако ще сърбофили и туркофили, всичките заслужават да копат камъни доживот в Белене да им дойде акъла в тъпата глава. Да ги пускат под строга охрана само когато ги пращат да строят магистрали.
индивид
на 02.09.2008 в 13:16:01 #146Смятам, че така трябва да се подхожда с индивиди на ниво "хомо сапиенс", за да се превърне в "звезден човек" след няколко прераждания. Ти как мислиш?
asi
на 02.09.2008 в 13:14:55 #145flagellum dei, противоречиш си.
индивид
на 02.09.2008 в 13:14:24 #144Бич Божий, смъртната присъда би улеснила жертвата. Аз смятам, че подсъдимият трябва да живее, но да излежава къде-къде много по-тежка присъда с титанични усилия за преминаване от едно мъчение към друго, за да може той да трупа съответния житейски опит за езотеричното си изграждане. Много е лесно и същевременно фатално да се убие веднагически, понеже етера на този индивид ще е непокътнат и си представи, ако се прероди на съзнателно ниво (рядко се срещат такива случаи, но все пак би било кошмарно).