Остър коментар направи премиерът Станишев по повод на действията на опозицията през лятото.
В държавата се оформя негласен триумвират - опозиционен, деструктивен, разрушителен, антибългарски - ГЕРБ, "Атака" и Костов, заяви премиерът по време на съвместната пресконференция със социалния министър Емилия Масларова.
Той допълни: "За съжаление това се очертава като евентуална българска опозиция с претенция да управлява държавата, съчетавайки авторитаризма на Иван Костов (от времето на тяхното управление, което направи една безумна приватизация, безобразна, когато бяха приватизирани обществени обекти за 30 млрд. лв.), с "Атака" (и нейното отричане на всичко градивно), и популизма на ГЕРБ, който обединява елементи и от двете."
По темата - след ИБ на БСП:
Стартът на подписката за сваляне на правителството на 6 септември е проява на политическа безвкусица
Още...
Според Станишев "този триумвират не предлага нищо като програма, като решаване на конкретни проблеми на държавата, но винаги е готов да срине обществото и страната в интерес на техните политически цели и икономически впрочем".
Премиерът е на мнение, че и ГЕРБ, "Атака" и ДСБ, без да имат конкретни данни за бюджетен излишък - "раздухват цифри и манипулират".
USD
CHF
GBP
Tsar Samuil
на 02.09.2008 в 11:15:50 #83flagellum dei Регистриран на: 07.07.2008, 15:47 Хахах, да прав си, иначе малакас значи чикиджия и глупак
izotzadze
на 02.09.2008 в 11:13:26 #82Screw
а съпартийци и дпс-ндсв компания - в Сибир - ширака страна радная
bobired
на 02.09.2008 в 11:13:17 #81Евреинът е прав. Има антибългарски триумвират, но той не е ГЕРБ, АТАКА и Костов, а КОМУНИСТИ-ТУРЦИ-ЦИГАНИ.
Бойчо
на 02.09.2008 в 11:12:47 #80Пак се изроди всичко в спор "за" и "против" Русия и Америка. България трябва да е еднакво добре и с двете държави, но ако зависи от мен бих разстрелял всички американски и руски боклуци с български имена.
Майтап бе. Само щях да ги вкарам в някоя каменоломна 2-3 години да трошат камъни рамо до рамо, че веднъж да свършат нещо полезно за страната си. Това им стига.

Screw
на 02.09.2008 в 11:12:00 #79Руснаците нямат и няма и да имат. Айде преживей го това, ако не ти харесва отивай да кандидатстваш за руски паспорт, като те май си и на възраст да влезеш в руската казарма.
Screw
на 02.09.2008 в 11:10:31 #78Защо вместо да гоните руския пияндур....посланник де, защо вместо да го изгоните него в Москва не изгоните тоя сурикат в Украйна? Определено не му е мястото тук.
pepi_pie_cappy
на 02.09.2008 в 11:09:47 #77ГЕРБ, "Атака" и Костов - антибългарски триумвират -------------------------- тая дума ТРИУМВИРАТ не я разбирам! Какво значи??????
izotzadze
на 02.09.2008 в 11:08:08 #76Big Papa за изказвания против Путин убиха Политковская. Няма да следваме техния пример. За разлика от руснаците, в цивилизованите страни се придържаме към силата на аргументите, а не към аргументите на силата. В това е нашата сила
MIKIMAX
на 02.09.2008 в 11:05:34 #75ГЕРБ, "Атака" и Костов - антибългарски триумвират .................................................................... Хайде да изброим колко капки БЪЛГАРСКА кръв има в този триумвират, който сега управлява държавата ни...

Tsar Samuil
на 02.09.2008 в 11:00:21 #74flagellum dei Регистриран на: 07.07.2008, 15:47 Ти гръцки ли знаеш ? Демос- народ и кратия- държане, властване , тоест народовластие
izotzadze
на 02.09.2008 в 10:59:56 #73според мен диагнозата е: хроничен сексуален недоимък изотз....
MIKIMAX
на 02.09.2008 в 10:59:38 #72Big Papa, Регистриран на: 03.08.2006, 10:10 Пуснато на: 02.09.2008, 12:48 Ще има гърча за русофилската сган! Затова цвили Сергей Дмитриевич! Знае той какво следва. ................................................ За жалост, пак не сме на едно мнение...Какво общо има русофилщината с разбойниците във властта? Аз също съм русофил, но нямам нищо общо с тази власт, която е свързана не с русофилството, а с онази върхушка в бившия СССР, която превърна БГ в голям концлагер...Схващаш ли различието? Ако не правиш разлика между ортодоксален, потомствен, комунист и честен руски гражданин, който е също жертва на комунизма и който е далеч по-голям приател на българина от мазния, зализан и лицемерн европеец и кухоглавия хамериканец, жалко за теб...

XXX
на 02.09.2008 в 10:58:04 #71МУАХАХАХА, а триумвирата от полуруснак, германец и турчин, които в момента ни управляват, е чисто български, няма начин!
Суриката е изтрещял със закъснение от жегите! 
Screw
на 02.09.2008 в 10:56:55 #70Другари талибани, пардон, социалисти, България на вас разчита!
Screw
на 02.09.2008 в 10:55:10 #69Тоя хамстер да не се е надишал с лепило бе?!?
izotzadze
на 02.09.2008 в 10:52:50 #68но истината е, че като се приказва много, много се и греши. Доган наистина си знае урока - мълчи като комунист на разпит, но си върти сиджимката; праска мацки по яхтите а останалите му берат пасивите.
MIKIMAX
на 02.09.2008 в 10:52:29 #67В момента в страната има един единствен приоритет - изгонването завинаги от властта на тройните хайдути. И всяка партия (независимо от нейната индивидуалност и приоритети), която признава за първостепенен този приоритет, има място във фронта срещу губителната за държавата ни тройка... Нека най-напред де се реализира този приоритет, живителен за държавата ни, а след това ще се изглаждат различията и ще се търсят взаимни компромиси и решения... Не съм атакист, но определено считам, че не може и не бива да се пренебрегва потенциалът на Атака в предстоящата битка с триглавата ламя. Той не е никак малък, защото омерзените от лукавата политика на комунистите стават все повече и повече. Убеден съм, че Атака ще има поне 10 -12 % на следващите избори...Освен това сновните приоритети на Атака съвпадат с това, което мисли нормалният българин - спиране на грабежа на държавата, възмездие за съсипниците, защитаване на националните приоритети и интереси...С какво от тези неща един нормален българин няма да се съгласи? Всяка от т.нар. опозиционни партии си има "трески за дялане", но мъдрото решение е различията да се изглаждат след изгонването на хайдутите от властта. Другото е наливане на вода в мелницата на комунистите и отлагане на справедливата разплата. Нима не е ясно, че преди решителното сражение не трябва да има дрязги в лагера на настъпващите? Или има все още провокатори-комунисти в редиците?...

godin
на 02.09.2008 в 10:50:57 #66ЕГАТИ МАЗНИЯ ЧЕРВЕН ПЛЪХ
ПРИПИСВА НА ДРУГИ СОБСТВЕНАТА СИ ДОКАЗАНА НА 1000% НЕКАДЪРНОСТ
ВЪОБЩЕ НЕ Е МАЙТАП, ИЗРОДИТЕ СА РЕШИЛИ ДА СТИСКАТ ДО ДУПКА БАНИЦАТА, Т.Е. БЪЛГАРИЯ. СЪС ВСЯКАКВИ МЕТОДИ! И НЯМАТ ЕДИН АТОМ НЕУДОБСТВО!
izotzadze
на 02.09.2008 в 10:47:11 #65Ами вярно е, че освен Костов, всички останали папкат и слушкат - Каракачанов, Сидеров, Борисов и оня с кафето правят сутрин метани на изток; единствено може би още Ред, законност и справедливост не папкат от руската ярма
Nickie
на 02.09.2008 в 10:45:18 #64флагелум деи