Остър коментар направи премиерът Станишев по повод на действията на опозицията през лятото.
В държавата се оформя негласен триумвират - опозиционен, деструктивен, разрушителен, антибългарски - ГЕРБ, "Атака" и Костов, заяви премиерът по време на съвместната пресконференция със социалния министър Емилия Масларова.
Той допълни: "За съжаление това се очертава като евентуална българска опозиция с претенция да управлява държавата, съчетавайки авторитаризма на Иван Костов (от времето на тяхното управление, което направи една безумна приватизация, безобразна, когато бяха приватизирани обществени обекти за 30 млрд. лв.), с "Атака" (и нейното отричане на всичко градивно), и популизма на ГЕРБ, който обединява елементи и от двете."
По темата - след ИБ на БСП:
Стартът на подписката за сваляне на правителството на 6 септември е проява на политическа безвкусица
Още...
Според Станишев "този триумвират не предлага нищо като програма, като решаване на конкретни проблеми на държавата, но винаги е готов да срине обществото и страната в интерес на техните политически цели и икономически впрочем".
Премиерът е на мнение, че и ГЕРБ, "Атака" и ДСБ, без да имат конкретни данни за бюджетен излишък - "раздухват цифри и манипулират".
USD
CHF
GBP
Nickie
на 02.09.2008 в 10:03:30 #23Шадраване, просто не може да ме подминеш. Но все пак не държа на вниманието ти. Компренде, амиго?
ShadravanSekish
на 02.09.2008 в 10:03:02 #22А ти Илиев, с усмивка на Джак Никълсън, направо в дупето, гяурско.
ShadravanSekish
на 02.09.2008 в 10:01:48 #21Ники, искам да ти се празня по гръбчето, ако това си ти на снимката.
ilieff
на 02.09.2008 в 09:59:51 #20С Бат Фикри вървете в Анадола. Там речници няма да ви трябват.
"Триумвират е термин, обозначаващ съюза между три равнопоставени политически или военни лидери. Тези съглашения рядко издържат дълго време."
Nickie
на 02.09.2008 в 09:59:49 #19Е, така е, защото тези с капачките и бурканите тичкат към урните. Онези с лаптопите и други хай-тек играчки гледаме, високомерно и аристократично, плебса как ни избира управниците. Не че имаме голям избор, да му се не види.
ilieff
на 02.09.2008 в 09:58:36 #18- украинско-руска свиня - турчеещ се циганин или - помияр, който не знае дали е германец, унгарец, италианец, французин... Това по ми прилича на антибългарски триумвират.
ShadravanSekish
на 02.09.2008 в 09:58:16 #17Може ли някой по-грамотен да ми обясни на мен, как е правилно "триумФират" или "триумВират", защото с бат Фикри отворихме латинско-българския речник и научихме за триумфа на много хора от дадена епоха, но за "триумВ" не открихме нищо.
Бойчо
на 02.09.2008 в 09:58:05 #16Фатменце, то и оня изверг дето си уби сина и внука и ги навря в тоалетната беше "чист Турчин". Ама темата на статията е друга.
фанатик
на 02.09.2008 в 09:55:41 #15Medvedev Красимир Горсов е ЧИСТ БЪЛГАРИН!!!
Нали ги виждаме какви са?
Бойчо
на 02.09.2008 в 09:51:00 #14Супер просто копеле и малоумник. Значи опозицията била "антибългарска", а пък наглия и недосегаем етномафиот Ахмед Доган, крадлив Дедо германеца и украинския дебил СерГей са патриоти и "пробългарски триумвират". Съветски малоумник.

Bender
на 02.09.2008 в 09:49:22 #13Сергей - проститутко херсонска. Ти ли ще ми говориш за българщина бе швестер

Яростен
на 02.09.2008 в 09:49:12 #12Аз се сещам само за един триумвират, който направи от България посмещище и отрицателен пример за цял свят. Най-зле сме в Европа, по-зле от повечето държави в Азия и много скоро ще сме по-зле от повечето държави в Африка. Какво сега, да оставим Догановия триумвират да ни направи и последни в света като им дадем още един мандат, така ли???? Не си познал гейчо, ВСЯКО следващо управление ще е по-добро от твоето, ама то всъщност не е твое, то е на обръчите от фирми на Доган, ти си пионка, не - ти си сянка на пионка в неговата игра. А ГЕРБ и другите искат да обърнат масата с този срамен гамбит и затова са ПО-ДОБРИ от теб и твоите Кръстници
Nickie
на 02.09.2008 в 09:47:32 #11Е, какво искате от ББ?! Човекът е зает да се снима по шорти и перки за корицата на списание "По-здрави". Даже се е епилирал и фотошопнал!
Wiseone
на 02.09.2008 в 09:43:04 #10АТАКА Е НОМЕР ЕДНО ! ************ Да бе, също като Ботев Пловдив - отзад напред
rusa
на 02.09.2008 в 09:39:10 #9Намерил се кой да го каже. Егати моториста замаян
браво
на 02.09.2008 в 09:38:06 #8Айде разпределяйте си там излишъчето и кой от къде е дошъл, там да си ходи. Смешници.
MilenI
на 02.09.2008 в 09:35:45 #7За нещо ми напомня това словосъчетание "антибългарски триумвират" ама за какво ли?!? А, да за една приказка: "Имало едно време трима чужденци, които управлявали..." и т.н.
Wiseone
на 02.09.2008 в 09:33:48 #6Хамстеровидният просто започна да надушва, че властта вече му се изплъзва
Nickie
на 02.09.2008 в 09:31:31 #5Техният триумвират понеже е пропит от българщината, та Малечко-Палечко се е загрижил.
raylight
на 02.09.2008 в 09:30:26 #4Че кога пък Костов изобщо е говорил с Атака? Тия нещо са луди