Остър коментар направи премиерът Станишев по повод на действията на опозицията през лятото.
В държавата се оформя негласен триумвират - опозиционен, деструктивен, разрушителен, антибългарски - ГЕРБ, "Атака" и Костов, заяви премиерът по време на съвместната пресконференция със социалния министър Емилия Масларова.
Той допълни: "За съжаление това се очертава като евентуална българска опозиция с претенция да управлява държавата, съчетавайки авторитаризма на Иван Костов (от времето на тяхното управление, което направи една безумна приватизация, безобразна, когато бяха приватизирани обществени обекти за 30 млрд. лв.), с "Атака" (и нейното отричане на всичко градивно), и популизма на ГЕРБ, който обединява елементи и от двете."
По темата - след ИБ на БСП:
Стартът на подписката за сваляне на правителството на 6 септември е проява на политическа безвкусица
Още...
Според Станишев "този триумвират не предлага нищо като програма, като решаване на конкретни проблеми на държавата, но винаги е готов да срине обществото и страната в интерес на техните политически цели и икономически впрочем".
Премиерът е на мнение, че и ГЕРБ, "Атака" и ДСБ, без да имат конкретни данни за бюджетен излишък - "раздухват цифри и манипулират".
USD
CHF
GBP
ShadravanSekish
на 02.09.2008 в 10:24:28 #43Чета Акулата, Шарк, абе момче понякога пишеш по-тъпо и от мен. Успокой се, чети есеистиката на Камю за смъртното наказание, готен си но се палиш.
patzo
на 02.09.2008 в 10:22:39 #42Тоа комсомолец Станишката май нещо си изтърва нервите вече? Намирисва му май на сдване на властта сякаш?
Бойчо
на 02.09.2008 в 10:21:39 #41ShadravanSekish, ами спри да се държиш, като такъв и повече няма.
ShadravanSekish
на 02.09.2008 в 10:20:05 #40Бойчо, моля те не ме наричай "глупак", спомняш ли си някога да съм те нарекъл с лоша дума.
Tsar Samuil
на 02.09.2008 в 10:19:41 #39А_така, хубава работа
Виждате ли всички колко му е гадно на този вечно усмихнат мишок, че ГЕРБ, Атака и ДСБ ще управляват догодина, направо умира от яд този смешник, който на 40 и кусур година няма семейство и деца, тръгнал да оправя цяла държава

izotzadze
на 02.09.2008 в 10:19:25 #38Rainbow що не се разберете с rainbow да се изказвате на четни и нечетни дати, че обърквате простолюдието и някога си го отнасяш вместо оня путинколизец
Бойчо
на 02.09.2008 в 10:19:22 #37Rainbow, знам, ама тоя е.
S1lv3r
на 02.09.2008 в 10:18:40 #36A СерГеЙчо Вий С ОсМанСкаТа Партия ко прайте от 4 години...Преди избори големи българи станахте всички!!!!Забрай като си продаваше допреди година на руснаците гъза за жълти стотинки!? Много като тебе вече плакаха...и ти ще плачеш на изборите!!!
Rainbow
на 02.09.2008 в 10:16:30 #35Бойчо такива као тоя глупак помашко-турски има много и повярвай ми не са атакисти. Явно някой отделя време и средства да им налива глупоси в главите
izotzadze
на 02.09.2008 в 10:15:56 #34Мухите кога умират, най-силно хапят
ShadravanSekish
на 02.09.2008 в 10:15:41 #33Ало, Г-н Дъга, демек Ренбоу, купи си една забрадка и през нея го подавай на сексуалния си обект. Я кажи ми слушаш ли "Ренбоу" или си почитател на Азис, Ивана, Амед и цялокупната културална масовка. Бъди интелектуално конте, кво се палиш като невъзпитан и недоволен.
raylight
на 02.09.2008 в 10:14:54 #32В България сте и може да сте турци, но сте български граждани и трябва интересите на вашата РОДИНА (защото сте се родили тук и тук сте проплакали за първи път) да са пред интересите на ВСЯКА ДРУГА ДЪРЖАВА, капиш?
asi
на 02.09.2008 в 10:14:14 #31Хахаха, Серго изтрещя тотално! То тия оупън еър-и ...
Бойчо
на 02.09.2008 в 10:13:00 #30Споко, ShadravanSekish, не е "турчин", а атакист-глупак, дето си мисли, че е много оригинален и ще надъха някой с тъпите си провокации.
Rainbow
на 02.09.2008 в 10:12:44 #29Medvedev колегата е с малко Rr
мойта идея е друга 
Nickie
на 02.09.2008 в 10:12:00 #28Медведев, само аз и никой друг! На бала на дебютантките. Нека не се измества темата.
Meteora
на 02.09.2008 в 10:09:55 #27Атака е номер едно, ама друг път! Аз съм номер едно! Атака е на опашката!
ShadravanSekish
на 02.09.2008 в 10:09:50 #26Ей, пичове, стига, по-кротко, лично аз не се чувствам добре като ви обиждам, стига сте се помпели.
Rainbow
на 02.09.2008 в 10:09:10 #25ShadravanSekish да го нахлопам на майкати в устата през забрадката

ShadravanSekish
на 02.09.2008 в 10:07:33 #24Ники, така ми отговори, че припнах към испано-циганския речник.