Арда посреща Лудогорец в отложен мач от 8-ия кръг на efbet Лига този следобед. Мачът в Кърджали започва в 17:30 часа.
Домакините са в отлична серия и заемат 4-ото място в класирането с актив от 28 точки.
Шампионите са на първото място с 35 пункта от 14 двубоя, водейки на "смърфовете" с 2 точки. При успех днес, разградчани ще се откъснат с 5 напред и мач по-малко.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
За състава на домакините, старши треньорът Николай Киров няма да може да разчита на Светослав Ковачев, който е отдаден под наем от Лудогорец. Аут е и Петко Ганев, който е контузен и пропуска мачовете до края на годината, както и Стойчо Атанасов, който ще се върне в игра чак през пролетта.
Наставникът на гостите Станислав Генчев няма да може да разчита на Жордан Икоко, който получи контузия срещу ЛАСК, като заради нея не игра и срещу Черно море. Антон Недялков също има травма, но се очаква да е линия, след като игра 90 минути срещу "моряците".
USD
CHF
GBP
blqblq
на 17.12.2020 в 21:50:31 #40Като гледам коментарите съм сигурен, че комлушката фея на платената любов ще си легне добре нахранена.
beroe-beroe
на 17.12.2020 в 18:36:52 #39Шалвар реми
Apostola
на 17.12.2020 в 17:34:01 #38Няма по -големи тъпаци от завършилите школата за фат,маци,и останали без казарма от която да се хранят.Едно време фат,мак беше синоним за крадец,тъп селянин и простак .Нищо не се е променило в спрялата България.
Локо Пд
на 17.12.2020 в 17:33:42 #37Браво на Арда
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 17.12.2020 в 17:31:30 #36Както прогнозирах преди мача братско реми
Пиргул,ако се държеше като мъж може би хората нямаха да се отнасят така с теб
asentseto_asentseto
на 17.12.2020 в 17:25:23 #35Сбирай се, народе! Турците от Разград се осраха срещу Арда!
Коректен съм и ще каза, че и ЦСКА се препъна на същия този стадион...
Браво на Арда!
Apostola
на 17.12.2020 в 17:21:56 #34Няма по-голяма курба от научилият занаята в старата умряла казарма джудже делев.
govedoebec
на 17.12.2020 в 17:20:10 #33Единият гранд е на път да изгуби точки,дано утре другият гранд спечели срещу изпадняка
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 17.12.2020 в 17:16:53 #32Ок Рулзи,сега чекнах там,няма коментари по темета,значи многозинството печели
лично за мен второ и трето място пак е загуба
но квото такова,аз ако взема някое от местата различно от първо,кинтите ще идат за някое дете
MHOrO_Cyx
на 17.12.2020 в 17:15:04 #31Ох, за миг се притесних, че извънземните зелени човечета няма да могат да победят и да станат шампиони за 100-тен път. Сега спокойно ще гледам кървавата борба за второ и трето място в нашето скат-порно първенство...Благодаря, Кралю-слънце!!!
govedoebec
на 17.12.2020 в 17:14:51 #30Психар Викай Жаклина да си бъркате по дупките с език и да си споделяте коя на каква еякулация има вкус
bernal
на 17.12.2020 в 17:14:01 #29Тия от Разград се подиграват с труда на съдията цял мач ги бута и подпира и накрая пак ще трябва да им свири дуспа сигурно ,очаквам поме 5 6 мин продължение ,ако не са повели преди това от някоя засада.
govedoebec
на 17.12.2020 в 17:12:51 #283: 2 след малко турци еват турци кеф Утре ЦСКА ще тъпче подуянски калайджии
jivotnoto55
на 17.12.2020 в 17:11:45 #27Психо свина я съм дъртото животно бре пача гнусна.кога ви раних с оня неблгодарница жаклина беше добре а.умри от глад грозницо штом ме забрави толкоз барзо
asentseto_asentseto
на 17.12.2020 в 17:10:55 #26ГОЛ ЛИ БЕЕЕЕ АХАХАХА
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 17.12.2020 в 17:10:45 #25Мерси рулзи
чете ли за предложението
и ако си го коментирал там,не пиши и тук
govedoebec
на 17.12.2020 в 17:10:43 #24Браво на турците вкараха на турците
govedoebec
на 17.12.2020 в 17:08:40 #23Психо Да вземеш да нарисуваш на майка си дъртата провиснала цица и да и смучкаш зърното за лека Оля с твоите рисувани мечоци Толкова много ли си тъпо парче ,друго не измисли
jivotnoto55
на 17.12.2020 в 17:06:54 #22Психо свината е ученичка на мойта пача жаклина.жаки я учи на поемане на анаконди.само че психо свината не се баня и мноо смърди и ората бегат и она гладува и рие по кофите
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 17.12.2020 в 17:06:52 #21Абе утре кой ще свири мача на тирето,че нещо съм пропуснал