Дмитрий Медведев обяви планове за модернизиране на руската система за ядрено възпиране до 2020 г., предаде БиБиСи.
До декември главнокомадващите трябва да изготвят плановете.
Новината идва няколко седмици след като Русия обвини САЩ, че започват нова надпревара във въоръжаването с инсталирането на ПРО в Полша.
Планираме да започнем производството на военни кораби и преди всичко подводници, е заявил Медведев, цитиран от Итар Тасс.
До 2020 г. трябва да бъде създадена надеждна система за ядрено възпиране за различни военни и политически ситуации.
Планирано е изграждане на нови модели бойни кораби, преди всичко въоръжени с крилати ракети ядрени подводници и многоцелеви подводници, както и система за въздушна и космическа отбрана, каза Медведев пред руски военни командири след военно учение в Оренбург, цитиран от БТА.
USD
CHF
GBP
klf123
на 26.09.2008 в 22:40:44 #121f123 Регистриран на: 29.12.2007, 11:09 Пуснато на: 27.09.2008, 00:40 dddddd Регистриран на: 28.12.2007, 01:25 Пуснато на: 27.09.2008, 00:05 klf123 Ако се опитваш да разсъждаваш от гледна точка на Българи или ЕС, а не от руска, как би мислил за ПВО? -------------------- Имайки в предвид твоята мисъл - "ПВО-то е насочено към русия, така си мисля", предпочитам да няма насочени ракети (руски) към Европа. Сега с това ПВО се подтиква Русия да създаде нови ракети и да ги насочи към къде - към Европааааа. А защо е нужно.
dddddd
на 26.09.2008 в 22:40:18 #120Като стане въпрос за България и едни се посират. Кои са те?
lVlart!n
на 26.09.2008 в 22:39:11 #119dddddd, ти си един кух форумен драскач, също като Десен.
dddddd
на 26.09.2008 в 22:38:03 #118Калъф 123, ами събрахте се. Но не ми отговори на въпроса, то затова малко се понамесиха едни.
Юлиан-3
на 26.09.2008 в 22:37:08 #117пенчо забранявам ти да нарушаваш следната схема:един твой пост на 10 поста на диди......момичето е на работа, не и сривай резултатите
dddddd
на 26.09.2008 в 22:36:52 #116Пенчо, сънувай бе, кой ти пречи.
klf123
на 26.09.2008 в 22:35:56 #115Юлиан-3 Регистриран на: 25.03.2008, 19:39 Пуснато на: 27.09.2008, 00:09 дидке увлечението ми по теб е пропорционално на дълбочината на мисълта ти.....ако успееш и да я изчистиш малко(мисълта де), няма да личи, че прецапвам локва....

Юлиан-3
на 26.09.2008 в 22:34:34 #114айде сега,калпав...
кажи че не съм твой тип,не обиждай....а за казването-полза няма,дидилота е на работа 
dddddd
на 26.09.2008 в 22:28:28 #113Юлиан-3 Доста си калпав, ама то безсилие... Имаш ли да кажеш нещо или си търси друг сайт да ръсиш умности.
The Big Papa Fan
на 26.09.2008 в 22:27:39 #112ама и педали ли имаш сред клиентите?......ех....работно момиче си....бравос ..................................................................... отново се е спретнала забава тук
Юлиан-3
на 26.09.2008 в 22:25:52 #111диди ама и педали ли имаш сред клиентите?......ех....работно момиче си....бравос
dddddd
на 26.09.2008 в 22:25:15 #110tup Ти пък откъде се тупна.

dddddd
на 26.09.2008 в 22:24:17 #109Точно навреме се появихте педалите ченгенца.

tup
на 26.09.2008 в 22:24:11 #108izotzadze,и защо предпочиташ Маккейн, не е ли ред на демократите
Юлиан-3
на 26.09.2008 в 22:20:38 #107диди....не се сърди, скъпа-вече имаш успех.....струва ми се, че ти се очертават допълнителни доходи
bossman
на 26.09.2008 в 22:15:33 #106дидке ела ми направи една бибитка
аз щи дам не 10 а 20 стотинки !
dddddd
на 26.09.2008 в 22:11:04 #105Юлианчо, вече ти се каза, хомо набезите си ги ориентирай към булавата, там си говорете.
Юлиан-3
на 26.09.2008 в 22:09:04 #104дидке увлечението ми по теб е пропорционално на дълбочината на мисълта ти.....ако успееш и да я изчистиш малко(мисълта де), няма да личи, че прецапвам локва....

dddddd
на 26.09.2008 в 22:05:14 #103klf123 Ако се опитваш да разсъждаваш от гледна точка на Българи или ЕС, а не от руска, как би мислил за ПВО?
dddddd
на 26.09.2008 в 22:03:26 #102Изборите в Америка са отдавна предопределени. Демократите няма да помиришат власт поне 20 години. Все пак става въпрос за цигани, комунисти, педали, ционисти и т.н.