Около 200-300 души са се събрали на ул. „Раковска", между ул.„Московска" и бул. „Дондуков", която подобно на вчера, е барикадирана. Засега липсват коли на жандармерията, като барикадите представляват две паркирани напречно на улицата коли. Движението в района не е спряно и минувачите преминават безпроблемно.
Откъм „Дондуков", където вчера се случиха размириците, атакисти държат голям български флаг, на който пише „България над всичко".
Почерпили от опита от вчерашният ден, някои от атакистите носят каски на главите си.
Млъкнете - новото послание на протеста към политиците
Още...
Събрали те се пред централата на „Атака" симпатизанти на партията са в очакване да разберат дали и днес групата протестиращи, с които влязоха в сблъсъци снощи, ще дойде, тъй като по-рано днес в интернет се появиха много призиви „Врабча"1 да отпадне като дестинация на протеста, за да не се стига до сблъсъци.
Пред централата са и някои от народните представители от „Атака", сред които и пострадалият вчера най-млад депутат в 42 НС Кристиян Димитров. С лепенка на брадата е и операторът на телевизия „Алфа", който вчера по време на сблъсъците бе уцелен с камък.
Лидерът на „Атака" Волен Сидеров засега не е сред симпатизантите си, но негова реч от вчерашния ден звучи на запис от колони, поставени пред входа на централата.
По-рано днес от Столична община съобщиха, че заради струпване на граждани на ул."Г.С.Раковски" и ул."Врабча" е променен маршрутът на тролейбусите по линия №9.
Колите на градския транспрот се движат от спирката след подлеза на НДК по бул."Васил Левски", продължават към Софийски университет и Сточна гара, допълват от общината.
Припомняме, вчера симпатизанти на „Атака" се събраха в същия район, където се намира и централата на партията.
Свирката
на 18.06.2013 в 21:29:52 #4Вие сега ли се усетихте 4е ви бил предал бе серсеми?4е защо му не погледнахте автобиографията преди да го набедите за "фюрер" този посерко-ибрик4ия и 4ак тогаз да решите дали да гласувате за него?Колко пъти го вкарвате в парламента бе олигофрени?Тоя боклук аджеба десетилетие направи забит като кърлеж в тялото на вулгаристан. Заради такива малоумници като вас се стигна до тази разруха.А ако само се бяхте поинтересували, щяхте да видите,4е иде ре4 за седераст,а няма как седераста да е патриот,националист...хеле пък национал-социалист и антисемит.Така както Мангал Костоф афишираше непогрешимата роля на партията,ве4ната дружба със СССР и централизираната икономи4еска система от страниците на "Работни4еско Дело",преди да се обяви за върл русофоб и антикомунист,така Сидеров пропагандираше жарко седерастията и 4ифутодемокрацията като главен редактор на вестник ДЕМОНАЕБАЦИЯ.Ако ще му трошите главата(дай боже),първо му я разбите зараде седерастията която довле4е.
plamen44
на 18.06.2013 в 21:23:27 #3waffen-SS ,ела,ела, мислех днес да посмя след снощи, ма след кът си толкиз курназ, слагам кубинките и на такъдък към врабча. Ела да ти начюпя изуитската физиомутра!
waffen-SS
на 18.06.2013 в 20:13:56 #2След малко излизам на улицата. Тази вечер ще сринем офиса на ибрикчиите от Атака. Бунт, на оръжие. Въже за Сидеров и кликата му. Няма паша, няма бей. Ние сме бившите атакисти които Волен предаде. Битката тепърва предстои. Да живее България.
Кастело Белведере
на 18.06.2013 в 19:40:32 #1Че колко са симпатизантите на Батака? Като махнем платените бодигардове на болния и няколко остригани лумпена с мляко по устата, я останат за едно каре, я не.