Борислав Михайлов подаде оставка като президент на Българския футболен съюз, БФС. На брифинг след Изпълком Михайлов обяви сам новината, мотивирайки се с думите "за да сте спокойни всички".
Не е ясно дали става въпрос за журналистите или за феновете на българския футбол. Тази оставка е и благодарение на вас, обърна се обаче към журналистите. Иначе нито един от футболните клубове не му е искал оставката.
Според Михайлов той е бил подложен на нечуван натиск, клевети и агресия и работил в ненормални условия.
Борислав Михайлов отказа да отговаря на въпроси, след като отчете успехите на работата си начело на БФС, като и заяви, че всички проблеми е щяло да се решат, ако "не бяхме отдушник за родното общество".
kra40n1
на 27.11.2023 в 15:59:27 #1Няма да се оправи нищо докато народа не се оправи.