Остър коментар направи премиерът Станишев по повод на действията на опозицията през лятото.
В държавата се оформя негласен триумвират - опозиционен, деструктивен, разрушителен, антибългарски - ГЕРБ, "Атака" и Костов, заяви премиерът по време на съвместната пресконференция със социалния министър Емилия Масларова.
Той допълни: "За съжаление това се очертава като евентуална българска опозиция с претенция да управлява държавата, съчетавайки авторитаризма на Иван Костов (от времето на тяхното управление, което направи една безумна приватизация, безобразна, когато бяха приватизирани обществени обекти за 30 млрд. лв.), с "Атака" (и нейното отричане на всичко градивно), и популизма на ГЕРБ, който обединява елементи и от двете."
По темата - след ИБ на БСП:
Стартът на подписката за сваляне на правителството на 6 септември е проява на политическа безвкусица
Още...
Според Станишев "този триумвират не предлага нищо като програма, като решаване на конкретни проблеми на държавата, но винаги е готов да срине обществото и страната в интерес на техните политически цели и икономически впрочем".
Премиерът е на мнение, че и ГЕРБ, "Атака" и ДСБ, без да имат конкретни данни за бюджетен излишък - "раздухват цифри и манипулират".
USD
CHF
GBP
ФАЗАН
на 02.09.2008 в 13:13:44 #143Сергейчо, нямаш семейство, нямаш род и родина.За кого ти е мило? За нас ли ?
asi
на 02.09.2008 в 13:10:08 #142Леле, вие съвсем изтрещяхте, момчета
А нещо по-екзотично от "любимата" Византия не искате ли - осакатяване, ослепяване, скопяване? 
kokoboi
на 02.09.2008 в 13:08:56 #141ей ще ви презареда гъзовете , дейба тъпите реклами , и къде са ми 10те %-та

Harley Davidson
на 02.09.2008 в 13:08:42 #140flagellum dei въпроса ти не е към мен, но се изкуших да отговоря : Изобщо не съм съгласен с връщане на смъртното наказание. А дали със смъртно наказание ще стигнем Япония вече прекали - преброй колко страни имат смъртно наказание, но никога няма да настигнат Япония
Tsar Samuil
на 02.09.2008 в 13:04:58 #139"ВРЪщАНЕ НА СМЪРТНОТО НАКАЗАНИЕ ЗА ДЪРЖАВНО ПРЕДАТЕЛСТВО И ВЪВЕЖДАНЕ НА ИН ДУБИО ПРО ВИКТИМА ( в полза на жертвата ) с изпълняване на смъртното 5 години след влизането на самата присъда" Аз съм за
Мисля, че щом най-голямата "демокрация" в света-УСА може да си го позволи, не виждам защо ние трябва да се правим на по-богоугодни от папата 
asi
на 02.09.2008 в 13:04:00 #138flagellum, ти сериозно ли си ЗА смъртното наказание? Жалко за езотеричните ти познания ...
Tsar Samuil
на 02.09.2008 в 13:02:14 #137Наистина Сер-Гей ще остане в историята като изключително слаб премиер, представете си как след 20 години в най-новата история на българия се казва " управлението на Станишев било изключително слабо и осеяно с корупция по всички етажи на властта, характерна черта на тогавашния бълг. премиер е вечно широката му усмивка, която не слизала от лицето му дори при основателни и унищежителните критики на ЕС "

Pipero
на 02.09.2008 в 12:57:43 #136Украински евреин с татарин и германец за коалиционни партньори седнал да ми говори за анти-български триумвирати. Смешен си, гей-Сергей, ти влизаш в историята като изключително жалка фигура начело на държавата. Хамстер!!!!!
ss23
на 02.09.2008 в 12:57:37 #135по тая логика излиза, че Станишев, Симеон и Доган - български триумвират И при това нито един от тях не е българин
Tsar Samuil
на 02.09.2008 в 12:56:29 #134Флагелум: Колега, ти сега във ваканция ли си ? Гледам имаш доста свободно време
индивид
на 02.09.2008 в 12:49:31 #133Не е от значение. Да се върнем на темата кой кого пляска и как!
Nickie
на 02.09.2008 в 12:47:16 #132флагелум, можеш да спиш като младенец.
индивид
на 02.09.2008 в 12:42:25 #131"Кофти трип...
"

asi
на 02.09.2008 в 12:41:39 #130Кофти трип...
индивид
на 02.09.2008 в 12:41:09 #129"Можеше да минеш тънко с да или не , ама мазно ме надцака с тази 1000 годишнина .
"
Прощавай тогава.

индивид
на 02.09.2008 в 12:39:50 #128Не целя провокация с това, разбира се. Не ме разбирай погрешно.
индивид
на 02.09.2008 в 12:38:04 #127"Еми, нали знаеш как е . Като си пишеш ( 4атиш) от време на време из4атваш . Ако много те пляскат пък изпляскваш. Реве или много
"
Е, нали затова хората са казали "С какъвто се събираш, такъв ставаш!" 
индивид
на 02.09.2008 в 12:36:42 #126Бич Божий, на 1000 годишнината е по-скоро.
asi
на 02.09.2008 в 12:34:10 #125flagellum dei, нещо се изчатка днес, пич ...

индивид
на 02.09.2008 в 12:33:24 #124"Питам защо да съм малък Въпрос След 21 човек се води,че може да мисли трезво Удивителна Отивам да си готвя нещо вие си пишете тук Намига"
Искренно ме разсмиваш! Възрастта никога не е имала и няма да има значение! С тази статистика само се опитват да те направят по-голяма овца от нужното. 